Leckdy stačí jediný okamžik, aby se život změnil k nepoznání… Samuel Pierret pracuje jako zdravotník v pařížské Nemocnici sv. Vincenta. Jeho žena Naďa je v pokročilém stadiu těhotenství a oba přemýšlejí o tom, jak se jejich holčička bude jmenovat. Na jedné z nočních směn Sam zachrání život jednoho z pacientů, kterého se kdosi pokoušel odpojit od přístrojů. Krátce nato jeho žena beze stopy zmizí a neznámí únosci na něm požadují, aby do tří hodin dostal zraněného pacienta z nemocnice, kterou policie přísně střeží. Pokud to nezvládne v časovém limitu, svoji ženu již nikdy neuvidí… (oficiální text distributora)

Saxos

Starší kousek, který si na nic nehraje. Žádné zbytečné nafukování stopáže desetiminutovou rvačkou, dvanáctiminutovým žvatláním o ničem a ani autohoničkou po celém postupně komplet zdemolovaném městě. Prostě stará dobrá akčnější krimi, kde nechybí klasická zápletka špinavých poldů a jednoho civilního rodinného klaďáka. Vždyť není potřeba ničeho víc. ()

Kozlowski8

LIMIT = časový úsek tří hodin, během kterých musí hlavní hrdina, ošetřovatel Sam, dostat z policií střeženého oddělení nemocnice jistého pacienta - jinak zemře jeho unesená těhotná žena...Solidní thriller, který sice letí jako přívalová vlna při extrémním dešti, ale je to spíš taková jednohubka, na kterou asi brzy zapomenu - prosta nějakých hlubších, vyjímečných či jedinečných scén. Nicméně velmi dobrá jednohubka. 65%. ()

PTuranyi

Slušne natočený akčný thriller o zdravotníkovi, ktorý sa zapletie do hier podsvetia a súčasťou týchto hier sú aj policajti. Vďaka tomu, že zachráni život chlapíkovi, ktorý prekáža niektorým ľuďom. Tí aby dosiahli svoje unesú jeho tehotnú ženu a tak sa rozbieha zbesilá naháňačka. Možno aj preto, že celý dej sa zmestil do hodiny a štvrť. Produkcia je celkom dobrá, sem tam je niečo naviac, sem tam sa niečo prepískne, alebo scenár vytiahne zajaca z klobúka, ale v tom tempe to až tak nevadí. Herci sú celkom presvedčiví ale na Oscara to nie je. 70% ()

Jurcekk

Od čias MR 73 si francúzske "policajtské" trilery rád pozriem. Vedia to. Celkom "nářez" toto. Policajná stanica v závere je perfektná. ()

optimum

Po přečtení recenzí jsem se na film těšil, francouzskou kinematografii mám moc rád, ale ze začátku mi vadily nelogičnosti a trochu násilný dějový postup, potom ale vše dostalo spád a zbytek filmu (relativně krátkého) jsem zhltl s chutí. Velmi dobrá akce! ()

TOPmoovie

ak sa bavime o kriminalkach, je to za 6 hviezd za napatie a 5 hviezd za pribeh, vsetko super. ked sa bude hollywood skolit v studiu GAUMONT par rokov, tak snad by aj z tych amikov nieco bolo. amerika...takto sa robia filmy!!! my europa sme filmova velmoc. ()

M.Pazzina

Hodně povedená záležitost. Hlavní hrdina se ze slušnýho člověka mění na stejnýho padoucha jako ti ostatní aby zachránil svou těhotnou ženu a začíná nám 84 min. svižný akce.Hlavní zkorupovanej polda v podání Gérard Lanvin je tak neskutečnej, že mu sním všechno. Honička v metru je výborně udělaná. Pár chybiček tam je ale vem to čert. Je to jako box, líta to všema směrama a než se vzpamatujete, máte minutu na to se nadechnout na další kolo nářezu. Naturalistická surovost to ještě trochu dokoření, no a je to. AKční krimi jako to prase ()

dudel3333

75 minut mega akcie ktora ani na chvilu nenecha vydychnut.Film sa na nič nehra,žiadne natahovačky,hluche miesta iba akcia,akcia a akcia.Ozajstna akčna lahodka po europsky ()

moorks

Cavaye se fakt předvedl a doufám, že v tom bude dál pokračovat...tenhle film má štávu a je to jízda po horské dráze. Už v " Nevěrné " naznačil své možnosti, ale tímhle dílem se katapultoval mezi ty největší patra. Jen tak dál...doufám, že v tom bude dál pokračovat. ()

gizi

První část variace na 1000 podobných filmů, další část variace na 100 podobných filmů, nicméně aspoň poutavější. Jako oddychovka ujde, ale nechtějte víc a nepřemýšlejte. 65%. ()