Nebezpečná identita

USA, (2011–2012), 14 h 41 min (Minutáž: 40–41 min)

Sarah Michelle Gellar, Ioan Gruffudd, Kristoffer Polaha, Nestor Carbonell, Mike Colter, Tara Summers, Zoey Deutch, Jaime Murray, Kristen Kerr (více)

Epizody(22)

Kvůli tragédii v minulosti vyrostly dvě sestry - dvojčata Bridget a Siobhan odděleně. Bridget má život plný problémů. A tak, když její sestra Siobhan, která si žije s manželem v luxusu, nečekaně zmizí, využije příležitost a převezme její identitu. Jenže brzy zjistí, že ani sestra nemá na růžích ustláno a její život je plný nebezpečí... (TV Nova)

dvojana

Moc mě nebaví, jak jde v podstatě jen o život 2 holek, co si za svoje zpackané životy můžou vlastně samy. Bridget je neschopná a Siobhan intrikuje natolik, že se v sobě určitě nevyzná ani sama. Během jednotlivých epizod se děj nikam neposouvá. Asi ani není moc co řešit. Postava dcery by se spíš hodila do Gossip Girl. Shlédla jsem celou sérii, takže neodsuzuji předčasně. ()

NSN

Nápad možná dobrej, ale díky strojeným dialogům a S.M. Gellar, která neumí prodat svoji roli, mi to připomíná styl nekoukatelnejch telenovel. ()

pajuscherry

Skvělej seriál a děj, jak jinak když hlavní roli hraje úspěšná, talentovaná a krásná Sarah Michelle Gellar. Miluji seriály, který jsou na takové nebo podobné téma. Za mě 5 hvězd a dalších 5 za tak skvělé herecké obsazení. ()

elizha

K serialu som sa dostala tak ze som ho zahliadla na tv stanici nova. Zaujalo ma to tak som sa hned dala do pozerania...tento serial som si zamilovala, takyto styl serialov milujem... avsak co ma neuveritelne stve...ten koniec clovek si moze len domysliet ako to dopadlo s brig a andrewom a sko to dopadlo so shib...a dalsie nasledky co sa vyvijali....je to skoda..lebo tento serial si zasluzil dalsiu seriu.....avsak americanov asi serialy s pointov nebavia......coz je ich smola..... avsak aj nasa , ktorí sme serial ,,zrali'' davam 5/5 pretoze si to zasluzi..... ()

katherine7

Po shlédnutí celé série mohu napsat, že je tohle vážně krávovina. První díly dobré, pak už jen spletitá blbost, která hledá svou hlavu a patu. Kladné + za herečku Sarah Michelle Gellar a herce Iona Gruffudda. Celkově hodnotím jako 2*. ()

Neel

Jo, je to mýdlovka, kde jsou vztahy propletenější než v Esmeraldě, ale má to tempo, kriminální zápletku, Sarah a hlavně Ioana. Občas se do toho tvůrci zamotávali, až nevěděli, jak z toho ven (spoiler!: několik případů, kdy se někdo dozvěděl nějaké tajemství a ten někdo pak skončil náááhodou mrtvej nebo prostě zmizel ze scény). Takže mě to prostě bavilo, i když čisté 4* to úplně nejsou. ()

Pattrick

Hodně skvělý pilot, napínavý, skvělá myšlenka, uvidíme jak se to vyklube dál.. Předposlední díl a jsem nadmíru spokojený.. Stále seriál má co nabídnout, zaplétá se to maximálně. Přesně takový seriál mi chyběl, dokonale rozehraná partie kdo z koho (podrazáci, machinace, atd...) Seriál mě bavil, škoda jeho konce.. ()

Liquid2C

Viděny 3 první díly. Zatím celkem zaujalo. Zajímavá zápletka. Stejně je dobré jak může být jeden stejně vypadající člověk, v rozdílných povahách příjemný, nebo nepříjemný. Nejvíc mě zaujal Ioan Gruffudd, hodnotit budu po víc dílech. ()

CrazyAdinn

Komplikovaný ale velice zajímavý příběh, který se epizodu od epizody stále více zamotává. Velmi přesvědčivá Sarah Michelle Gellar, charismatický Ioan Gruffudd a správně otravný Nestor Carbonell tomu dodávají ještě větší šťávu. Jsem nadšená, jen tak dál. ()

gombikdrobna

K seriálu som sa dostala náhodou a Pilot ma veľmi zaujal. Námet sa mi zapáčil, nakoľko film ani seriál s takouto tematikou som ešte nenašla. Chlapov bude na tomto seriály zaujímať vyšetrovanie FBI, prestrelky a vraždy a ženy zase zaujme rozvíjanie rodinných aj milostných vzťahov medzi hlavnými postavami. Vrelo odporúčam ľuďom, ktorý majú radi dávku určitého napätia a nemajú zrovna príliš veľa práce, pretože keď sa do tohto seriálu zapozeráte, každý diel vás bude nútiť pozrieť si ďalší. ()

