Nebezpečná identita

USA, (2011–2012), 14 h 41 min (Minutáž: 40–41 min)

Sarah Michelle Gellar, Ioan Gruffudd, Kristoffer Polaha, Nestor Carbonell, Mike Colter, Tara Summers, Zoey Deutch, Jaime Murray, Kristen Kerr (více)

Epizody(22)

Kvůli tragédii v minulosti vyrostly dvě sestry - dvojčata Bridget a Siobhan odděleně. Bridget má život plný problémů. A tak, když její sestra Siobhan, která si žije s manželem v luxusu, nečekaně zmizí, využije příležitost a převezme její identitu. Jenže brzy zjistí, že ani sestra nemá na růžích ustláno a její život je plný nebezpečí... (TV Nova)

Cunami

Proč není 2. série? To prostě musí mít 2. sérii, že přece takhle zakončený, tak nemůže být. :( Jinak bych dala 5 * ()

subic

Pilot nastavil laťku, kterou už další díly nepřekonávají, přesněji viděl jsem prvních 5 dílů a nemyslím, že bych se na to chtěl dívat dál. ()

Pavlunka

Tak já koukám 22 dílů na seriál, který nemá konec? Ach můj bože. Ze začátku se mi serial moc líbil, ale to jak se to víc a víc motalo do sebe a nacházeli se další "záhady" mě přestalo bavit. Chtělo to aspoň 23 díl a konec. Né toto!!! ()

kiararaftl

Pravdepodobne nie je najlepsi napad po pilotnom diely hodnotit akykolvek serial, ale ja nemozem inak. Piloty sa vacsinou vyznacuju absolutne slabym spracovanim a velmi ziredka hned vtiahnu do deja. Dufam ze tento pripad, kedy sa neviem dockat dalsej epizody bude o niecom uplne inom a bude mat stale stupajucu tendenciu. Samozrejme je to aj Kvoli Ioanovi Gruffuddovi, ktory uz dlhu dobu patri medzi mojich najoblubenejsich hercov ()

DandaPiper

Buffy, jako seriál miluju. Buffy, jako postavu mám chut´ velmi často nakopnout a myslím si, že to má co dočínění se SMG, jejími výrazy a hereckými schopnostmi. Ringer je ale typ seriálu, který naprosto zbožnuju. Zasazeno do velkoměsta a zaměřující se na tu bohatší část lidí zde. K tomu ještě 2 sestry, identická dvojčata, naprosté protiklady, bohatá x chudá, zlá x hodná, mrcha x nevinná smolařka, která byla jen v nepravou dobu na nepravém místě a život jí celkově moc nepřál. Ringer je seriál, od kterého prostě do poslední chvíle nemůže nikdo vědět co čekat. Tolik zvratů a nových objevů, které do sebe nakonec zapadají, jako skládanka. SMG mi tu překvapivě nevadí a do role ustrašené a nevinné Bridget, která je občas na facku se velice hodí:D. Ale nenechte se zmást, ta holčina zase není tak bezbranná a ..tupá, jak se na první pohled zdá. Za těch 9 dílů přišla na docela dost věcí sama, takže už je jí ted´ jasné, že na ni někdo někde šije pěknou boudu. Bohužel zatím nedali moc prostoru Siobhan, jejíž postava rozmazlené mrchy, která je ochotna pro svoje pohodlí obětovat to sestřino mi sedí daleko víc, ale kdo ví, třeba i na ni se později dostane řada. Jasně, nabízí se plno otázek, jako například, že když se Bridget v roli Siobhan z nenadání chová úplně jinak, podežřele mile a v tu stejnou chvíli dochází k doznání, že vlastně existuje ještě jedno, její identické dvojče, tak nikoho nenapadne, že by mohla být ona právě to zmíněné dvojče.. Ale co, děj a atmosféra je natolik strhující, že to Ringeru mile rád odpustím a nemůžu se dočkat dalších dílů. Btw. Někde sem četl, že scéna na lodi měla být umělecká a že se tvůrci nechali inspirovat efektama z Hitchcocka, ale kde je pravda že.... To jen pro ty, co to hodili do odpadu hned po prvním díle. ()

