Piraňa 3DD

Piranha 3DD

Piraňa 3DD

Horor / Thriller / Komedie

USA, 2012, 83 min

Potřeboval jsem si spravit chuť po ultra-sračce SHARKNADO - vybral si stejně nablblý film áčkové produkce - pokračování svých milovaných piraní z roku 2010. A jednička je jiná liga, ale tohle je stejně totální letní béčko brak, co sednul a bavil. A nechci urážet místní CSFD komunitu, ale... pomátli jste se? Tolik koziček, scéna šoustání s piraním překvápkem v kundičce, Hoffie vládne, fajn hlášky... vždyť v rámci takový kraviny je to celkem třída! Občas se hold divím co mi přijde dobrý a jsem jeden z mála, anebo co mi přijde shit a jsem cca jedinej, jooo, to je ostatně jedna z radostí dívání na filmy - jak je to občas nevyzpytatelný :)(1.8.2014)

• *CARNIFEX*

Podľa mňa by už za toto mohli aj zatvárať. Aspoň do Ilavy. A najlepšie na celu s nejakou partiou o stupeň teplejších nech si to seržo rejžo "poriadne" užije. Mínu pod nohy pána Gulagera.(9.7.2012)

• misterz

Ako čo je moc je moc. Nečakal som nič svetoborné, ale táto zlátanina prekonala všetko čo sa prekonať dalo. V tomto filme nič filmového nehľadajte, ide o zmes nelogicky pospájaných obrázkov, prifarbené 2 tonami nudy a neskutočného zúfalstva. Tých 83 min. som radšej mohol preležať na gauči a počítať muchy na plafóne, bola by to zmysluplnejšia činnosť ako pozerať túto somarinu. Jednú hviezdičku som dal Hasselhoffovi za to, že si dokázal sám zo seba urobiť srandu.(22.2.2013)

Zhlédnuto v 3D v originálním znění. Dostal jsem prakticky vše, co sliboval trailer – v pokračování Pirani je opravdu „double the action“ (speciálně musím poukázat na to, jak se tvůrci nepárali ani s dětskými postavami, film je absolutně nevhodný pro maminky) „double the terror“ (opět se zde konají krvavé lázně, i když mi přišlo, že jednička byla přeci jen o něco krvavější) a „double the DD's“ (k tomu snad není potřeba vysvětlivka). A hlavně bych za sebe přidal „double the fun“. Protože ona to především je komedie, opravdu geniální. Nepamatuju si, kdy jsem se naposledy v kině (ve kterém jsem byl jen já a má kámoška) takhle zasmál. A když jsem si myslel, že film nemůže být více směšný, na scénu vstoupil muž, muž pro tento okamžik. Ano, po příchodu Davida "nikdy jsem nebyl skutečný plavčík" Hasselhoffa se film už definitivně nebere vážně, scénář, který už od začátku byl koncipován jako špatné soft-porno, jako by se zahodil a režisér jako by řekl "tak, vážení, teď improvizujte". A nevím, co mě děsí víc, jestli tohle, nebo fakt, že jsem si tuhle neskutečně ujetou, nahou a krvavou jízdu užíval prakticky každým kouskem. Je mi jasné, že po tomhle mě nikdo nebude brát vážně, ale tohle je guilty pleasure jak kráva. 80 %. P. S. A 3D bylo překvapivě dobré, ostré a sem tam i sloužilo k účelům filmu. Ale mít kvůli tomu rozpočet 20 mega, který se vám v životě nevrátí?(1.6.2012)

• Tom Hardy

Jedničku vnímám jako téměř geniální poctu pokleslému žánru, v níž Aja dokázal umě vybalancoval lascivní slabomyslnost s precizní filmařinou a ohromným citem pro žánr. Dvojka bohužel podobnou rafinovanost postrádá a je spíše jakousi nadšeneckou pubertální hříčkou, která ve finální třetině otevřeně rezignuje na horor a začne být „něco jako Scary Movie“. Být to nějaká samostatná blbina fanouškovského filmaře, bylo by to krásné guilty pleasure pro večer s bandou přiopilých přátel. Takhle (vzhledem ke kvalitám jedničky) se ale nejde zbavit pocitu ohromného zklamání… Více zde.(13.6.2012)

• - Film byl časopisem Cinema označen za jeden z nejhorších snímků roku 2012. (*Elfík*)

• - Hoci sa dej filmu odohráva v Arizone, tak celé filmovanie prebiehalo v americkom štáte Severná Karolína. (MikaelSVK)

• - David Hasselhoff si domů z natáčí odvezl živou piraňu. (StrYke)