R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

• USA R.I.P.D. (více)

Elitní detektiv Nick Walker zahyne v přestřelce a dostane druhou šanci na onom světě v Útvaru rozhodně neživých agentů. Je to největší policejní složka tvořená dušemi nejlepších strážců zákona, kteří kdy chodili po světě. Na příkaz "shora" agenti vyhledávají a deportují ze Země bytosti, které sice vypadají jako lidé, ale ve skutečnosti jde o vysoce škodlivé tvory, jejichž pravá podoba je děsivá, povaha ďábelská a touha ovládnout svět silná. Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi, který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu, aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé. Když tato nesourodá dvojice odhalí plán, který může zničit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe, musí spojit své síly a porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti. (TV Nova)

mArtinko5MB

Plný očakávania a ako to dopadlo? Mierne sklamanie, nedotiahnutý dej, ale pozrieť sa to dalo. Schwentke sa týmto kúskom veľmi vo svete vychvaľovať nebude, na druhej strane to nie je ani na hanbu. Spočiatku sa film vlečie, potom mierny rozbeh, pár veľmi podarených vtípkov a priemerné efekty. Škoda ho, potenciál to malo vačší. 65% ()

Facerr

Alternativní osobnost Bridgese hodně zabodovala. K tomu, jako vždy akční, Reynolds, super efekty, sem tam nějaká hláška a silná inspirace v Men in black. Docela ok biják, ale kdybych na něj nenarazil "jen tak náhodou" a před tím sledoval trailer, ze kterýho bych se, se slinama v koutcích, těšil na super jízdu, byl bych asi trochu zklamanej. ()

mondavi

Uznávám, že duchaplný film vypadá jinak, v každém případě jsem čekal očekávatelné a to jsem taky dostal. Zábavný film s vcelku dobrými efekty, pár dobrými vtípky a luxusním Bridgesem. Klasická popcornová zábava na sobotní podvečer. Slabší 4*. ()

DePompon

Man In Black, Hellboy, Ghost... to sú tri oveľa kvalitnejšie snímky nezdarne okopčené v prvej polhodine filmu. Myslím, že viac by som už hľadať ani nájsť nezvládla. ()

Corey(8)

Sterilní, bezkrevné, ubíjejíci - typický příklad filmu, který není natolik dobrý, aby bavil, ani natolik špatný, abyste se jeho blbosti aspoň mohli zasmát. Hodina a půl extrémní nudy. ()

x_ander

Na R.I.P.D. mi sice některé věci dost vadí (brutálně přehrávající Bridges, občas nepovedené efekty), ale jiné příjemně překvapily (občas povedené efekty, několik dobrých hlášek, výborná Mary-Louise Parker). R.I.P.D. se rozhodně nechytá na Muže v černém (minimálně na první díl, který vyznávám bez výhrad), ale jako zajímavá alternativa na jeden večer funguje. ()

Rastman

Nééé, no táák. 55%? Ta správná akčňárna, která vrací zpátky do roku 2013 atmosféru prvních Man in Black. Je to jiné oddělení, jiní lumpové, ale vtipnost, nadsázka a akční pojetí jsou takřka totožné. "Guilty pleasure" film na odpočinkový večer, nic víc od toho nečekejte, ale pokud jste ochotni se u filmu uvolnit, tak R.I.P.D. je dobrá volba. ()

elanista1

Najvyraznejsie negativum by som povedal az priserne odpudivy vzhlad "tuhoušu", netusim co to v slovencine znamena. Parkrat ma film doslova vytáčal do krajnosti, az boli momenty ked som mal chut to ani nedopozerat, asi v 25. minute som sa prestal smiat a pochopil som, ze to nebude moj styl. Herci boli bud maximalne nevyrazni /Ryan Reynolds/ alebo mi niektori trhali nervy /recovy prejav Jeffa Bridgesa bol neznesitelny/, a vynimocne ma niektore postavy aj bavili /Parkerova/. Mary-Louise Parker ma nieco pred patdesiatkou, ale vyzera na 20! Kto vie kolko operacii ma za sebou, dufam ze ani jednu, lebo fascinuje ma ked 50 rocna zena vyzera TAKTO bohovsky. Filmu davam prizmurene dve hviezdy. ()

p.i.t.b.u.l

Nebylo to zase tak špatné. V celku lepší průměr, i když jen o vlásek. Ale pokud chcete jednoduše shlédnout nenáročnou oddechovku, tak tento film Vám bude vyhovovat. Ale nečekejte od toho žádný zázrak. ()

jardoom

Řekl bych že komiksová předloha si zaslouží lepší zpracování. Na druhou stranu je to svižné, zábavné a místy i napínavé. Film přímo rozjíždí svůj děj, na nic si nehraje a nesnaží se ze sebe udělat dělovou podívanou, jako např v Iron Man 3, kde se film bezchybně jenom tvářil. Divák dostane na talíři přesně to na co se v trailerech těšil. Průměrný film pro páteční unavení se před spaním, stačí vypnout mozek a vychutnat si průměrnou zápletku, nadprůměrnou dávku vtipu a podprůměrné zpracování ()

dzz

nudááá!...a když někoho zabijí tím že ho střelí do obličeje,tak chci vidět krev a ne mimiku.. ()

ejay

Takhle slabý hodnocení, už Vás fakt nechápu! Tohle je film, kterej má především pobavit a to se mi dostalo vrchovatě. Celý to stojí na Jeffu Bridgesovi, ten hláškuje fakt slušně. Efekty nadstardantní a klidně to mohlo bejt o půl hoďky delší. Takovejch oddechovek je prostě pořád málo! ()

rasto87

Pobavilo ma to viac ako muži v čiernom. Je to čistá odreagovačka s čistou hlavou a haluznými digitálnymi príšerkami. Na takú maličkú jednohubku to stojí. ()

Lula.cz

Evidentne nepatrim mezi filmove znalce, protoze na rozdil od ostatnich se mi RIPD libilo o malinko vic nez Muzi v cernem. Ano, jde o temer stejny film, stejny dej, ale prece jen efekty uz jsou na jinem levelu. Styl humoru mi sedel, skoda ze vic nevyuzili dvojici Asiat - prsata blondyna. Byla bych rada za dalsi dil, tak snad se dockam. ()

wallax

Úsmevná režisérsko-animačná omalovánka ktorá ma pobavila a nezabila ani príliš moc času. Rýchle, spádové s prvkami humoru. Na Man in Black to nemá, ale nie je to zase také hrozné ako by sa podľa hodnotenia zdalo. ()

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Nebezpeční stařešinové znovu v akci