Chlap na roztrhání

• USA Playing for Keeps (více)

Bývalý profesionální sportovec se snaží odčinit svou minulost tím, že začne trénovat fotbalový tým svého syna. Bohužel však zjistí, že maminky jeho svěřenců jsou strašně krásné a neposedné a dost těžko se jim odolává. (oficiální text distributora)

Pavlínka9

Gerard Butler je pro mě chap na roztrhání ;) Tudíž si myslím, že hlavní role byla bravurně obsazena ;) Jen nemám ráda označení "komedie", když to prostě komedie není...jelikož si myslím, že k tomuto filmu to opravdu nesedí. Krásné ženy, krásný muž ;) Výborně zasazená role pana domácího, který okoukává "triky" svého podnájemníka, aby ve svém velikém domě nebyl sám :) Klidné, jednoduché a příjemné pokoukání :) ()

VanTom

Bývalý hvězdný fotbalista (Butler) začíná na typickém americkém předměstí trénovat dětské fotbalové družstvo, a to se náhle dějí věci: místní nemluví o ničem jiném, zoufalé manželky mu samy lezou do postele a prohnilí manželé ho chtějí za kámoše. Po svižném rozjezdu je tato křečovitá půlhodinka tím nejslabším, naštěstí v druhém poločase hodí scénář všechny podzápletky za hlavu a zaměří se čistě na romantické znovudobývání bývalé lásky a odloučeného synka, které skóruje bez zádrhelů. ()

zdenny

Atraktivní Gerard Butler a sexy maminky - to určitě bylo příslibem. Jenže se to na úkor komedie až příliš zromantizovalo, což mi nedovolí dát ani průměrné hodnocení. ()

Marrdaa

Děj se proplétá celkem hravě mezi trapasy, které si sám podstrčí, což je určitě dobrá zpráva, příjemný je i pohled na náruživé MILFky + Jessicu. Nicméně mi hodnocení shodí už jen ta klišovitá povaha snímku a Džerard Komorník, který se na roli bývalého čutálisty hodí asi tak jako Paris Hilton k seratu. 65% ()

V.Silver

Jessica Biel mi tady byla krajně nesympatická (což se mi nestává), Uma Thurman tu byla krajně sexy (což se mi nestává) a na to, že ve filmu hráli moji oblíbenci Quaid a Butler, to byla ale příšerná hovadina. Našly by se tam asi 2 zábavný scény, resp. vím, že jsem se tam někde smál, ale přesně si to už nevybavím. Není to film o fotbale, není to film o rodině, není to film o lásce, není to ani film o hledání sebe sama. Měl jsem u toho žehlit a ne si na to vyhradit pěkný večer. 40% (a to přimhouřím obě oči, zacpu si uši a pusu zalepím páskou) ()

Autogram

Nespoľahlivý blbec ako vzorný otec na štvrtinový úväzok, s tým sa nejako neviem stotožniť. A do postele mu lezú tie najväčšie sexbomby spomedzi mamičiek, to by som zase bral, len nehrám futbal. Americký mužský sen v romantickom klišé zachránili len tie herečky, škoda, že Uma tam mala primalý priestor, aj vo svojom požehnanom veku bola na zožratie. Nereálny koniec jednu hviezdu bohužiaľ ubral, vo filme chýba pohľad na vec z druhej strany, máme tu len pohľad nášho mača. ()

Fisek

Tož průměrná romantická komedie s happy endem, která je naštěstí podána v zábavném obalu. Sem tam musí divák vytrpět hluchá místa, ale opravdu to muselo mít dvě hodiny? Třikrát se film zoufale nabízel ke konci a ono pořád nic. Dostat to do ruk já, tak z toho sestříhám 75-ti minutovku. Navíc film nedokáže diváka emocionálně provázat s hlavní dvojkou (otcem a synem), takže další mínus, a aby to nebylo málo, tak jako jediná postava se mi líbil Dennis Quaid. Znovu bych to vidět nechtěl. ()

skinny

Průměrná romantická komedie, přičemž slovo "komedie" je silné slovo. Spíše romantické klišé na hranici mezi komedií a rodinným melodramatem. Nenadchne, neurazí. I přes nespočet hvězdného obsazení nečekejte nic oslnivého, či převratného.Je to sympatický rodinný film, u kterého po prvních dvaceti minutách víte, jak skončí. ()

LexBarker

Průměr...průměr a ještě jednou průměr...Ani moc k smíchu,nebo k pláči...Gerarde vrať se do Thermopyl,tam ti to slušelo podstatně víc... ()

