O tom vás přesvědčí tři drsné „černočerné" minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města... Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, který před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, imitátorem Elvise a celou řadu dalších originálních postav. (Bohemia MP)

vojta033

Nic moc mi to neříká. Mělo to být něco jako Pulp Fiction? Asi nesporné je to, že herci zde byli skvělí, ale to to nezachrání. Nikdy víc o tom nechci slyšet a už vůbec ne, to vidět. ()

Mark1983

Po pravdě řečeno jsem měl po Zběsilém útěku a Imigrantech velkou chuť na Historky ze zastavárny,protože Wayne Kramer mě zatím ještě nezklamal. Ovšem teď musím konstatovat určitý fakt,že Historky ze zastavárny kazí určité pasáže, které jsou ve filmu zcela zbytečně až nadbytečně stejně jako fanatický fanoušek Elvise. Jinak od začátku se film rozjel docela slušně,že jsem skoro nedýchal,což je fakt. Ale pak se film vydal odlišnější cestou a z trháku se stal průměr. Tedy neříkám,že už film nechci nikdy vidět,ale na Zběsilý útěk a Imigranti Historky ze zastavárny prostě nemají. ()

StanleyVanH

Tohle je jeden z filmů, kde se chvylkama opravdu bavím a chvylkama se nudím k smrti. Taková mírná navazovačka na příběhy, no dobrý no. ()

Mike24

Tento film je príklad toho, keď hodnotenie je prehnané. Budem trošku kritický ale celý film je odpad. Dal som mu jednu hviezdičku iba za ten jeden príbeh o stratenej manželke. Ten bol fakt dobrý a prekvapivý :) ()

Bragi66

Černé minipříběhy s prstenem a Elvisem. Asi se nedá ubránit se připomínce na "Hisorky z podsvětí". Tohle je ale řízný a sarkastický pohled na USu, možná ne tak dobře markeťácky promyšlený kulťák jako PF, ale pro mne o to stravitelnější. Já se fakt černě bavil. ()

dlouheBidlo

Dobré moc dobré. Bláznivé historky trošku ve stylu Pulp Fiction, ale jinak. Skvělé herecké ksichty. Už jenom kvůli nim se to musí vidět. ()

Pompeius

Nápadité příběhově i řemeslně, ale bohužel s průměrným provedením. Kéž by se ale takové filmy točily častěji. ()

Googooplexer

Zúfalo sa to snaží dostať do svojho žánru, ale všetko od dialógov až po "letiaci projektil z brokovnice" (je to blbosť, ja viem, ale je to tam) mi pripadalo poriadne amatérske. Tých pár známejších hercov to vôbec nezachraňuje. Napriek všetkým rozpačitým idiotským scénam to má vzostupnú tendenciu, takže časom si poviete, že to je škoda vypnúť. Nakoniec, je tam niekoľko zábavných výstupov, na ktoré zabudnete až po ďalšom filme. Ešte R´Hell obsahu: príbehy snubný prsteň nespojuje (možno lfakt len veľmi nepriamo), Paul Walker nie je hlavný hrdina, imitátor Elvisa je tam len jeden. ()

cheprer

Moc nemusim tenhle druh filmu s propletenym dejem, ale holky v klecich a ta nejlepsi na vrcholu piramidy, hell yeah, uz jen kvuli tomu to stoji zato videt. ()

zmirix

Velmi zdařilý kousek.Všechny postavy jsou magoři a podle toho jednají a když náhodou má divák pocit,že něco dobře dopadne tak nedopadne. ()

Bertramm

Docela to ušlo, až do tý doby než se rozjel příběh s Elvisem. No a pak obživne Frodo a ještě teď kroutim hlavou. Takže za první dvě storky a za pár hloubavých myšlenek jako "Proč nemáme rádi židy?" a "Nechuť k afroamerickému pornu nemusí být nutně věcí rasismu" dávám za tři což je vlastně dobrý. ()

RISOvonVODKA

Veľmi silné 3 hviezdy! Skvelá šou, perfektné natočený a zábavný film, na ktorom mi však vadila istá prehnanosť. Akoby nevedeli, či chcú ho spraviť zábavným, vážnym - dramatickým, alebo mysterióznym. Rozhodne tu nájdeme množstvo silných hercov, ktorý vedia, ako zahrať svoje role poriadne a na úrovni. Príbehy spolu dokonalo ladia, nedovoľujú nám naviazať sa na jednotlivé postavy, ale na mestečko ako také. A verte mi, keď tých 112 minút uplynie, bude Vám ľúto, že sa Pawn Shop zatvára. ()

loyeme

Miestami som si povedala, ze to je paradna blbost, ale aj tak pobavilo, milo prekvapilo a nakoniec som si povedala, ze to bola divoka jazda, ktora stala za to. Uz dlho som nevidela tak vyborny a neobycajny film, ktory by bol kruto vtipny a hlavne premysleny od A po Z! Davam styri * a odporucam... ()

sovel

Srry ale sračka, myšlenka dobrá. Nicméně těchhle více dějových filmů jsem viděl více a lepších. První příběh o hovně. Druhý byl supr, brutální. Třetí opět o hovnech. Holt nejsem ten filmovej labužník s vytříbeným vkusem co se vyžívá v dialozích o ničem. Rádoby humor v prvním příběhu mě zcela minul. Zahrané nicméně dobře to jo. Hodnocení. Hmm průměrný filmeček si dám znovu bez problémů ale tohle už vidět nemusím. tj. 2/5 se zamhouřeným okem a díky scéně: E.Wood + M.Dillon + kladivo :) ()