Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

fannah odpad!

Film který počítá s tím, že je sračkou ohodnotíme jako sračku.. Naprosto nenormální od chvíle kdy ... začaly úvodní titulky :-D ()

Lukaviz

Když už nic jiného, zasmál jsem se... A David Hasselhoff? Od doby, co ho dcerka natočila, jak se mu nedaří papkat hambáče na youtube z důvodu několika promile v krvi, se mu asi moc nedaří... 1 za to, že mě to místy i pobavilo a mohl jsem to dokoukat. ()

Ozo

No, vidím, že moji radu z komentáře k Pirani 3D, že v nejlepším se má přestat, nebral nikdo vážně =) Na to jsem holt malej pán. A tak tu máme dvojku, která je sice místy vtipná, problém je ale v tom, že tvůrci asi museli zaplatit moc peněz Hasselhoffovi, a tak jim na pořádný efekty moc peněz nezbylo. Proto je víc než půlka filmu vyplněná nudnou vatou, která je k dostání v každém druhém filmu, který jde po natočení rovnou na obrazovky TV Nova a podobných "kvalitních" stanic. Z odpadu jej vytahuje jen drsný humor a Ving Rhames s geniální hláškou „Titan, you motherfuckers!“ a brokovnicí přidělanou k protéze. ()

Paxxx.cz

Už od prvního dílu jsem očekával fail, ale víceméně přišel až zde. Za řadu věci by si film zasloužil odpad, hlavně ke konci se to hemžilo jednou ujetostí za druhou, ale pár věci mě pobavilo především hláška-- "Titanium motherf*cker"--...25%. ()

RasputincZ

Ouch. Tak tohle bolelo. Ajův remake jsem si užíval do sytosti, ale tohle je film, který nemá v kinodistribuci co dělat. Pochopil bych to jako céčkovou srandu na dvd spojené s alkoholem, ale v kině a ještě v naprosto sračkovém 3d je hřích. Ke zhlédnutí jen na vlastní nebezpečí. ()

Freemind odpad!

Film, který je debilní tím nejhorším způsobem - nudným. Nechápu, jak takovou uhrovitou, uslintanou megakravinu mohl natočit chlap, kterému je skoro šedesát. ()

numi odpad!

Pokud je Piraňa 3DD výcucem z alkoholem a lehkými drogami nakopnutého brainstormingu, kterého se musel scenárista úzkostlivě držet, pak ji lze brát jako ukázkový příklad toho, proč je střízlivý odstup v branži a především žánru tak důležitý. Pokud ne, pak jde o obrovský fail. Kombinaci přepálené nadsázky, wtf dialogů a dementních postav lze akceptovat ve filmu, ve kterém funguje atmosféra a napětí (Piraňa 3D). To se ale Gulagerovi v DDčkách nepovedlo a výstupem tak je fan film hodný studentů prvního ročníku veteríny... ()

Žralok

Rozhodně to nemá na první díl. Ať už zpracováním nebo i gore efektama. Ale přesto potěší návrat šílenýho doktora i drsnýho poldy, nyní už bez nohou. Změna režiséra neprospěla. Na druhou stranu po jeho děsné trilogii Krvavá hostina, příjemné překvapení. První polovina filmu je nemastná - neslaná. Ta druhá to pěkně zachraňuje akcí i humorem. Většinou hodně morbidním. Kdo čeká inteligentní snímek bude zklamanej. Kdo čeká totální uchylárnu plnou ryb, krve a koz. Co se nebere vážně. Bude spokojenej. Jako bonus je David Hasselhof. Kterej ukazuje že si umí ze sebe a svojí totálně vyčpělý kariéry dělat srandu. ()

HareS

Tá príbehová vyprázdnenosť, myslím, určite nebola tvorčím zámerom. Jednotka nebola geniálna, to určite nie, ale zaváňala campom a hrala sa so svojím žánrom, pretože bola od kvalitného mäsiara Alexandra Aju. Piranha 3DD je zbytočný direct-to-video sequel, omylom ocitajúci sa v kinách. Preč je Ajova láska k starým hororom, je tu nefunkčne samoúčelná nadnesenosť (záverom) i nezámerná zveličenosť (neustále) a pocit, že hra na náhodu je hlavným cieľom filmu. Buseyho cameo potešilo, kult vytvorený okolo Hasselhoffovej osobnosti však zostal značne nevyužitý. Weinstein bros. sa k tomuto faku sotva priznajú. 20% ()

Maq odpad!