sedm.1

Až do závěrečné pětiminutovky jsem byl neoblomně rozhodnutý dát této podívané nadprůměrné čtyřhvězdičkové hodnocení, neboť mě toto romantické drama, jen tak mimochodem, v žádném případě nejde ani okrajově o komedii, vážně bavilo a já tak neměl jediný důvod hodnotit ten film nějak hůř. Samozřejmě, hlavním pozitivem bylo vážně parádní obsazení, kdy Butler je prostě osobnost jak bejk, má styl, má charisma, má dar zaujmout, je to prostě tahoun a navíc dokáže takto přesvědčit jak v roli akční, tak komediální, romantické i dramatické, což už mnoho dalších herců nedokáže a Butler zde tak potvrdil svou extratřídu. Tvůrci si úspěch po této stránce ovšem pojistili ještě i vážně výborným dámským obsazením, kdy především ženy zralého věku, Catherine Zeta-Jones a Jessica Biel, jsou neuvěřitelně sexy a navíc sympaťandy, přičemž ale zvládají své role i po stránce dramatické, takže ňamka, škoda tedy jen castingového průšvihu s odpudivou zrůdičkou Umou Thurman, ale budu předstírat, že se tam vlastně ani nemihla. Sympatický je jinak i Butlerův malý syn, oddychovější složku pak tvoří Iqbal Theba s Dennisem Quiadem, prostě jak jsem již zmiňoval, obsazení táhne celý film jasně nahoru. Příjemně a sympaticky působí ale i veškeré postavy všech jmenovaných hvězd, díky čemuž celý film pak působí velice lidsky, neodtažitě a prakticky tu není postava, které by se nedalo nepřát, což je také docela unikát. Zápletka je jinak poměrně fajn, má spád, divák moc netuší, jakým směrem se bude film a život všech postav ubírat, velké plus si u mě film získal samozřejmě i díky fotbalovému tématu a velkou a důležitou roli tu sehráli i silné a hlavně fungující emoce, kterým jsem vážně podlehl, a to moc rád. Jak už jsem ale zmiňoval, v posledních pěti minutách přišla zcela zbytečná podpásovka, kdy tedy v žádném případě nejsem nějaký extra odpůrce happyendů a zvlášť, pokud se to týká tak sympatických postav, jako zde, ovšem dosáhnout ho tak křečovitým, hloupým, nesoudným a až násilným způsobem, jakým se to „podařilo“ tvůrcům právě tady, tak to mě vyloženě otrávilo a nakonec i můj celkový dojem ve výsledku dost podstatně negativně ovlivnilo. Takže nakonec kvůli zbytečně zpackanému a nepřirozenému vývoji v závěru filmu dávám této podívané hodnocení jen průměrné, přestože zbytek Chlapa na roztrhání je v rámci žánru naopak velice povedený a příjemný. ()

DavidS.

Butler jako sexuální štvanec a zoufalé MILFKY...Absolutně zbytečný film, kde je na rodinou podívanou příliš nadržených samiček a na sportovní film málo kopanců do holeně...Romantika zase plná klišé a tušeného konce... V koukatelné rovině celek udržuje především charisma všech přizvaných, a že jich bylo :) ()

Seti

Ježiš Gerarde do čehos to zase vlezl? Neřikej mi, že ti po přečtění scénáře nebylo jasný, že je to naprosto klišoidní a trapný výkal, z něhož ti bude jenom stydno, ne-li fyzicky nevolno. Pokud ti tvůj agent neni schopnej sehnat něco lepšího, tak bys mu měl vrazit kopačky do ryti, a jestlis "kvality" tohodle díla ocenil sám, tak bys měl veškerý budoucí výběr tvých rolí něchat na někom příčetnějším. No a v případě, že žádný jiný nabídky už nedostáváš, tak je mi tě upřímně líto. ()

klukluka

Co se to tomu Panu Režisérovi Muccinovi tehdy stalo, že natočil něco takového? Včera jsem od něj viděl Otcové a dcery- silná věc, pak jsem si dal reprízu Sedmi životů- nádherná věc a Štěstí na dosah je pro mě film, který už znovu vidět nemusím, protože si ho promítnu, jenom když na něj pomyslím. A teď tohle. Plytká, uslintaná pytlovina, kde ano neznamená ano, ne neznamená ne, kde jsou všichni nadržení, uřvaní, afektovaní a blbí. Překvapení. Se záporným znaménkem. ()

iXtr3m3

Komédiálnych prvkov tam až tak moc nie je, primárne je to romantický dramatický rodinný film. Obsadenie luxusné, fajn film. ()

ZdenoLo

Ďalšia tuctová komédia o problémoch NÁS krásnych mužoch. Jedine čo ma fakt zaujalo bola asi nikdy nestarnúca Catherine Zeta-Jones, alebo to boli len špeciálne efekty? ()

airwolfis

Taková příjemná letní oddychovka, když jste unavený a nepotřebujete nad ničím přemýšlet. Vlastně u toho dokonce můžete i pracovat nebo si dělat svoje věci na tabletu / telefonu a vlastně vám nic neuteče. Škoda jen, že Zeta-Jones ztratila svůj dávný lesk a Jessica Biel vypadá permanentně strhaná. Takže vlastně jediná "mamča", která tam vypadá k světu je (podle mého názoru) Uma Thurman. A jak to skončilo? ...to už si vlastně i přesto, že jsem to viděl včera, ani nepamatuju. ()

lucijelucije

Myslím, že název tohoto filmu je doslovný, protože G. Butler tady opravdu na roztrhání je=). Je to fajn romantická komedie o navrácení ztraceného štěstí. Spíš teda pro ženy. ()

filipvrbik

Pohodový film o zákulisí trenérství se skvělým Gerardem Butlem a spoustou maminek... Ze začátku jsem se bál, že to bude jen o fotbale,ale naštěstí nejen, takže v poho...Trošku zklamal konec, dal se očekávat...70% ()