DonBraso

Tak po celý první sérii musim říct,že posledních tak 5 dílů doopravdy jelo svižným tempem a hodně se měnili situace z jedný strany na druhou.Bohužel co mě velmi zaráželo bylo jakýsi"Promiň já už to neudělám,omlouvám se a vzápětí osoba řekne,že to chápe,tak dobře,co se dá dělat"Takových scén je tam moc a vyloženě knučení a omluv je tam na seriál hromada.Jinak perfektní po stránce nápadu,se kterým se dalo hodně dělat a i vcelku zajímavý konec,který nechává prostor pro případnou druhou sezonu.70% ()

MEL

Seriálový svět je nespravedlivý. Zatímco seriály typu OC nebo 90210 se drží na výsluní nezaslouženě dlouho, ty jiné, o poznání kvalitnější, nedostanou od diváků šanci. Ringer patří do druhé skupiny. Velmi chytrý a důsledný seriál precizně budující atmosféru napětí a ozvláštněný noirovským stylem, by si rozhodně zasloužil více než jen jednu sérii. Pro mě rozhodně rafinovanější než třeba podobně laděný Revenge, který směle pokračuje dál. Velká škoda. ()

Todd_Hewitt

Ringer považuji za nejlepší seriál sezóny 2011/2012. Pět hvězdiček je za originální zápletku, Sarah Michelle Gellar, Ioana Gruffudda, za Zoey Deutch, za New York, a hlavně za pomstychtivou Siobhan. Také plusko za New York. Ringer bude ještě na dlouho můj nejoblíbenější seriál vůbec. ()

nemer

Přestože obvykle telenovelovské žánry nesleduji, tento seriál je výjimkou, protože nabízí jednak dobré herecké výkony, ale hlavně má spád. Žádná uplakaná nuda. Další plus - nejedná se o další teen záležitost. Zato údajně podobná Revenge je pro mne nesledovatelná hrůza. V případě Ringeru škoda pouze jedné řady. ()

hrumsrt

"Kvůli nízké sledovanosti autoři seriálu zůstali jen u první série." Hrozná, ale fakt hrozná škoda! Takový průměrný seriál, ale vlastně naprosto typický pro americkou televizní produkci, jen k nám se to tolik nedostává. Ústřední zápletka a vůbec celý děj je vlastně velmi podobný tomu, co Vám nabídne i velká řada všelijakých telenovel. Jenže tady přesně vidíte, co těmhle pofiderním pořadům chybí - peníze a herci. Prostý až absurdní děj je tady povýšen na snad až mistrovskou úroveň. V hlavní roli exceluje "moje" Sarah Michelle Gellar, co víc si přát, která má svůj herecký styl, který vtiskne do každé svojí role, takže pokud vám to nesedne, tak jinde to s ní nebude lepší. Dovolím si i říct, že to stojí a padá na jejích hereckých kvalitách. Kde to lze, tam to uhraje a pozvedne, ale bez ní si to nedokáži ani představit (taky bych to ani neobjevil). Něco podobného platí o Andrewovi v podání Ioana Gruffudda, který zase hraje skvěle, jen co to jde. Často je to fakt super, když se děj soustředí na jakoby Shibban a snaží se řešit tu její složitou situaci, obzvláště houstne-li napětí z jejího převzetí identity. Jenže když se tvůrci pro změnu zaměřují na ostatní postavy, převážně to teda platí na další ženské hrdinky, tak to zoufale nefunguje. Ten hlavní příběh je fakt super, za něj bych se nebál střelit plný počet, ale okolo je hrozně moc vaty. Právě tahle vata je často plná klišé a velké snahy překvapit/potupit diváka. Ačkoli si myslím, že první půle funguje daleko lépe a líbí se mi tam i ta gradace, tak vůbec nebyla nouze o moji pozornost. Navíc musím ocenit i mimořádně dobrý playlist, opět tohle nesedne každému.. Se závěrem zůstává pořád hodně otázek, které by v pohodě vyřešily dvě dotočené epizody, jaká škoda! 75% ()

Janie.

