Ex-boxer Zach, talentovaný MMA bojovník Tim, šikanovaný predavač Justin a wrestler Mike pochádzajú z rôznych miest, no spoja sa pre vášeň bojovať a rýchlo sa stanú lojálni k ich neortodoxnému trénerovi Caseovi, skvelému bývalému šampiónovi UFC.
Výučba je oveľa viac než boj. Case pripravuje mladých ľudí na súťaž s názvom Beatdown a tréning prebieha na miestnej vysokej škole s bojovým manažérom Maxom. Nakoniec však budú musieť bojovať proti sebe a nájdu vo vlastných radoch zradcu. (619REY619)

smudy

Podle mého postřehu se děj odehrává před jedničkou. Od filmu jsem čekal víc. Film vystihuje různé povahy lidi: se sraba zabiják, ti co jdou jen po slávě a ty co si vydřou svojí cestu k úspěchu. Michael Jai White jako trenér zklamal několikrát... Už jen v tom že když máš prachy pojď, ale i v tom, že při finalovém souboji se ho jeho svěřenec ptá co má udělat a ten mu neporadi jen řekne "vedeš si dobře. Jsou tam krásné fighty, ženy. Ale dějově je to slabé ()

SONYAGENT

Očekával jsem od filmu tolik, kolik jsem později dostal.. Slušnou dávku akce, MMA triků a krásných holek! Nebylo to velkolepý jako jednička, ale z toho důvodu, že se jedná o dva rozdílné styly a podmínky. M.J.White skvělej, jakožto mladí talentovaní herci.. ()

baroko16857 odpad!

Vzdávám to! To se nedá vydržet do konce. Když si představím např. existenci Mléčné dráhy a vedle ní takovýhle brak, mám chuť jít radši něco převratnýho vynalézat, než zestárnout u podobných filmů. ()

nevergiveup

Průměrný film, který pokud jste neviděli (a neoblíbili si) jedničku neurazí. Já jsem ten případ, který jedničku viděl a doufal jsem v důstojného pokračovatele. Bohužel dvojka nemá nic z toho, co dělalo Never back down více než akčním béčkem. Tak tedy vzniklo průměrné, akční, bojové béčko. 50% ()

ronyyy

Tak nějak jsem doufala ve víc, než jen bandu nesympatických středoškoláků, co po většinu filmu jenom trénujou a na konci se párkrát ťuknou. ()

Eksi

Vďaka choreografovi za dobre natočené a vymyslené boje, lebo zmysel scenára mi niekde unikol, možno tam ani nebol. Ako na hodinu a pol zápasenia sa to pozerať dalo, ale nič viac. ()

Likeness Tie

První díl byl dobrý, Ovšem tohle? Absoulutně lepší! Je tam sice stejná kostra, ale koho to zajíma? Sem velice rád za vybrané obsazení. White tu předvádí něco nepochopitelného. Choreografie zápasů je neuvěřitelná, kamera a prostředí je naprosto fascinující. Hezky to tam ukázalo i první díl. Prostě tohle musím zařadit do nejlepších filmů co sem kdy viděl. Určitě to můžu srovnávat i s druhým a třetím dílem Neporazitelný. ()

Fash

Za posledních pár let je to asi nejlepší film s bojovým tématem (týkající se real fightu)! M.J. White dal do filmu pořádnou šťávu. ALE....ačkoli byla "jednička" v jistých směrech typicky americká, zde mě trochu vadí, že ačkoli se frajeři v kleci řežou jako zběsilý, tak nikde žádná krev. Připomíná mi to starší bojové hry, kdy jste řezali do protivníka hlava nehlava, krev litala všude...ale jeho obličej byl stále v cajku. Plus snad jen pro někoho možná blbost,..(SPOILER) totalní změna Scotta Epsteina z šikanovanýho prodavače komixů do absolutně arogantního, nařachanýho a brutálního bijce, který si bolest druhých užívá s velkou chutí. Jinak souboje, hudba, obsazení (nemohlo snad být lepší) i stopaž...vše perfektně zvládnuto a pro mě zatím tento film nemá konkurenci. ()

BigPeta

Dostal jsem prešně to, co jsem očekával. Akce zde mohlo být víc, ale příběh mě vtáhl a bavil se celých 90 minut. Je jasné, že je to béčko, které MJW zvládl na jedničku. Jen doufám, že se mu bude dařit a bude takových filmů víc. ()

