Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny

Pawn Shop Chronicles

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2013, 112 min

Dobrý, takže za tři, nic víc, ani nic míň bych v tom nehledal. Tři povídky, které spojuje jedna zastavárna a pak už jen pár zběsilých situací, které tu a tam povabí a někdy působí tak trošku suchopárně. Ideální letní výplach, který je rozhodně k zapamatování. Aspoň na pár dnů.(18.6.2015)

Snad s výjimkou přelomového Trainspottingu mě nikdy moc nebaví projekty, ve kterých se věnuje příliš mnoho prostoru smažkám a jejich bludným postřehům. Moje bloky a předsudky mi tady nabourala hlavně Walkerova konverzace v autě. Dialog ohledně zmatku kolem židů a účasti těch dvou zoufalců v árijské konfederaci mě upřímně rozesmál. Zastříhala jsem ušima, že by snad ještě mohla padnout i nějaká další hláška a dala jsem jim šanci. A nelitovala jsem. V kategorii hlášek se na ně dotahuje ještě Vincent v zastavárně a jeho negativní přístup k černochům v pornu, kde trefně přirovnává negří genitál k vlhkým hovnům (omlouvám se, ale to řekl Onorfio, já s ním jen souhlasím!). Když člověk několikrát prudce vyprskne smíchy, nemusí už zbytek až tak úplně zasíťovat, no rozhodně tady ten bešamel mezi hláškami nebyla nuda. Všichni si to ohromně užívali. Matt Dillon ve svém příběhu jede na maximum a Brendan Fraser coby kočovný Elvis je bravurně kýčovitý. Sice mi pak dva dny v palici dokola jela Amazing Grace, ale stálo to za to!(29.8.2013)

Konečně mám důvod tu větu použít. "To byl tedy hukot!" Takže .. "Ať žije král!"(18.12.2015)

První povídka je dokonalej NÁSER! Pak to jde až moc rychle do kopru.(1.1.2015)

Tahle komedie/film s humerem, který tam je..... je jedna velká šílenost, až už to místy nebyl zrovna můj šálek kávy, ale herecky výborně obsazené. Nejperverznější příběh byl s Mattem Dillonem...!! WTF ...celkově slabší 3*(9.12.2013)