poster

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny

 • USA

  Pawn Shop Chronicles

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2013, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  *****

  Vynikajúce humorné predstavenie rôznych absurdných postavičiek, s ktorými zažije divák kopec intenzívnej zábavy. Každá jedna poviedka šlape na niečom inom ale každá jedna tento motív dotiahne až takmer k dokonalosti. Mňa dostala už prvá a potom už išlo iba v zdraví "prežiť" túto excentrickú a zbesilú jazdu absurdností a humorných voloviniek.(7.5.2015)

 • Fr
  ***

  ,,POMSTA, TO JE NEBEZPEČNÉ SLOVO. RADŠI HO NEVYSLOVUJ…“ /// Příběhová hříčka, ve který jde v první řadě o černej humor a ve druhý mrknout na smažku Walkera, Froda v další uchylácký roli a Dillona s brokovnicí v módu Evil Dead (dvojky). Nebo je snad libo zjistit, že Brendan Fraser není zase takovej suchar? Jasan, je to krávovina, postavená na pár postavách a jejich roli v příbězích, ve který vrcholný číslo vobstará sám Ďábel a varna perníku. Ti náročnější, nebo jen ti, kdož očekávají hlubší myšlenku, ať si jdou šlehnout jinam. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Konečně pochopím, jak dostat ženskou na vrchol pyramidy. 2.) Zjistím, že horší než články Rudýho práva jsou snad jen (některý kurva! taky jsem už pár napsal!) obsahy na CSFD. 3.) Thx za titule ,,Viny95501“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(31.8.2013)

 • Pilda17
  ****

  Dialogově dokonalý snímek, který nabídne spoustu precizních hlášek. Ke všemu přidáme skvělou hereckou sestavu a světe div se, můžeme mluvit o takřka dokonalém snímku. Když píši takřka, myslím tím takřka, protože poslední povídka stáhla celkový dojem o jeden stupeň níž. No a to odpouštím Kramerovi Elijah Wooda na závěr. 8/10 = 80%(27.12.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $5miliónovTržby USA $8,088Tržby Celosvetovo $10,000▐ mierne bláznivý úchylný úlet z plejádou známych hercov, ktorý občas trefne pobaví /60%/(30.5.2014)

 • Madsbender
  ****

  Humorom, akciou a brutalitou prešpikovaná jednodhubka o malom mestečku s populárnou záložňou (súdiac podľa návštevnosti), v ktorom sa môžete nechať ostrihať u dvoch súperiacich holičov, stretnúť bandu všivavých feťakov, Froda väzniaceho v stodole pyramídu sexuálne zneužívaných žien, nasratého heavymetalového trpaslíka, upísať sa diablovi či zájsť na show na počesť Elvisa Presleyho. A to rozhodne nie je málo. 80%(23.1.2014)

 • - Poté, co Richard (Matt Dillon) vytrhne stránku z telefonního seznamu a hodí další postavu na akvárium za sebou, seznam mizí. (Timak)

 • - Film sa natáčal v hlavnom meste amerického štátu Louisiana - v Baton Rouge. (Laslo)

 • - Film měl původně režírovat Fred Durst. (Fevas)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace