Leckdy stačí jediný okamžik, aby se život změnil k nepoznání… Samuel Pierret pracuje jako zdravotník v pařížské Nemocnici sv. Vincenta. Jeho žena Naďa je v pokročilém stadiu těhotenství a oba přemýšlejí o tom, jak se jejich holčička bude jmenovat. Na jedné z nočních směn Sam zachrání život jednoho z pacientů, kterého se kdosi pokoušel odpojit od přístrojů. Krátce nato jeho žena beze stopy zmizí a neznámí únosci na něm požadují, aby do tří hodin dostal zraněného pacienta z nemocnice, kterou policie přísně střeží. Pokud to nezvládne v časovém limitu, svoji ženu již nikdy neuvidí… (oficiální text distributora)

BDMarty007

Klasicka stara dobra "detektivka" se zapletkou, hodnymi a zlymi policajty.... Ma to spad, akci, je to napinave, neni to prilis dlouhe. Skoda, ze takovych neni vice! ()

markotter

Nekompromisní akční jízda, kde není ani chvilka na oddech. Škoda, že máme poslední dobou spojený tenhle žánr francouzských filmů s Bessonem - nebýt náhody, tak se na to právě kvůli hanobiteli francouzských akčních filmů nepodívám. Nevím, jestli jsem se špatně díval, ale zdále so mi, že všichni protagonisté (včetně hlavního hrdiny a všech policajtů) mají v sobě arabsko/romsko/africké kořeny. Pořádnýho bělouše aby v tý Francii člověk hledal špendlíkem. A pozor - film má 84 minut - a pak, že to nejde udělat kvalitu v normálním čase. ()

Nix

Bohužel jsem byl zklamán, očekával jsem teda daleko více, občas je lepší raději nic nečekat, pak by člověk dostal více než jen průměrný akčňák s ještě ne tak zajímavým hlavním hrdinou, ani herecký výkon mne nepřesvědčil. Už bych se k tomu nevrátil. Frantíci mají daleko zajímavější počiny než tenhle. ()

John80

Akčný krimi thriller o  typkovi, ktorý robi zdravotnika v nemocnici ,kde zachráni ťazko raneného, ktorého niekto bude chcietť  zabiť odpojením od strojov a nasledny deň na to ho prepadnu doma ,kde mu unesú  ženu pod  vyhrážkou, že musi dostať spomínaného raneného z nemocnice ak to nespraví  tak už nikdy neuvidí svoju ženu. Hlavná pointa filmu je o korupcii policie, kde   spominany zachranený ranený uprchlik sa dozvie, že pred jeho zranením-nehodou na začiatku filmu bol najaty  skorumpovanými policajtmi ,aby vykradol trezor v ktorom sa  nachádzal dôkaz ,kde Syn -policat zabil svojho otca, po ktorom chcel ,aby prepísal na neho skôr majetok a následne sa ho pokusia zlikvidovať až kim nedôjde k nehode a ocitne sa v nemocnici ,kde na neho narazí spomínaný zdravotník  3* ()

Likan7

Zběsilý francouzský akčňák, který po 10 minutách sešlápne plyn a nepustí ho až do konce. K větší spokojenosti bych naopak ocenil, kdyby Cavayé občas ubral na tempu a nechal diváka nadechnout. Limit je ale jinak ksvělou jednohubkou (má 80 minut!), občas brutálnější, ale rozhodně o 3 levely lepší, než americký remake z roku 2019. ()

Looka

90% Brilantní francouzská kriminálka, o prohnilých poldech a nedobrovolném uprchlíkovi. Jediná výtka se týká pár nepravděpodobností zejména když raněný zloděj nemůže řídit auto a v zápětí se rve jak o život. Sympatická je též krátká stopáž, takže vše odsýpá opravdu svižně. Počítám, že Američani by mohli do roka natočit předělávku s R. Crowem, tak jako u Pour Elle... ()

Adrai

Francii mám spojenou se žánrem komedie. Poslední dobou se ale žabožrouti začínají odchylovat čím dál víc (netvrdím že dřív ne, ale teď nějak víc) směrem k akční/thriller .... a světe div se - ono jim to docela jde. Slušná akce od začátku do konce ... ()

Shitonit

Nadprůměrná záležitost, honící se za nemocničním zřízencem, kterýžto zachrání z donucení vraždícího tatrmana. Děj je jistě nadupanej, herci kupodivu překonávají mé představy o žabožroutském kulturním umění, akce střídá akci, vynechám-li poněkud nelogické a nekonečně utíkající honičky, jedná se o vskutku famózní dílo, které nemůže urazit žádnou diváckou duši. Prakticky to jen poukazuje na prohnilost v řadách policie, atd bla bla bla prostě to je dost dobrej akčňák, až nečekaně naplňující mé představy o uspokojení libida skrze obrasofku. ()

Amonasr

Překombinovaný akční thriller, kdy zápletka je vcelku vedlejší, nejdůležitější je maximum honiček, šťastné unikání hlavních hrdinů z bezvýchodných situací a osvobozující happyend vygradovaný ještě závěrečnou fingovanou sebevraždou největšího zločince ve filmu, zkorumpovaného policisty. Kdyby to nebylo myšleno tak smrtelně vážně, byla by to i dobrá parodie na žánr. ()

jafuska

ačkoliv je to francouzský film, a přiznejme si, Francouzi prostě neumí točit kvalitní filmy, ale tato kriminálka, , které nemám sice ráda, tak tady jsem udělala velkou výjimku, mělo to spád, napětí od začátku až do konce, a do poslední chvíle jsem netušila, jak to dopadne, jestli se manželovi podaří zachránit svoji těhotnou manželku, a v poslední chvíli velké napětí, kdo z koho. ,zkrátka povedený film, ()

Ferenzo

Vynikající krimi thriller plný zajímavých situací, stejně jako změna záporáka. Ve filmu Limit je hodně poznat, že je francouzský, ale není to v žádném případě na škodu. Solidních 75%. ()

pekas

Dost depresivní akčňák, hlavní hrdina chudák po celou dobu filmu nevychází z průserů, které zavinil záchranou jednoho života. Neboli pro dobrotu na žebrotu. Najde se tam pár scénáristických podivností, nebo spíš násilností, které se dají díky slušnému spádu prominout. Jako celek velice vydařený film. 85% ()

Romeroo

Jasná ukázka toho jak jednoduchá věc může fungovat bez zbytečných kudrlinek a insta s°aček, seriozní a rychlá kriminálka co má tendenci nenudit a jít přímo na věc. ()

Queendom

Svižná kriminálka, ze který francouzská filmová škola čumí z každýho záběru, ale jinak se překvapení nekoná. ()

gicous

Co se týče drsných kriminálek, na Francouze bývá spolehnutí. A ani Limit není výjimka. Po těch skromných 80 minut se určitě nudit nebudete. ()

kolik27

Jo sakra, opět sem odskočil od hůlivůůdůů akce a líbí se mi realistický pohled na věc evropské produkce. Žádné nadsazeně zázračné akční snímky sci-fi parametrů, ale pěkná krimoška od frantíků ... ()