Leckdy stačí jediný okamžik, aby se život změnil k nepoznání… Samuel Pierret pracuje jako zdravotník v pařížské Nemocnici sv. Vincenta. Jeho žena Naďa je v pokročilém stadiu těhotenství a oba přemýšlejí o tom, jak se jejich holčička bude jmenovat. Na jedné z nočních směn Sam zachrání život jednoho z pacientů, kterého se kdosi pokoušel odpojit od přístrojů. Krátce nato jeho žena beze stopy zmizí a neznámí únosci na něm požadují, aby do tří hodin dostal zraněného pacienta z nemocnice, kterou policie přísně střeží. Pokud to nezvládne v časovém limitu, svoji ženu již nikdy neuvidí… (oficiální text distributora)

DJ Kritik

Mám taký pocit, že Roschdy Zem je zárukou dobrého filmu. Pripomínajú mi dobré francúzske filmy z minulosti i keď v novom šate. ()

Mamlas

Pár nesympatických francouzských ksichtů ve zmateném blbém filmu plném řevu, přehrávání a vytřepané kamery. (12%) ()

Bobofon

Žžžžžžjova, tak tohle byla jízda, jakou v oblasti kriminálek umějí jen Francouzi! Kam se hrabou Američani, o ostatních národech ani nemluvě. Drsný scény, nečekaný dějový zlomy, hustá atmosféra, tempo svižnější než jízda nejmodernějšího japonského expresu a kromě láskyplných (a trochu moc zdůrazňovaných) scén mezi hlavním hrdinou a jeho ženou se tam za celou dobu nikdo ani neusmál. Přitom všechno působí věrohodně, scénáristické kiksy si buď v té rychlosti ani neuvědomíte nebo je rádi prominete. Třešní na dortu Gérard Lanvin ve své snad první záporné roli (aspoň já ho viděl vždycky jako sympaťáka nebo klaďase). Kdybych chtěl šťourat, tak bych chtěl v hlavní roli vidět jiného hrdinu než Gillese Lellouche, ten mi moc nesedl. Ale zbytek herců naprosto OK a celkově výborná věc. ()

smith22

Tento našlapaný akční thriller pumpuje do diváka dávky adrenalinu od začátku až dokonce.Pravá francouzská kriminálka se vším všudy.Roschdy Zem byl pro tu roli jako stvořený, Gérard Lanvin taktéž. Po nadupaném začátku sem akorát čekal nějaký zajimavější konec ale i tak se mi to jako celek líbilo. ()

GoloBB

Trochu nuda...ale vysoko oceňujem že som po dlhom čase mohol vidieť francúzsky film bez automobilovej naháňačky... ()

srolyma

Francouzská krimi opět nezklamala. Nemocniční ošetřovatel se zamotá do vraždy a musí nechtěně spolupracovat s nájemným zabijákem na očištění svého jména. Do pouhé hodiny a dvaceti minut je natěsnáno tolik akce, že člověk při sledování radši ani nedýchá, aby mu něco neuniklo. Únos těhotné manželky, zkorumpovaná policie, útěky na poslední chvíli, napětí až do konce. Prostě skvělá jízda. ()

DonBraso

Rychlo nářez,který zakotví naše pozadí hodně hluboko do sedačky.Jednu hvězdu navíc,jsem prostě nemohl dát,protože ženská co čeká dítě,projde takovým funusem,že nakonec porodí stejnak dítě,je na mě už moc tvrdá skalpel.Jinak frantíci když to vyjde,umí natočit skvělý akční filmy,nejdřív jsem si myslel,že tam hraje Eric Cantona,jak mi přišel Lellouche podobnej,ale je to klasický cool řízek,co běží v bundě,protože je to in dneska ve filmu,ale to je to poslední,co by v týhle naháněčce skvělý mělo vadit,že ano:) ()

xpaja

Jednoduchý, předvítalný a místy nedotažený scénář je zabalen do takové akční jízdy, že nenechá příliš času vydechnout a přemýšlet nad občasnými logickými nedodělky. Velkou výhodu vídím v krátké stopáži, kdy film ve velkém tempu sprintuje do očekávaného cíle bez výrazných hluchých pasáží. Hudba i herecké výkony jsou slušné. Z mého pohledu příjemná oddychovka, co si zaslouží --- == 74% == --- ()

jack_scott

Francouzská škola akčních kriminálek s policejní tématikou má řadu zástupců, tento je z nich slabší nicméně. Nemá žádnou hlubší myšlenku, zápletku, věe je nekomplokované a přímočaré - čemuž naštěstí odpovídá i rozumná stopáž. 65% za solidní jednohubku. ()

david666

Jízda od začátku do konce, navíc vcelku uvěřitelná. Myslím, že i tímto filmem Francouzi ukazují, že jim tento styl sedí. ()

v.indruchova

Můžete mi prosím říct co je na tomhle filmu tak užasného? Co se vám na něm líbilo. Je tu všechno co už jsme viděli mnohokrát. Nesympatičtí herci, nedalo se na ně dívat. Komparz? Kočkování arabů a cigánů, proč? Pronuděná hodina a půl snad ta druhá část se dala. Jen jsem se modlila ať je konec. Zlo bylo potrestáno a co. Další film, v zamračeném dnu, který hned zapomenu. Akčňáky zbožňuju, to by mě už víc pobavil klasický Ak z 90let.Můj parter si všiml: Chyba Filmu: ve scéně kdy se snaží zkorumpovaná policistka těhotnou ženu vystrčit z okna v jednou střihu vidíme, že má kalhotky bílé a v druhém černé, šikulka během vteřiny rvačky si převlíkne kalhotky. Chování herců je mnohdy znatelně podivné, scénarista no. ()

markepocha

Išiel som do toho s istou skepsou, ale vrátilo sa mi to v podobe totálneho diváckeho knokautu v prvom kole. Absolútne napínavý triler so všetkým, čo k tomu patrí. Kam sa hrabú Liamovky Neesonovky. ()