Piraňa 3DD

Piraňa 3DD

Horor / Thriller / Komedie

USA, 2012, 83 min

• Flego

Z času na čas si treba pozrieť totálnu hovadinu, aby si človek vážil kvalitné filmy. TriDéDéPiraňa je postpubertálná zlátanina krváku a srandy a v oboch prípadoch nič poriadne nefunguje.(23.7.2012)

Nedokážem dať nižšie hodnotenie, ako som dal minule. Gulager je diabol, ktorý zvláda baviť aj bez scenára. Celá eskapáda má cca hodinu, zvyšok je vyplnený vecami, ktoré sú bežne samostatne medzi bonusmi. Pôvodná PIRAŇA je slabotina, PIRAŇA 2 je v stovke najhorších filmov, Aja sa pri 3D síce bavil, ale dieru do sveta neurobil, takže 3DD hanbu sérii určite nerobí. Ak ste sa bavili na pokračovaniach KRVAVEJ HOSTINY, budete sa aj teraz...(4.9.2013)

• matestlust

Hlavní mínus je rozhodně změna režiséra. Neotrkaný Gulager se snažil nenápadně napojit na skvělou Prianhu 3D, což je ale pro postpubertálního rejžu hodně těžká dřina. Chybí zde o polovinu více akce, více krve, ani trikově to není žádný zázrak. Jakékoliv napětí či atmosféra je v nedohlednu, přebývá ( a to značně ) komediálních vsuvek, něco vtipné, něco méně, něco až přílišně trapné. Trocha solidního gore a Hasselhoffovo ,,návštěva´´ už to zachrání jen částečně.(6.11.2012)

Hoci je to po všetkých stránkach slabšie ako Piranha 3D od Alexa Aju (čo už býva neduhom väčšiny pokračovaní), za seba môžem povedať, že som sa výdatne bavil. Kto trochu pozná tvorbu Johna Gulagera, tak by približne mal vedieť, čo môže očakávať a jeho rukopis je nepopierateľný hlavne pri nekorektnom, krvavom bazénovom masakri vo finále. Ináč je to pohoda; slušivý letný audio-vizuál, adekvátne herecké obsadenie, odľahčené spracovanie a krvavé, perverzné, zábavné, ale hlavne nápadité scénky, ktoré vyžadujú aby divák disponoval aspoň určitým nadhľadom. Takže ma trochu mrzí, že toto bude zrejme jeden z filmov, ktoré tu dostanú až prehnane vyžrať, jednak zo strany premúdrelej užívateľskej elity a ich pseudointelektuálnych výlevov, ako aj zo strany metrosexuálnych nováčikov, zúfalo sa snažiacich zapadnúť a zaujať svojimi pseudovtipnými komentármi. Ale načo to tu vôbec píšem, že? :-)(3.6.2012)

• D.Moore

Jedna hvězdička za Christophera Lloyda, jehož video má na YouTube "víc kliknutí než to smějící se mimino s průjmem". Jinak je to ještě větší a ještě méně (čili vůbec) zábavný brak než první díl. Silikonová trapnost.(20.2.2013)