poster

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny

 • USA

  Pawn Shop Chronicles

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2013, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hrona
  ****

  Opět další film s velikým nádechem černého humoru. První historka nasadí laťku neskutečně vysoko, příběhy natvrdlých zločinců rádoby mafiánů lezou hodně do zelí legendárním historkám z podsvětí 5*. Druhý příběh, ve kterém se opět setkáváme s Elijah Woodem je zasažen na poněkud vážnější notu, sic je zde pokus také o černé vtipy, je to přeci jen už trošku komíhající, přes to stále udržitelné 3*. Třetí historkou už se filmaři pokoušeli slepit a uzavřít přes děj Elvise Presleyho celý film do jakéhosi spojeného celku a to se moc nepovedlo 2*. Ještě že čtvrtá bonusová historka, která uzavře i tu poslední malou záležitost, vrhne opět film na vyšší úroveň. Suma sumárum. Není to megapecka, ale za podívání pro milovníky brutálního černohumoru to rozhodně stojí.(8.10.2015)

 • juta
  ****

  Tři různé příběhy, které spolu nakonec navzájem souvisejí. Tato varianta se mi také moc líbí. I když je každý z příběhů zajimavý, přeci jen mě nejvíce zaujal ten druhý. Je tu plno skvělých a známých herců, kteří tento snímek svedli na tu správnou cestu umění a zábavy.(2.3.2014)

 • Madsbender
  ****

  Humorom, akciou a brutalitou prešpikovaná jednodhubka o malom mestečku s populárnou záložňou (súdiac podľa návštevnosti), v ktorom sa môžete nechať ostrihať u dvoch súperiacich holičov, stretnúť bandu všivavých feťakov, Froda väzniaceho v stodole pyramídu sexuálne zneužívaných žien, nasratého heavymetalového trpaslíka, upísať sa diablovi či zájsť na show na počesť Elvisa Presleyho. A to rozhodne nie je málo. 80%(23.1.2014)

 • Faustka
  *****

  Konečně mám důvod tu větu použít. "To byl tedy hukot!" Takže .. "Ať žije král!"(18.12.2015)

 • Indiana
  ****

  Paráda, po Zběsilém útěku Kramerův druhý mistrovský kousek a opět je u toho skvělej Paul Walker + plno dalších, skvěle napsaných a zahraných postaviček. Ta třetí příběhá linie už mi sice tak super nepřišla jako první dvě, ale pořád jsem se u ní nenudil a celkově bych řekl, že tenhle film je prostě taková stylovka natočená pro radost.(3.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace