poster

Piraňa 3DD

 • USA

  Piranha 3DD

 • Slovensko

  Piraňa 3DD

Horor / Thriller / Komedie

USA, 2012, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  *

  Jednička byla dobrá, ale tohle je blbost nad blbost. Tu jednu hvězdičku si zaslouží jen asi 3 momenty v první polovině, které mě dokázaly pobavit. Jinak to bylo hrozný a čím víc se blížil konec, tím to bylo debilnější a debilnější. Fakt zůstává rozum stát nad tím, co autoři dokáží zplodit. Megatrapných scén přibývá geometrickou řadou a tyto "vtipné" scény můžou pobavit snad jen Amíka s IQ 50. Navíc po režisérské stránce nuda, gore o ničem, příběh o ničem, rozhovory o ničem. Ale na ty trapácký scény prostě nic nemá. Dejvid Hajzlhóf byl vtipnej poprvý a podruhý, ale pak už se zařadil do sraček tohoto dementního výplodu. 25%(10.6.2012)

 • PetrPan
  ***

  Duše puberťáka plesá a moje image/imago faktor se stydí, ale ten malej zrzavej debil to u mě vytáh na třetí hvězdu. První je za kozy a druhá taky:)(13.6.2012)

 • Wacoslav1
  ***

  Jak už to bývá zvykem, tak o poznání horší pokračování než je sice totálně trashovej, ale stylovej první díl. Ne, že by to teda nebyl opět totální brak to zase ne ono stačí vzít v potaz už jenom ten námět a sice Piraně v aquaparku... To zase jako jo, ale problém je v tom, že to není ani z půlky tak zábavný jako jednička. Parádní gore a pořádný pecky cecky tu totiž jaksi ustoupili a tak jedinej kdo tenhle film zachraňuje je Dejvid Hajzlhroch a jeho malej zrzavej kripl. Jeho geniální cameo posouvá tenhle biják do nadprůměru. Jinak darmo mluvit...55%(12.10.2014)

 • Foox
  *

  NE!! Piraňa 3D byla super záležitost, tak sakra kde byl problém to jenom zkopírovat do většího měřítka a absurdnosti? Tedy většinou bych to filmům vyčítal, ale tady by to bohatě stačilo k další výborné zábavě, ale na druhou stranu je tady nádherně vidět, co se stane, když se k brakovýmu tématu dostane trošku lepší tvůrce.. no ale tím rozhodně tentokrát není John Gulager, který doufám už nebude točit ani domácí video z oslavy narozenin.(23.5.2015)

 • bestlama
  *

  Mišmaš polévka: 1 houf silně digitálních ryb, hrstka dementů, 1 přezrálý Hajzlhof, předem natrhaný a předsmažený scénář, 1 ugrofinský režisér. Tohle všechno natrháme, zamícháme, rozmixujeme, vyblijeme, posereme. Na 6 měsíců strčíme do předem vymaštěné trouby a pečeme dalších 6 měsíců. Pak za studena vytáhneme tuhle fekálii a polijeme marinádou velkých, umělých koz. Z tohoto receptu se vám udělá špatně a dokonce se z toho posere samotný Babica. Ten se má ještě co učit.(10.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace