Talisman

• USA The Lucky One (více)

Loganův život ovlivnily tři vojenské mise v Iráku. Fakt, že je stále naživu, považuje za dílo náhody. Vždy unikl smrti jen o vlásek. Při první misi, když se po útoku s jednotkou shromáždili v troskách domu, tam uviděl ležet v prachu fotografii dívky. V okamžiku, kdy pro ni šel, explodoval na místě, kde stál, granát a tři jeho přátelé zemřeli. Logan si nechal snímek jako talisman a byl přesvědčený, že ho ochraňuje. Od té doby totiž neměl ani škrábnutí. Po návratu domů se rozhodl, že dívku vyhledá a poví jí o tom, jak byla jeho strážným andělem. Zjistí, že žena na fotce se jmenuje Beth, najde její adresu. Nechá se najmout do psího centra, které vede její rodina. I když mu Beth zpočátku nevěří a sama má v životě komplikací dost, rozvine se mezi nimi románek, který dává Loganovi naději, že by Beth pro něj mohla znamenat víc, než jen obrázek pro štěstí. (TV Nova)

kakyn

Ne že by to byl nějake pruměr ale nic světobornyho to taky není. Celkem i zajímavá zápletka. A Efron předvedl že i kromě tance a zpěvu dokáže taky něco zahrát. ()

dragosta

Zase jeden podhodnocený snímek... Stokrát zahrané, stokrát viděné, ale přesto pobaví! I nezkušený filmový divák dokáže po pěti minutách odhalit i do detailů dějovou linku, ale je to vlastně jedno. Chemie mezi hlavními hrdiny funguje dobře, k tomu rozkošní psi, pohodová atmosféra, nevidím důvod, proč nedat 4*. ()

Cherry_Bomb

Keď som si zbežne pozrela komentáre tak je v nich veľa kritiky ako, že je to klišé, predvídateľné- muž stretne ženu spoznajú sa, zaľúbia sa, príde problém a potom happy end a pod. Ale nejde všetkým práve o toto, keď sa rozhodnú pozerať romantickú drámu??? Určite si nemyslím, že tento film sa má hádzať do rovnakého vreca s niečím ,,typyckým" a ,,predvídateľným". Hlavne preto, že o príbeh sa postaral Nicholas Sparks, ktorému podľa môjho názoru tieto veci idú bravúrne a vždy dokáže svoju tvorbu oživiť. Dáva do toho srdce a vie presne čo čitateľ čaká, keď si kúpi jeho knihu. A potom sa tá kniha sfilmuje ako väčšina jeho tvorby. Čo sa týka filmu tak naozaj sa mi páčilo prostredie v ktorom sa to odohrávalo tá príroda ozaj krása! Dramatické scény boli presvedčivé či už Logan na ktorom sa armáda čiastočne podpísala, chorobne žiarlivý ex manžel, alebo zrútenie Beth. Bol cítiť tlak aj bolesť. Čo sa týka hercov Zac Efron sa predviedol vo veľmi dobrom svetle a z presladeného chalana pôsobil naozaj mužne. Taylor Schilling som videla hrať prvý krát a rozhodne to nepokazila. Mne sa film proste páčil-dokonca ho radím medzi moje obľúbené v romantickom žánre, mám rada Nicholasa Sparksa, sem tam romantické drámy plus ten Zac, ktorý tam ozaj stojí za to takže 5*! ()

Jager_JK

Nápad byl pěkný. První půlka se mi dokonce i líbila, ale to ztvárnění mariňáka po návratu z těžké mise v podobě krásného vymakaného, vyrovnaného, galantního, romantického Zacka Efrona... ne to prostě NE !!! Vážení v realitě by ta slečna byla ještě ráda za toho pana policistu. No a pak ten "nádherný" konec, zloduch zemřel, láska zvítězila, no to nééé. Nebýt Blythe Danner, tak jdu o hvězdičku níže. ()

unrocker

Ale no tak,,, je to romantika, je to takové nemastné neslané... ale celkově to jako filmeček na romantický večer s manželkou velmi dobře postačí... hraje tam pěkná ženská a pro dámy zase fešák Zac, takže celkově pěkná večerní romantika. ()

PetrC.

