poster

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny

 • USA

  Pawn Shop Chronicles

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2013, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 6thSun
  ***

  První povídka je dokonalej NÁSER! Pak to jde až moc rychle do kopru.(1.1.2015)

 • Faustka
  *****

  Konečně mám důvod tu větu použít. "To byl tedy hukot!" Takže .. "Ať žije král!"(18.12.2015)

 • JJ.Gibson
  *****

  Nakonec si Pawn Shop Chronicles vysloužil plný počet, přestože, některé věci se mi úplně nelíbily. Asi bych trochu změnil konec příběhu Brendana Frasera a ještě se mi nelíbilo SPOILER: Návrat Elijaha Wooda na konci. Proč sakra, měl zůstat tuhej!!!! Nadruhou stranu o to víc mrazivější to bylo a tý mrše od Frasera to přeju :) KONEC SPOILERU. Jinak už mě dlouho nic tak nešokovalo, jako právě tento film. Pro mě to bylo takové syrové "Pulp Fiction", sice mnohem méně humoru, ale jednotlivé příběhy pěkně promyšlené a zajímavě propojené. Také se mi líbila práce s kamerou, různé detaily, no zkrátka mě to bavilo!!! Absolutně nevšední WOW snímek!!!!!(13.8.2014)

 • juta
  ****

  Tři různé příběhy, které spolu nakonec navzájem souvisejí. Tato varianta se mi také moc líbí. I když je každý z příběhů zajimavý, přeci jen mě nejvíce zaujal ten druhý. Je tu plno skvělých a známých herců, kteří tento snímek svedli na tu správnou cestu umění a zábavy.(2.3.2014)

 • Superpero
  ****

  Má to sestupnou tendenci. První příběh je fakt super, druhej taky, ale ten první je prostě víc cool a ten třetí stál za hovno. Wayne Kramer se ale zase předvedl. Je prostě zábava na to koukat. Lidi po zásahu brokovnicí rotujou přes celou místnost a kamera se chová zběsile, ale naprosto přehledně. Navíc to má fakt super herce. Nejvíc mi utkvěl netradičně vyjetej Paul Walker a Vincent D'Onofrio. Jen mě prostě moc nebavila poslední povídka a fakt nechápu, bacha spoiler, jaktože to Frodo přežil.(9.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace