Milostný příběh může být natolik emotivní, že divákům způsobí hluboký osobní prožitek. Snímek Zamilovaní z dílny režiséra Drakea Doremuse krásně ukazuje, jak je první skutečná láska vzrušující, blažená a zároveň zničující. Když se britská studentka univerzity v Los Angeles Anna (Felicity Jonesová) zamiluje do svého amerického spolužáka Jacoba (Anton Yelchin), vrhnou se ti dva do vášnivého a život měnícího vztahu. Jenže brzy budou rozděleni, protože Anna poruší podmínky pro udělení víza. Film Zamilovaní zkoumá, jak dvojice čelí opravdové zkoušce, když má být každý z nich sám a přitom zůstat spolu. (HBO Europe)

IZFNP

Nič sa nedeje, nič sa nedeje, postavy sa chovajú divne, zase sa nič nedeje a zrazu je koniec. Podivný film podivným spôsobom pri zemi a zároveň akoby niekde v oblakoch. Citovo príliš chladné na to, že to má byť romantika jak ďas. ()

IvcaKoudy

Tyjo, tak nevim. Režisér chtěl strašně moc zvracet, ale nakonec z něho nevylezlo nic. Dva hloupí bezmozci, co svou ignorací ubližujou ostatním, přitom hrozně nudně. Krásně to vystihuje pohled Lawrencový podruhý odcházející. Aspoň dvě hvězdičky za střih. ()

Domislava95

V momentu, kdy je trailer lepší než samotný film, je mi smutno. Ale Felicity Jones je tak přirozeně nádherná a konec filmu poukazující na to, že všechno jednou skončí, mě donutil dát Like Crazy aspoň tu 1*. ()

MIchael90

Tak na notu tohohle filmu jsme se nemohli naladit ani za těch 86 minut, během kterých se vlastně zase tolik nestalo, navíc vše bylo předvídatelné, překvapení a chemie mezi herci nulová.. ()

Jamall

Příjemně civilní, přirozené, romantické a člověk se snadno vcítí do postav. Jenže závěr je nijaký a celý film je místy poněkud utahaný, což je pochopitelné vzhledem ke "komplikovanosti" zápletky. Stejně jako Hild bych rád přihodil čtvrtou, ale není vlastně za co. ()

Flamik

Pro mě na jednu stranu nuda, na druhou stranu myšlenka a emoce jak sviň. Popis vztahu, který by v 99% případů ztroskotal v prvních měsících. Zde si ovšem dvě hlavní postavy stále udržují své city, i když nemají jistotu, že někdy budou spolu. Bohužel, já jim nevěřil, celé mi to přišlo kýčovité a nic neříkající. ()

kikin01

Kdo chce moc, nemá nic. Platí to ve všem, v čem si jen dovedete představit a ani Like Crazy není pro mě vyjímkou. Hrozně jsem se těšil, a ano, trailer mě navnadil, ale film mě uhodil. Mladá, nadějná a hlavně krásná herečka Felicity Jones je skvělá, i když jsem se film snažil užít, a kvůli hereckému obsazení se tak i stalo, a to včetně Jennifer Lawrence, na kterou bych samozřejmě nikdy nezapoměl:-), tak je pro mě jinak snímek velkým zklamáním. Slabší tři... ()

punka27

najviac z toho filmu mi vadí: Ktorá žena by od dvoch rôznych mužov dostala stoličku??? WTF?? .. okrem iného .. veľa vecí by som na tom zmenila, ale celkový dojem sa mi páčil, lebo som nevedela, ako to dopadne.. teda myslela som si stále, že budú spolu, ale bolo to pekne zamotanéé 1:30 trvajúca UK telenovela.... no ani na konci som sa nedozvedela, ako to dopadlo... fak oooff (britský prízvuk)..hééj, veď mne sa to páčilo, ale veď to dopadlo na domyslenie... no ale 4 hviezdičky za nepredvídateľnosť a spracovanie.. musím povedať, že som čakala psychopatku alebo psychopata.. a to sa neudialo, a nemôžem povedať, že ma to nudilo, ale miestami som si myslela, že hej,.. to zase ten dej-nedej, a neočakávanô ma lákalo.. ()