Mousemaker

Mňa to bavilo od začiatku až do konca. Niekomu síce mohli vadiť viaceré nelogičnosti či množstvo klišé, ale to všetko dokázal Ringer vynahradiť ohromnou dramatickosťou a veľmi napínavým dejom, ktorý ma donútil si pozrieť každú nasledujúcu časť. Vždy, keď sa zdalo, že sa veci konečne viac objasnia, tak prišli náhle zvraty, ktorými sa všetko ešte viac skomplikovalo. Ringer možno označiť za celkom podarený mix klasickej soap opery, thrilleru a detektívky, kde si môže prísť na svoje pomerne široká skupina divákov. Treba tiež pochváliť výkon Sarah Michelle Gellar, ktorá odvádza veľmi presvedčivý herecký výkon, či už v úlohe problémovej,ale vo vnútri citlivej Bridget, či jej chladnej a vypočítavej sestry Siobhan. Zdatne jej pri tom sekunduje Ioan Gruffudd, ktorý si určite dokáže získať srdce nejednej ženskej diváčky. Pokiaľ teda máte radi seriály o komplikovaných vzťahoch a komplikovaných ľudoch, kde sa neustále niečo deje, tak Ringer možno len a len odporučiť. ()

Bblondie

po dlouhé době zase jeden slibný seriál a oni ho po 1. sezóně zruší ... a zrovna to skončilo takhle napínavě ... navíc pro Sarah Michelle Gellar mám fakt slabost a roli dvojčat zvládla skvěle ()

Onicek

Seriál byl velmi dobrý. SMG předvedla dobrý herecký výkon, tím mě překvapila. Děj seriálu byl ze začátku velmi nepředvídatelný, ale postupem dokoukaných dalších dílů mě překvapilo jen málo událostí. Konec byl samozřejmě překvapením. Jestli se seriál obnoví, určitě se podívám, protože by mě zajímalo jak to se Siobhan a Bridget bude :)) Zápory: - Siobhan a Bridget se neviděli nějakou dobu a když Bridget nastoupila na místo své sestry tak nikdo to nepoznal. Její manžel, nejlepší kamarádka, milenec. Kladené otázky "Siobhan" které nevzbudily žádné velké pochybnosti ve mě vzbuzovalo rušivý dojem a občasné "odfrknutí" :) ()

ivoo2

Je to jeden z naj serialov ktore som videl, nechapem preco sa v Amerike neujal, a to ze tv joj po prvych dvoch castiah serial stopla pre nedostatok divakov tiez nechapem... Dielo malo vsetky predpoklady na uspech, ale bohuzial je to tak ako to je... Nelutujem ani jednu sekundu stravenu pozeranim serialu! Bolo tam mnozstvo napinavych situacii, vela zapletok a necakanych zvratov. Niekedy mi dlhsie trvalo pochopit oco tam v skutocnosti ide, kazda jedna cast bola zaujimava a tesil som sa na dalsie... Hneva ma jedine ten koniec, nemam rad taketo otvorene konce... Chcel by som vediet ako to cele dopadlo!!! Ale stym uz asi nic nenarobim, pokracovanie nebude... ()

BratmMm

Pilotná časť bola super, taktiež aj ďalších cca 10 častí. V strede seriálu sa to žiaľ začalo až moc zamotávať, čo mne osobne už miestami vadilo. Pri konci sa to ale dostalo do starých koľají a bol z toho opäť ten super seriál aký sme mohli vidieť na začiatku. Začali vyhádzať navonok veci z minulosti, pri ktorých sa teda človek aj začudoval, že to skončilo tak ako to skončilo. Absolútny koniec sa mi páčil, že Bridget sa odhodlala povedať pravdu o sebe. Ale môžem povedať, že ten koniec mali ukončiť predsa len trochu inak. I keby sa rozhodli, že sa znovu obnoví 2. séria, nemalo by to už určite taký úspech ako 1. séria. Scenár by sa tam musel už dosť znásilňovať, aby z toho bolo to čo v 1 sérii. Ale ako hovorím, ten koniec mal byť predsa len lepšie ucelený, nejaký epilóg by som privítal ako bolo už spomenuté t.j. dozvedieť sa čo sa stalo s Bridget, Siobhan, ako žijú a pod. určite by to každého potešilo. Ale koniec koncov, ako sa už opakujem po niekoľký krát perfektný seriál. Jednu hviezdičku uberám len skrz toho stredu seriálu a koniec, ktorý mohli ukončiť epilógom a nie takto. Určite odporúčam pozrieť. ()

lucakkk

Seriál mě hodně bavil:) to že má jednu sérii by mi nevadilo,ale že to skončilo otevřeným koncem a nebude to pokračovat je pro mě nepochopitelný! ()

[[Wizard]]

Na to, že takovýhle typ seriálů není zrovna můj šálek kávy, tak tenhle kousek se ke mě na určité doporučení dostal a nelituji toho, že jsem si tuhle podívanou pustil. Ono to totiž překvapivě velice dobře odsípá a drží velice dobře pokupě. Koheze děje je (skoro až s podivem) velice silná a hlavní dějové linky se překvapivě s časem vyvíjejí a ubírají zajímavým směrem. Jednodušší dílčí zápletky napříč dějem sice existují, ale přes to se pořád děje spousta zajímavého v hlavní dějových linkách a dívá se na to skoro až setrvačně. Nejhorší je samozřejmě rozpačitý konec, kde už se hrálo na jistotu druhé sezóny a vše končí cliffhangerem bez konečné konfrontace, (a bez druhé sezóny) což je ohromné pochybení. Sice vše podstatné bylo odvyprávěno a použito, ale finálního rozuzlení se nedočkáte. Na konci tak zůstanete s pocitem, že zkrátka chybí poslední epizoda velice podařené televizní sezóny... (btw, upírů se tu skutečně nedočkáte,... wheedonverse je až za dalším rohem :) ) ()