Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny

Pawn Shop Chronicles

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2013, 112 min

CITÁT - Santa Klaus není Afroameričan.............. Mám rád "zhulený" příběhy, ale tady to vůbec nefunguje. Když se v podobných filmech lidi zhulej, chovaj se skoro až geniálně, zde je to spíš samí tupec. Jsou to idioti normálně a když se zhulej, jsou to zase jen idioti. CITÁT - Poznávám vás po hlase........... Dobrý, leč špatně zpracovaný scénář a celkem slušný hudební doprovod.(20.9.2015)

Tři příběhy propojené skrze nenápadné krámy ze zastavárny mají všechny grády. Osobně mám neraději druhý kousek o ztracené manželce. Dostává mě ta pointa. Matt Dillon má navíc skvěle vychlastaný hlas. Feťácký maglajz má taky něco do sebe a Paul Walker mu kraluje. Elvis je pak už jenom agitka za pánaboha. Stylová, ale nebýt finálního propojení tak i zbytečná.(13.2.2014)

Konečně mám důvod tu větu použít. "To byl tedy hukot!" Takže .. "Ať žije král!"(18.12.2015)

Tolik lidí dělá v čsfd a nechají projít takovejhle obsah, what a hell is? Kramerova vymazlená filmová lahoda si to jistě nezaslouží, rozhodně však doporučuju zdejším spolukomentátorům udělujícím méně než 4 hvězdy to zkouknout dvakrát, nebo aspoň dokonce, a to včetně titulek! To jsem se zasmál nejvíc, ale tim nechci shazovat propletenec příběhů, který stylově zapadaj vedle Amores Perros či Pulp Fiction, přesto je to jiný, originální a svěží. Jsem potěšen a pojďme to dotáhnout tam, kam to patří... Do červenejch čísel!!!(10.9.2013)

Šílenost, u které oceníte zajímavé příběhy, které jsou navíc krásně propletené a za pomoci kvalitních hereckých výkonů rozmanité a vtipné. Jenom se vykašlete na ten OBSAH nahoře, který je totálně zcestný! 80%(18.8.2013)

• - Film měl původně režírovat Fred Durst. (Fevas)

• - Poté, co Richard (Matt Dillon) vytrhne stránku z telefonního seznamu a hodí další postavu na akvárium za sebou, seznam mizí. (Timak)

• - Film sa natáčal v hlavnom meste amerického štátu Louisiana - v Baton Rouge. (Laslo)