IvanKovar

Film to bol pekný. Páčil sa mi štýl akým to bolo točené. Príjemné, prirodzené a romantické. Človek sa jednoducho vcíti do hlavných postáv. Herecké obsadenie bolo sympatické i keď miestami bolo ťažké uveriť mladým hercom ich „dospelácke“ problémy. Vo finále som čakal niečo emotívnejšie, citlivejšie a prepracovanejšie... Záver filmu síce radšej zabudnem, ale inak moc príjemný film. ()

jessic

Trochu artově zpracované romantické drama o odloučení kvůli vyhoštění, ve kterém se v podstatě nic neděje a celé se to nějak potácí na místě, poměrně nudné. ()

ludovit14

Like Crazy je romantika s mladými hercami pre mladých divákov.Ja som sa tu úplne nudil.Síce je to zaujímavý príbeh,ktorý je veľmi nudne podaný a ma príšerne pomalé TEMPO na môj vkus.A ešte k tomu je to jednoduchý príbeh,ktorý nám nič nového nepovie a ani ničím neprekvapí.Mladý herci to veľmi slušne uhrali-tu by som vyzdvihol ANNU(Felicity Jones),ktorá podala vskutku veľmi dobrý výkon.HOD:37%.Jedno je iste,že sa už k tomuto filmu nikdy nevrátim.PS:škoda,že Jennifer Lawrence nedostala väčší priestor-lebo len pre tento dôvod som si film pustil. ()

kolodej1

na filmu mi vadilo pár věcí. Už hned klíčová zápletka. Každý, kdo se přinejmenším zajímá o cestu do států, tak ví, že překročit vízum, je zásadní problém. Těžko tedy uvěřit, že by byla nějaká studentka tak tupá, že by o tom neměla tušení. Pak jsem měl problém s nevěrohodným chováním toho kluka, který se někdy tváří tak, jako že bez ní nemůže být a přitom se jí sám od sebe nikdy neozve a když je návštěvě, tak má hlavně problém s tím, že se tam nějak necítí. A taky ho ani nenapadlo, že když ona nemůže za ním, tak by mohl on za ní. Většinou to vypadalo, že jí hrozně miluje jen ve chvílích, kdy je donucen za ní přijet. To ona byla ve svých citech logičtější. Závěr nebyl vůbec jednoznačný, mohlo to znamenat naději a šanci, že to snad mezi nimi půjde, ale taky to mohlo znamenat pravý opak, tedy že vlastně tak úplně nevědí, jestli chtějí být spolu. Přesto, že mám tento žánr rád, že to mělo slušnou atmosféru a že Felicity to fakt slušelo, tak vzhledem k zmíněným nedostatkům jsou to slabé tři hvězdy. Velmi průměrný film v rámci žánru romantických filmů ()

david666

Těžký reál. Vůbec jsem nečekal, že mě film nějak chytne hlavně díky tomu, že se tady vlastně nic moc neděje. Ale na mě veškeré dialogy a hlavně pohledy a gestika herců připadala totálně uvěřitelná a civilní. ()

CAR0DEJ

Krásny romantický reálny film zo života, ktorý keď sa mám priznať, tak neviem ako skončil. (Niečo ako s Life o Pi, či napr. sporným Inception). ()

SweetCherry

Začátek je nudný a zbytek filmu ještě nudnější. Měla jsem chuť to vypnout, ale nakonec jsem to dokoukala. Pořád jsem čekala na nějaký impuls nebo nějakou větší zápletku, ale celý film byl v podstatě o tom, jak se dva ne moc sympatičtí hlavní hrdinové objímají a olizují... A to jsem opravdu romantická duše. Tohle prostě i na me bylo opravdu přespříliš. Hlavní hrdinka mě celou dobu iritovala a hlavní hrdina mě naopak unudil svým prázdným pohledem a tím, jak si od hlavní hrdinky nechal s prominutím sr*t na hlavu. Nechápu pointu, nechápu konec, nechápu proč jsem mrhala svým časem a dívala se na takovou nudu. Nejradši bych dala odpad, ale za Jennifer Lawrence dám alespoň tu jednu hvězdičku ()

Stuck

Ze začátku celkem simpatické, ale čím více jdete dál, tím více jednání hlavních hrdinů nechápete (mluvím-li za sebe), no a konec mi to vlatně potvrdil. A když je snímek označen nálepkou romantické drama-neměl by člověk pak být v depresi z toho jak to dle snímku na světě chodí.. ()

anarya

Zachycuje realistický obraz jednoho vztahu na dálku, přičemž je doprovázen na piano, které umocňuje celkovou atmosféru. Scény jsou občas jen složeny z jednotlivých záběrů, což dává divákovi prostor si situaci domyslet a tímto se i částečně zapojit do tvorby příběhu. ()

Kristen Stewart si zkusí sci-fi

Kristen Stewart si zkusí sci-fi