Příběh není nijak světoborný, ale velmi solidně zfilmovaný. Celkový dojem je proto ještě dobrý. Mohlo to být mnohem horší... 59 % ()

vlKousek

Tohle už jsme tady měli 1000 + 1x...a stále je to stejné. Nepřekonatelný muž, který umí na co se podíváš....krásná žena, která se rozvedla a krom bývalého manžela, což je největší kokot na zeměkouli, jí nic moc netrápí a samozřejmě o ni žádný chlap nemá zájem, až na zmíněného pana dokonalého. Jedinou osinou v zadku je exmanžel zmíněné dokonalé matky. Všechno se vyřeší a láska na celý život je v rukávu....ach jo, jak předvídatelné a jak již mnohokrát natočené....55% se skřípěním zubů! ()

ilias

Taková vlastenecká americká idyla. Všichni mají sice nějaký šrámy na duši, ale sluší jim to, pořád je krásně a jsou čestní. Až na ty, co jim stojí v cestě (a ti jsou i méně krásní, jaká náhoda). K tomu pár čistých dlouhosrstých psů, aby byl obraz dokonalý. Celkem nuda. ()

RigorMortis

Spočiatku svižné, no potom to už bol tuctový romantický film. Zac je napriek tomu veľmi sympatický herec, ktorý zaznamenal od sladučkého pubertálneho HSM istý posun. ()

Pavlunka

To je tak sladké. Pořád jsem čekala nějakou zápletku a dramatický konec a on byl happy end. Ale jooo libilo se mi to, však jsem ženská :D Jenom by mě zajímalo kde se rodí tak dokonalý chlápci ? ()

migsee

Líbili se mi ale hlavní protagonisté, příběh, malý klučina Ben a některé záběry kamerou byly prostě skvostné. A vůbec tak ten celkový dojem je spíš na tři hvězdičky než na dvě, i když kdyby byl ten film kratší, nic by se nestalo. ()

Inusa

Je to koukatelné, ale jinak docela sračka. Zacovi to sekne, zmužněl, ale jeho hraní, které není zas až tak extra, mi kazí náš dabing. Nějak k tomu mužnému tělu chybí mužný hlas. Nejlepší z celého filmu je záverečná písnička. Co ovšem nikdy nepochopím, jak se dokáže zdramatizovat, pro mně zcela pochopitelná situace. Tady to byla třeba- proč má Logan fotku ženy mrtvého bratra...no páni, nenašla se vhodná situace to vysvětlit, důvod byl opravdu trestuhodný ! Ale měl recht ten Logan, ještě že jí to neřekl. Takhle si mohl ještě s ní užít, protože její reakce při zjištění a po jeho trapném doznání, byla opravdu taková, že ten důvod byl opravdu trestuhodný!!! Co všechno se pak ještě muselo stát, aby Logana vzala na milost. Takže tu máme spravenou lod, záchranu syna, smrt jediného soka a nakonec dojemné vysvětlení, že bratr neumřel pro nic za nic. Opravdu hrdá to žena, na to že po dlouhé době znovu prožívala lásku. No já vím, je to film, však taky dávám 3 hvězdičky, protože i když to byl někdy děsný kýč, tak něco to v sobě mělo...možná to Zacovo tělo :-D. ()

a0001

Čo je to za nápad natočiť film o vojakovi, ktorému zachráni život fotka neznámej ženy padnúta na zemi? Nasládly film plný hedvábnych rečí a detinských kecov. Aby bolo jasné, že ide o pocukrovaný cukor hlavnú úlohu hrá Zac Efron. ()

lobo87

Obával som sa tohto filmu, hlavne kvôli Efronovi v hlavnej úlohe. Ale nakoniec to bola celkom príjemná romantická dráma. Zac bol znesiteľný, Schilling sympatická a vhodná na svoju postavu a celé to bolo také príjemne naladené. Napriek téme a zápletke máte stále pocit, že sa to musí skončiť dobre a postavám fandíte. Veľké plus je kamera a krásne prostredie... 65% ()