Jeden z mých oblíbených seriálů. Je mi líto té nízké sledovanosti, ale na druhou stranu pochybuju o tom, že by se případná druhá sezóna kvalitou vyrovnala první, která je skvělá. Příběh se zajímavě vyvíjí a pořád se hýbe dopředu, ale možná je lepší, že ho nebudou zbytečně protahovat. Každopádně - pro mě jedna z nejlepších letošních novinek. Už jen kvůli té chemii mezi Sarah Michelle Gellar a Ioanem Gruffuddem - ta opravdu jiskří :) A pokud bude opravdu jen jedna sezóna, právě kvůli Ioanovi (a jeho britskému přízvuku :D) mi bude Ringer chybět. ()

AceDandelion

Takže na Ringer jsem narazila jako na reklamu tady v Anglii, celkem mě to nadchlo a včera jsem se nějakou náhodou na to dostala. Původně jsem si myslela, že jde o film, ale je to seriál. Pro mě se Ringer stal absolutní drogou. Všichni tu píší o pilotu, já jsem viděla včera první díl a od tý chvíle jsem se od Ringeru neodtrhla. Je to jak když čtete knížku, která vás tak strašně napíná a baví, že musíte přesvědčovat sami sebe, že musíte jít spát. Všech 9dílů jsem stáhla na uloztu, 10,díl tam není, stahuju ho teď v anglicitne. Tenhle serial je proste naprostá pecka, každým dílem se přidává určitá zápletka, komplikace nebo překvapení. Poslední díly mi několikrát vzali dech. Pokud máte rádi filmy, ve kterých něčemu věříte a postupně zjišťujete, že je vše úplně jinak, pak tenhle seriál pro vás bude lahůdka. Co se týče herců, moc jich z nich neznám a přesto nad nima žasnu . Ringer se stává mou závislostí, proto 5hvězd . ()

lacerta

Ač jsem od toho moc nečekala, tak mě to fakt bavilo. Nedokážu pochopit, proč nedostal šanci na druhou řadu - v porovnání s jinými seriály, které mají x řad a pořád o ničem je to docela smutné. ()

Lowe

Opravdu skvělý seriál, který mě každou epizodou udržoval v napjetí, ale zároveň vždy poodhalil trochu roušku tajemství. V hlavní dvojroli exceluje Sarah Michelle Gellar, která dokáza oba charaktery zahrát velice přesvědčivě. Ikdyž je story celkem zamotané a plné flashbacků a zvratů, myslím že se tvůrcům povedlo docílit toho, aby se v něm divák neztrácel. To že seriál skončil první serii, mě sice dost mrzí, na druhou stranu nevím, jestli zbylo dost prostoru posouvat tento příběh dál, aniž by se opakovaly nápady s předchozích dílů. Za mě jednoznačně pětihvězdičková záležitost. ()

Saxos

S01E01-E22. Nepotřebuje se, nízká sledovanost. Děj trochu směřuje k červené knihovně a z důvodu ukončení série jsme vlastně bez zřejmého finálivého konce. Závěr: i tak doporučuji. ()

LailaX

Po shlédnutí již devátého dílu jsem navýšila původní hodnocení na 5*. Pokud začne kvalita seriálu upadat, tak je zase sundám. Každopádně už mi dokonce nevadí ani postava Malcolma a začala jsem mít opravdu ráda Andrewa. Dějová linka je možná podobná linkám jiných starších seriálů, na druhou stranu, v dnešní době by se třeba i Boston Legal dal do určité míry považovat za vykrádačku výstředností z Ally Mcbeal (aby ne, když za tím stojí David E. Kelley), takže zatím spokojenost. Přiznejme si, že v době, kdy už bylo zfilmováno všechno pětkrát, může člověk těžko narazit na úplné novinky. Atmosféra seriálu je pro mne natolik poutavá, že jsem ochotná si všelijaké spekulace a dedukce děje dalších dílů zcela odpustit. A o to víc si to užívám. ()