Kuriózním nedopatřením se stalo, že jsem toto dílo na pár okamžiků spatřil. Osvěžil jsem si obrázek o tom, na co čumí lidé bez špetky sebeúcty. --- ()

Gorehound

Bavil som sa rovnako ako u Ajovej jedničky, za ktorou možno formálne o jednu hviezdičku toto pokračovanie zaostáva, no rád mu ju dám, keďže takýchto 80´s školou, letným slnkom prežiarených (miestami) splatterov, v poslednej dobe zas tak mnoho nevzniká. ()

Philcze

Díky Hassovi a Lloydovi mě to bavilo o mnoho víc než jednička, která si ještě i hrála na regulérní horor. Tady už se tvůrci evidentně na jakékoliv náznaky děje vykašlali, povolali dva cool Davidy, jednoho ostrého Vinga a ono to nějak dopadlo. Nebýt neuvěřitelně odfláknutého závěrečného masakru, tak jdu s klidem na tři a je z toho "guilty pleasure" roku. Takhle už má smysl akorát tak sestřih nejlepších Hoffových hlášek na Youtube. 50% ()

stration

No tak to bylo teda něco. Dvě třetiny filmu jsem se bavil dementním scénářem, občasnými lekačkami, celkem fungující atmosférou a pár dobrými vtípky. Ale co nastalo potom, to jsem fakt zíral. Naprostá změna žánru v totálně ujetou komedii plnou hambatých ženských, oddělených lidských končetin a Davida H. Týden jsem musel počkat a přemýšlet, jaké hodnocení si film zaslouží. No už dlouho jsem se tak nezapotil s laborováním, jestli Odpad! nebo slušný počet hvězd. Taková blbost se fakt vidí málokdy. Ale nakonec jednu hvězdu za prostředí (nechtějte vědět, co všechno si pod tím představuju), jedna hvězda za slušné dvě třetiny filmu a jedna hvězda pochopitelně za Davida H., který je fakt k sežrání... ()

Thomassi

Takhle se ždímají prachy z povedených předchozích dílů. Jednička byla nevídaný nářez, který jsem si moc oblíbil. Ovšem toto se snad nedá ani přirovnat ke značce Piraňa. Je to hloupé až to bolí. Scény jsou naprosto nesmyslné a působí kurevsky komicky. Ono se není ani čemu divit, když drtivá většina hereckého obsazení jsou prsaté sexy kočky, a aby se to tvářilo ještě víc cool pro puberťáky, tak jsou tentokrát i bez plavek. Ovšem v hlavě mají dokonale nasráno, stejně jako všichni ostatní. Spíš než horor je to sci-fi komedie, která vyvrcholí samoztrapněním Miče Bjůkenena. Kurva, jak mohlo něco takového vzniknout s vědomím, že se to bude někomu líbit. Ale jak vidno, někdo se přece jen najde. Z úcty k prvnímu dílu jedna hvězda. ()

m@rz

Pokud měl tento film pobavit (jelikož je to komedie), tak to přesně splnil... U filmu musíte vypnout a brát jej s humorem amerického publika. I tak to je ale strašný brak :D ()

beran-ek

Ajova Piranha fungovala, byla zábavná a svižná. Místo toho její nedůstojný pokračování je trapný a fakt hloupý. Nezachránilo to ani sebe-vysmívající se cameo Hoffýho. ()

dawe04

Nerozumím zdejším názorům, je to sice slabší než překvapivě dobrá jednička, ale panebože vždyť je to kur***ká zábava! 90% béčkové produkce se může před totálně magorskými zuby piraní schovat. A podle konce se už nemůžu dočkat pokračování! SPOILER: (ve čtyřce by se rybky mohly dočkat Cameronových křídel?) ()

Derek

nie je to tak hrozne ako som ocakaval, sem tam som sa dokonca i hlasno zasmial (hlavne the HOFF rules), ale nie je tam nic navyse co by tomu dodalo urcitu guilty pleasurenost ako v pripade ajovej jednotky... ()

stuntmanMIKE

hahaha... tak toto urcite ako horror nefunguje... v urcitych momentoch mi to pripominalo scary movie lebo to parodovalo samo seba.... je to uplna blbost bez stipky vkusu ale musim dat jednu hviezdu cistemu odpadu za Davida Hasselhoffa ktory sa opat raz ocitol vo svojej zivotnej ulohe a chrli jednu perlu za druhou.... to bolo na tom filme najlepsie a dlho ma tak nic nepobavilo... "Little ginger moron" ()

Moena

Dostal jsem přesně to co sliboval trailer, takže nevím proč si stěžovat. Film je opravdu taková komedie, která paroduje samu sebe a všechny scénky s Hasselhoffem mají opravdu slušný humorný náboj stejně jako chlapeček v závěrečných titulkách. Jsem zvědav na Piranha 3DDD... ()