poster

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny

 • USA

  Pawn Shop Chronicles

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2013, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 6thSun
  ***

  První povídka je dokonalej NÁSER! Pak to jde až moc rychle do kopru.(1.1.2015)

 • darkrobyk
  *****

  ,,Odcházím! A víš proč? Protože mám pičku!" Ani se mi nechce věřit, že tohle točili Amíci, páč černý humor, co z toho stříká, bych si tipnul na Anglány (a v jistých chvílích na Australany). Půlka filmu je na tripu, pak přijde romance, do toho vstoupí Ďábel, smrt, armáda nahých ženských ,,zombie" a celé to vrcholí slaďákem od Elvise s neplánovaným ohňostrojem v pozadí. Normální postavy aby člověk pohledal. A výslech Froda je doprovázen slušivým gore. Poprvé jsem vyprsknul, když zhulenci začali válcovat psí hřbitov, to se prostě nedalo. ,,Schwarzenegger je z Australie!" ,,Ne, je z Austrie." ,,To je skoro to samý."(26.9.2015)

 • PetrPan
  ****

  Moc pěkný film, vyděl jsem už i lepšejší, ale i tak se dá íct, že je dobrý. Smál sem se moc, ale ne zas tak, takže dám 4. Molh bich dát pět, ale nemislím si, že to je na tu pětku. Moc se mi líbyly všichni herci, ale ne zas tak moc. Jestly někdy bude durhý díl, určitě mu tu pětku dám. Líbyl se mi i scénář, režie a hudba, ale ta o trochu míň. Takovích filmů bi mohlo bít i víc, třeba jednou bude.(1.11.2013)

 • DEXTER099
  ****

  Tak když jsem přemýšlel jestli si tento film pustit nebo ne tak jsem si říkal,že to bude asi spíš pěkná volovina a jediné co mě lákalo byl Paul Walker,ale panečku to teda byl nářez a dobrých 112 minut zábavy i když se našly slabší místa.Hlavně dějová linka s Brendanem Fraserem (Ten mi neseděl skoro nikdy nikde) ,ale zbytek poskládaných příběhu,které se navzájem docela propojovali neměli téměř chybu.První příběh okolo Paula Walkera a spol. je jedna velká ujetá zdrogovaná jízda kde je asi zřejmě cítit ,že si Paul jako jednu bohužel ze svých posledních rolí plně užil a sám film i spolu produkoval.Za maskou se tu objeví i Norman Reedus což bylo milé překvapení,ale dozvěděl jsem se to až z titulku :-).Jinak třešnička na filmovém dortu je zde pro mě jednoznačně příběh s Mattem Dillonem a jeho nekompromisní touha najít unesenou ženu...Dillon poslední dobou ukazuje,že na to stále má a jeho fanoušky zde určitě potěší.Celkově tedy za mě 80 % a čtyři hvězdy.(1.12.2014)

 • korbitch22
  ***

  Mám rád filmy i filmaře, kteří se nebojí jít do stylu "Pulp Fiction" a snaží se téhle kultovní pecce nějak aspoň přiblížit a Kramerovi se to málem povedlo, jenže to by nesměl posrat konec a jako že tady ho posral úplně na plný pecky.První dvě povídky jsou totiž něco jako zjevení.První s výtečným Walkerem (buď mu země lehká) je solidní, ovšem druhá s Mattem Dillionem je naprosto famózní, strhující a emočně naprosto úžasná.On se snad pro tyhle role narodil.Druhá povídka nasadila laťku opravdu hodně vysoko a já v tu chvíli byl na jasných 5* a užíval sem si překvapivý nášlap.....jenže Kramer se zbláznil a poslední povídkou všechno zničil.Nejen že povídka se samotný Fraserem se sem vůbec koncepčně nehodila, ona byla i trapná a zoufale nudná a úplný konec s Woodem vlastně degradoval i povídku druhou a já vlastně moc nepochopil, Jak si Kramer kurva může dovolit ho tam dát, když se s ním snad Matt jasně vypořádal.Přesně ten typ filmu, který celou stopáž sledujete s nadšením, nad skvěle vypointovanými dialogy a dokonalými hereckými výkony, aby vás na konci nasral a zkazil vám náladu.Všem doporučuju sledovat do konce druhé povídky, film si užijete a o nic podstatného nepříjdete a ješte nebudete nasraní.Škoda, další Pulp se nekoná a zatím jediný, kdo se mu tak výrazně přiblížil je Černý Čtvrtek a Pawn Shop Chronicles zůstane v dlouhé řadě marných, leč snaživých pokusů a já být Kramer, konec přetočím....protože si sám vlastní chybou zprznil téměř kultovní dílo.65%.(17.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace