Leckdy stačí jediný okamžik, aby se život změnil k nepoznání… Samuel Pierret pracuje jako zdravotník v pařížské Nemocnici sv. Vincenta. Jeho žena Naďa je v pokročilém stadiu těhotenství a oba přemýšlejí o tom, jak se jejich holčička bude jmenovat. Na jedné z nočních směn Sam zachrání život jednoho z pacientů, kterého se kdosi pokoušel odpojit od přístrojů. Krátce nato jeho žena beze stopy zmizí a neznámí únosci na něm požadují, aby do tří hodin dostal zraněného pacienta z nemocnice, kterou policie přísně střeží. Pokud to nezvládne v časovém limitu, svoji ženu již nikdy neuvidí… (oficiální text distributora)

nessbeal

Akcna nakladacka ako sme to od francuzov uz zvykli! Okrsok 13, Nebezpečná korist alebo tento film, je to presne zaner, ktory oblubujem. Som zvedavy aj na dabovanu verziu, ak teda bude. Doporucujem. ()

Rokle

Svižné (i díky krátké stopáži), napínavé a typicky nesmlouvavě francouzské. Žádná trvalka z toho nebude, ale na jedno zkouknutí velice fajn. ()

mourinho

Z Francie se k nám řítí další neuvěřitelně adrenalinová pecka a vůbec nevadí, že se tentokrát nejedná o horor. Zdá se totiž, že forma tamních filmových tvůrců je standartně na vysoké úrovni bez ohledu na žánr. Ale k věci. Á BOUT PORTANT vtáhne do děje hned úvodní scénou a vaši pozornost nepustí ani na vteřinu. Vynikající nepředvídatelný scénář, zběsilé tempo, fantasticky vygradované napětí, bravurně natočené honičky, všechny tyto přednosti si můžete dát do souvislosti s tímto znamenitým akčním thrillerem, který jsem, přiznám se bez uzardění, celý profandil. A to se mi nestává zas až tak často! ()

hEROic

no tak zadna pecka to neni, chtel jsem dat puvodne tri hvezdy... ale na druhou stranu ta jednohubkova stopaz, par peknejch prekvapeni a neotrely ksichty par procent pridaj :) je to zbytecne rychly a hlavne prepatlany... ale koukat se na to da... 70% ()

drankeryth

Tak tento kusok od Frantikov sa fakt podaril a ma to aj svoje povestne gule, ze vas to chyti a nepusti od sledovanosti tohoto neznameho filmu pre mna. Zaujimava krimi zapletka, kde sa to vsetko zmenilo od tej nemocnice pre toho osetrovatela. Jeho zivot sa okamzite zmenil naruby a ani nevedel, co ma prve urobit. Malo to spravny spad dej filmu a ani nebola nudza o akcnejsie sceny, kde nevinny clovek takzvane prchal pred policajtmi, aj ked nic zle neurobil. Bola to radost sledovat, ako sa to vyvija dopredu:) ()

fr3ak

Spíše slabší čtyři. Film hodně dojíždí na předvídatelnosti a vlastně za celou dobu sledování ničím něpřekvapí. Je to škoda, protože tempo má vynikající a režijně jde o slušnou práci (Cavayého si určitě začnu hlídat, má potenciál). ()

Rockerman

Zdá se, že patent na dobrý krimi triler nemají jen Američané, ale také Francouzi dokážou natočit film, který má spád, pro svou krátkou stopáž je prakticky bez hluchých míst a nedá divákovi vydechnout. Nápadité je i to, jak dva chlápci, ošetřovatel z nemocnice a protřelý kriminálník musí spolupracovat jako tým, aby vůbec přežili. Tu a tam je to trochu přehnané, ale to už k tomto žánru jaksi patří. Celkově tedy spokojenost tak na 80%. ()

MickeyStuma

Francouzská napínavá akční jízda, která uhání jak rozjeté Pendolino a která dokazuje, že ti 'frantíci' prostě umí. Po úvodní akční scénce se divák krátce a poklidně seznámí s hlavními aktéry příběhu a už to jede. Asi v polovině snímku trochu nechá vydechnout a opět se to zase řítí a to až do neskonalého finále. Kratší stopáž je přínosem. Alespoň se tu nic zbytečně neokecává. Námět je mi však poněkud povědomí. Celou dobu jsem měl pocit, jako bych už něco podobného někde viděl. Každopádně akční fanda si přijde na své. ()

Hapretor

Fofr, který skončí dřív, než si uvědomíte, že to už začalo. Na zabití hodiny a půl ideální. Jako promyšlený, akcí nabitý thriller nedostačující. 96 hodin jen tak někdo nezopakuje. ()

ZackSawyer

Francouzská odlehčená krimoška alá TV film, nic víc, slabota a předvídatelno. Tři za žánr nic víc...Jen mě tak napadá, proč se filmy alespoň takovéhle laťky netočí u nás... ()

Torgal

Solídna adrenalínovka, ktorá vsádza na realistické poňatie, ale nešetrí na akcii a napätí. K vyššiemu hodnoteniu ale nepustí schematický a vlastne celkom predvídateľný dej. 7-/10 ()

ludva10

Musím říct, moc příjemné francouzské překvapení. Film plný zvratů, akce, drsných scén, skvělá atmosféra, tak i jako v běžném životě zkorumpovaní policisté. Skvělé herecké výkony. Bravo. Řekl bych skoro i 4,5*. ()

onlavu

Jojo, Francouzi umí. Skvělý akčňák, který letí jako blesk. Zápletku netřeba znát, ostatně zkorumpovaní cajti, plno zvratů, nic nového pod sluncem, ale hlavně že to baví, a to hodně dobře. ()

E lan

Vynikající akční film nehrdinského hrdiny, kterému člověk uvěří jeho aktuální situaci a hlavně chápe jak se ve všech situacích chová a rozhoduje. Navíc představitel hlavní role svou roli zvládá na výbornou... ()

martyraz

Tak pekne, zasa slzička padla. Z toho,aké dokážu byť ľudia svine a kapánek z toho, aký dojímavý konček :)... Hold vzdávam tomuto francoskôstu. ()