Chuck_69

Druhej díl = totální ODPAD pouze pro vyznavače úchylného EMO stylu. Ten kdo má rád klučíky s patkou na šišce a holé klučičí zadky, je to film pro něj. Naopak ten kdo má rád normální americkej teenage film, ať si radši pustí znova první díl. Dávám alespoň 10% za MJW. ()

Casper001

Pláču.... pláču jako želva... jsem sice tvrdý chlap (a jestli ne tvrdý tak aspoň natvrdlý) ale tohle je moc.... ne neukradli mi počítač, nerozešla se se mnou přítelkyně ani jsem nešlápl na minu.... zrovna jsem se dokoukal na nejblbější (pozor neplést s nejhorším) film jaký jsem viděl a stále ještě nechápu co se to vlastně děje. Takhle dementní příběh, herce neherce a kameru jsem neviděl.... celý film jen trénink (který ani snad takhle nejde nazvat) a spoustu dialogů naprosto o ničem... co postava to perla (komixák, frankenstein apod.) no prostě ne nebudu pokračovat nebo se zase rozpláču :) Jinak jedna hvězda za fight Jai White vs Cops.... aspoň jedna pěkná chvilka v tomto filmu :) ()

Majushko_za

Popravde,mne sa to táto dvojka páčila viacej ako prvý diel.Jai white je urobil svoje a fighty boli lepšie ako v jednotke.Celkový dej sa mi viacej páčil. ()

jobina

Nerada bych to srovnávala s 1, protože kromě názvu snad nemají společného vůbec nic. V tomto je pouze ukázán kretenismus rádoby hixlatra, a naprostá tupost několika kluků, jejichž jediným cílem je nesmyslně se idiotsky zmrzačit. A nějaká "vyšší myšlenka" ? Žádná není. ()

saabrina000

pro mě je vždycky lepší první díl never back down... tohle je jako uplně to stejné akorát jiné postavy. kluk který chce holku pro sebe, ale ta má první přítele.. budou trénovat na zápas a vždycky tam bude jeden parchant... se kterým hlavní hrdina bude bojovat, i když to bude vypadat že hrdina prohraje nakonec o5 vyhraje a happyend :) ()

Mahonney

Příběh stojí zaprd. Akce je na tom mnohem líp. Holky jsou nádherný. MJW a jeho brutální shyby jsou asi nejlepším momentem filmu. ()

volnas7

O třídu horší než jednička. Největší překvapení ve filmu pro mně byla vizáž Evana Peterse, a to že když v USA někoho postřelíte, je to menší prohřešek, než když ho zmlátíte. Dobrá oddychovka, 55% a ***. ()

cien

Tak tenhle film byl hodně trapný, co se týče děje, postav a soubojů (finálový souboj, kdy se oba rádoby bojovníci mlátí do hlavy, ufff) a nejvíc k smíchu byl náctiletý pořadatel turnaje. Jinak půl hvězdičky za Michaelovi zdvihy (to byla fakt třída) a půl za ty pěkné baby. Snad se Michael už nikdy nedotkne kamery a radši ať si zahraje znovu se Scottem Adkinsem... ()

el.maniac

Never back down 1 byl skvělý film.Dvojky jsem se bál,aby dostála kvalit jedničk.Byl jsem mile překvapen.Michael Jai White odvedl svoji roli depresivně vyzerajícího trenéra (mlátičky) skvěle.I ostatní herecké role byli myslím dobře zastoupeny.Jediné co mi na celém filmu vadilo,bylo to,že Beatdown organizuje takový blbeček jako je Max.Člověk který absolutně neví nic o bojových sportech a který vypadá jako by se právě vrátil z letního tábora v Dachau.A jeho scéna s pytlem v novém dojo??Tak to bylo nanejvýš trapné.Ale toto je jen jediný nedostatek filmu,jinak je to skělé dílko. ()

ippon

1) k filmu slabší než jednička ale i tak pro mě dobrý film Michael Jai White je frajer 2) verbal : nechápu co ten tady děla .... Až dokážeš co on tak mu můžeš nadávat ale fakt nesnesu když nějaký verbal který ve 40 letech beztak ještě bydlí u maminky a životě nic nedokázal hodí tenhle koment. ()