Zhlédnuto v 3D v originálním znění. Dostal jsem prakticky vše, co sliboval trailer – v pokračování Pirani je opravdu „double the action“ (speciálně musím poukázat na to, jak se tvůrci nepárali ani s dětskými postavami, film je absolutně nevhodný pro maminky) „double the terror“ (opět se zde konají krvavé lázně, i když mi přišlo, že jednička byla přeci jen o něco krvavější) a „double the DD's“ (k tomu snad není potřeba vysvětlivka). A hlavně bych za sebe přidal „double the fun“. Protože ona to především je komedie, opravdu geniální. Nepamatuju si, kdy jsem se naposledy v kině (ve kterém jsem byl jen já a má kámoška) takhle zasmál. A když jsem si myslel, že film nemůže být více směšný, na scénu vstoupil muž, muž pro tento okamžik. Ano, po příchodu Davida "nikdy jsem nebyl skutečný plavčík" Hasselhoffa se film už definitivně nebere vážně, scénář, který už od začátku byl koncipován jako špatné soft-porno, jako by se zahodil a režisér jako by řekl "tak, vážení, teď improvizujte". A nevím, co mě děsí víc, jestli tohle, nebo fakt, že jsem si tuhle neskutečně ujetou, nahou a krvavou jízdu užíval prakticky každým kouskem. Je mi jasné, že po tomhle mě nikdo nebude brát vážně, ale tohle je guilty pleasure jak kráva. 80 %. P. S. A 3D bylo překvapivě dobré, ostré a sem tam i sloužilo k účelům filmu. Ale mít kvůli tomu rozpočet 20 mega, který se vám v životě nevrátí?(1.6.2012)

"You have never seen Baywatch? Knight Rider? Anaconda 3?" Míň koziček, střev, krve i pornohereček, ale o to větší zábava. Scénář je samozřejmě hnůj (v podstatě na úrovni jedničky), ale Gulager mnohem líp pracuje s lekačkami, napětím a především humorem, jenž se v poslední půlhodince rozjede s takovou kadencí, že filmu odpustíte v podstatě cokoliv. A navíc má Hajzlhofa, jehož "bjůkenenovské" etudy jsou pro film jednoznačnou vstupenkou do zlatého fondu "party filmů". FISHHUNTER!!!(3.6.2012)

• J*A*S*M

Hlavní rozdíl mezi Piranhou 3D a Piranhou 3DD je samozřejmě dán změnou režiséra. Zatímco Alexandre Aja je mistrem gore a napětí (a nemá příliš štěstí na scénáře), John Gulager je odrostlý fanboy s mentalitou puberťáka (a pro své snahy "být vtipný" ani nijak dobré scénáře nepotřebuje). Na rovinu: Piranha 3DD je kravina - a pořádná, ale to se dalo odvodit už z traileru, takže žádný výrazný průšvih se nekoná. Na napětí a strach se v podstatě vůbec nehraje, druhá polovina je čistokrevná komedie, gore protentokrát absolutně nestojí za řeč a závěrečný masakr je spíš než komplexní akcí špatně sestříhaným sledem několika málo scének. Plusové body tak nakonec získává jen David Hasselhoff za to, že si ze sebe umí udělat srandu. 5/10(3.6.2012)

• Fr

,,JOSH SI UŘÍZNUL PENIS, PROTOŽE NĚCO VYLEZLO Z MÉ VAGINY....“ /// ... a tehdy jsem procitnul.... Film věnovanej 1. výročí tragédie je samozřejmě kravina. A já pochopil, že ,,on“ (jako ten film) nebo snad ,,ONI“ (ty ryby) to věděj. Nahý kočky (některý i sexy), kluci (šerif s výrazem Levoše Mareše), všichni jsou mladí, nadržení a (a většina z nich) k sežrání. ... Tak s tím ptákem – to je fakt prdel a závěrečná půlhoďka pak dobrá černá parodující zábava. Zapomeňte na horor. Jen si pojďte užít romantiku mezi rybičkama, pokecat s Hoffem a zasmát se mrtvejm dětem. Prostě : ,,Vítejte na nejnižším dně!“ /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že na Ch. Lloyda se furt dívá víc lidí, než na smějící se miminko s půjmem. 2.) Su fanda bazénovejch masakrů a Mitche Buchannona. 3.) Koukám jen na filmy, ve kterých se něco ději i v závěrečnejch titulkách. 4.) Thx za titule ,,exitus“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ *(20.6.2012)

• Beastmaster4

Od prvního dílu se tu změnilo mnoho a to bohužel k horšímu. 3DD PIRAŇA už není tak krvavá, zato je tu více polonahých slečen a tak ňader uvidíte víc než dost. Film šel bohužel cestou k většímu kýči, takže děj je už úplně o prdu a většina scén má spíš nádech parodie. Jediné, na co se lze těšit je role Davida Hasselhoffa, který si zde zahraje svou vlastní postavu z Pobřežní hlídky, Mitche Buchannona. Zahrát sám svou vlastní roli takhle parodicky, to už je výkon :-)....to je ale vše. Krvavé to nijak extra není, pokousání od rybiček už taky nejsou tak vidět....je tu ale David a plno přifouknutých ňadýrek, tak si vyberte. Já téhle šarádě o ničem dávám dvě hvězdy za Hasselhoffa, díky kterému jsem se aspoň zasmál, když už nic jiného.(29.7.2012)