Pod kůží

• Velká Británie Under the Skin (více)

Scarlett Johansson je vyslána na Zemi mimozemskou korporací, aby zde splnila zvláštní misi. Vezme na sebe podobu dokonalé a neodolatelné ženy a využívá své přednosti k lovu neopatrných stopařů, které pak unáší na svoji planetu, kde je lidské maso považováno za naprostou lahůdku. Čím déle na Zemi pobývá, tím víc ji to k lidem přitahuje. To je však v rozporu s její rasou. (oficiální text distributora)

serdehelan

Oficiálny text distribútora v je podstate spoiler a súčasne nastavuje úplne iné očakávania, než čo divák dostane. Pre mnohých divákov určite sklamanie. Pre fanúšikov zakuklených, enigmatických filmov, ktoré nemajú príliš potrebu čokoľvek divákovi vysvetlovať, postavených na vizuále a atmosfére, je to lahôdka. Miestami som si spomenul na Lost Highway, miestami na videoklipy od Chrisa Cunninghama a nakoniec aj na Roegovho Muža, ktorý spadol na zem. Dúfam, že na ďalší Glazerov film nebudem čakať zase 10 rokov. ()

hufnagel

Silne artový ,ale drsný film.Režisér musí mať veľmi dobrú predstavivosť.Scenár akoby z iného sveta,pretkávaný nádhernými zábermi prírody.Hudba mi veľmi pripomínala Philipa Glassa.Pre fajnšmekerov iste zážitok. ()

Kusic odpad!

Odpad dávám jen zřídka.. a když už, tak to opravdu musí státá za to. Tohle byla prvotřídní sračka, kde se snad vůbec nic nedělo a dobrých 90 minut bylo ticho. Tragédie, film jsem dokoukal jen ze zvědavosti, jak může takovej shit skončit. ()

Mr_Corny odpad!

Možno sa to tvári ako umenie, ale je to nuda zamotaná do pavučín trápnosti, nechutnosti a ešte väčšej nudnosti s použitím hudby, z ktorej môže človeku začať pekne zajeb*vať. ()

CYP3A4

Retro sci-fi s retro kamerou a retro hudbou - proč ne. Ale přílišná úspornost jak vypravěčská tak obrazová tomuto filmu potažmo žánru moc nesluší. Bohužel pouze nahé scény Scarlett Johansson a epizodní role Kryštofa Hádka mě sem tam zachránila před usnutím. 3 hvězdičky - ta 3. za Scarlett Johansson ()

veverysiak

Hovadsky nudne a nezáživne spracovaný celkom slušný námet, Skarleta tu nemôže veľmi vyskakovať, premenila by ho tým na spaghetti scifi frašku, tak zaujme aspoň jej nudizmus a pár naturalistických scén či postavičiek, nebudem sa tu nasilu odbavovať pri vyzdvihovaní umeleckej stránky filmu, takéto kúsky nežerem a ani nebudem, takže 30%. ()

Vojta-x odpad!

Větší sračku jsem snad neviděl. Bába, ikdyž hezká, jezdí v dodávce a loví voly. Následně jdou za ní "někam do tunelu" a poté se asi utopí či co. Ze scifi je tam snad jen režisér. Škoda psát dál, takže raději končím... ()

Jessicahamby

Proboha. Čemu se to Scarlett upsala? Nuda, nuda a znovu nuda - záběr na Scarlett v autě, záběr na Scarlett venku, záběr na okolí a zas znovu dokola. Přičemž ani hudba nestojí za nic. ()

halberdier

Toto je vyloženě pocitový film, protože jeho děj je prostinký a v podstatě neexistuje. Díky skvělé hudbě a vizuálu lze film ale přečkat a někteří z něho můžou být i nadšení. Co potěší určitě každého heterosexuálního muže je Scartett Johansson. Pro obyčejného diváka je to ale asi málo atraktivní film. (7/10) ()

bonovox

Čudo roka, tiesnivé a nič nehovoriace obrázky zo škótskej vysočiny. A ako podotkol POMO, keď sa už Scarlett konečne odvážila odhodiť všetky zábrany, mala ísť predtým do fitka... ()

moriero

Tak to byla naprostá pecka! Napřed Scralett majzla Kryštofa Hádka po hlavě šutrem, potom jsem viděl pinďoura tělesně postiženého a nakonec si Scarlett svítila lampičkou mezi nohy, jestli má vagínu! Potom přestalo působit LSD a já zjistil, že Scralett majzla Kryštofa Hádka po hlavě šutrem, potom jsem viděl pinďoura tělesně postiženého a nakonec si Scarlett svítila lampičkou mezi nohy, jestli má vagínu! ()

kolodej1 odpad!

už dlouho jsem neviděl něco tak pitomého, to je odpad, jak vyšitý. I s malým rozpočtem se dá udělat dobré sci-fi, tohle ale rozhodně není ten případ. Myslím, že režisér se nakazil od Scarlett v tápání, ani on zjevně nevěděl, co že to vlastně točí a co tím chce říct, patrně nic. Kdybych neměl možnost použít rychloposuv v některých pasážích, určitě bych to vypnul před koncem. Tento film je především pozoruhodný svou pitomostí ()

Saxos

Člověk jako účastník potravinového řetězce mimozemské civilizace. Proč ne. Dobrý námět. Zpracování tak dost psycho. Převážná část finančního rozpočtu šla pravděpodobně Scarlett Johansson, která se tu vyprsila. ()

Willynka

Postavy 5*, práce s kamerou 5*, "scénář" 3* (z předlohy se přeci jen dalo vytřískat o trochu víc), vizuál 5* závěr 5* = anální sonda do hlubin lidského pokolení, nádhera ()

DevilMayWeep

Hodně podmanivá atmosféra i hudba, po celý film jsem neodtrhl oči. Zamrzí absence nějakého většího rozvedení příběhu, nebo víc podnětů, o kterých by se dalo přemýšlet. Ale to už by pak asi ztrácelo na uměleckosti. Rozhodně to není pro každého, někdo se při tom unudí k smrti, mě čas plynul jak voda. ps. Scarlett je nahá dokonalá, a kdo tvrdí, že je trochu či více při těle, ať si jde nechat přeleštit brýle. ()