Hasič Jeremy Coleman se se svým otcem stal svědkem brutální vraždy a sám jen tak tak vyvázl živý. Jakožto svědek proti vládci podsvětí Haganovi je umístěn do programu ochrany svědků pod dozor amerických maršálů. Když je však ohrožena i jeho nová identita, je Jeremy nucen podniknout neočekávanou akci, aby získal zpět svůj život a zachránil životy svých nejbližších. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

.killer.

Relativně slušně natočený thriller, který celou dobu balancuje nad propastí klasických béček a ve finále do ní dle všech očekávání po právu padá. Pokud se těšíte na Willise, rychle na něj zapomeňte - je tu spíše do počtu a funguje jako výborná reklama na film. Tuhle story zkrátka táhne Josh Duhamel, jehož postava je nezajímavá, průhledná a prakticky bez vývoje (pokud tedy nepočítám náhlé objevení jeho střeleckých dovedností!). Pokud už nevíte po čem sáhnout, Fire with Fire vás nezklame, pokud od něj nebudete nic očekávat. ()

SKreyn odpad!

To snáď nemysleli vážne, tento film. Zopár top hercov v takomto odpade, nechápem. Od začiatku bolo vidieť slabučké herecké výkony, až na pár výnimiek, ktoré boli podpriemerné. Potom čím ďalej, tým viac chýb, nereálnych vecí, odfláknutých detailov, až nakoniec som to nedopozeral, teda dopozeral ale musel som to pretočiť dopredu. Pripadalo mi to akoby to natočil 10 ročný chalan mobilom, herci vo filme boli jeho rodičia a efekty robila jeho babka Eleonóra. Kokotina! Ufff, z toho sa tak ľahko nespamätám! :DDD ()

Shitonit

Dobrý. Bruce v tom má sice jen takovej mrňavej štěk, ale jinak jako akčňák od kterýho se nečeká víc než pobavení, akce, a trochu předvídatelnýho děje je to dost dobrý. Hagan je figura, který bych s chutí vyříznul háknkrajc a plácnul mu ho na čelo. Vypatlanej fašounskej idiot. A nejspíš i buzík. Jinak je film o tom, jak se z citlivýho hodnýho kluka stane krvelačný pomstychtivý monstrum, který musí zlikvidovat všechny protivníky dřív, než oni odkráglujou jeho fajn kámoše. ()

Romeroo

Celý film sleduju slušné béčko, které svižně utíká a je celkem zábavné. Ano jistě nejni to nic co by člověka posadilo na zadnici, ale furt máte pocit, že se tomu nechá "věřit"...hlavně jsem si opět říkal a co konec, snad se nestane? a ono se opět stalo, proč? Proč si s tím nedá trošku víc práce? Ano konec dobrý, hlavně mi musíte věřit, a dostanete se z toho všichni živý... ()

mark9th

Skvely zaciatok bez zbytocnosti. Jednoducho vas to rovno ''hodi'' do deja. Podotknem aj, ze prevedenie postav v podani tychto hercov je realistickejsie nez som zvyknuty a istym sposobom pre mna dost osviezujuce. Brucea nepocitam, pretoze uz len jeho pritomnost , by mala byt razitkom kvality:). Filmu nechyba logika....konecne nieco, na co v pokoji mozete upriet zrak bez posttraumatickeho soku! :D Sice to nie je ziadna extratrieda, ale pre mna taky lepsi napriemer. Za mna 4 * a 75% ()

Alca odpad!

Slušňák seká prsty, mučí gangstery a zvrací u toho. To rozhodně není něco, co bych chtěla vidět. Navíc takhle pasivní Bruce Willis už dlouho nebyl. Naprosto předvídatelný průběh i konec. Prostě hrůza. Pokud chcete vidět nějaký dobrý akční film, pusťte si radši něco jiného. ()

Mara12

Smekám před hlavním hrdinou, během 15 vteřin dokázal změnit svůj charakter z cool hasiče, co ještě před týdnem nevěděl, jak se drží zbraň, na Zorra mstitele, co drtí záporáky ve stylu Stevena Seagala z Těžko ho zabít. Je mi líto, ale Joshovi jsem nevěřila ani štěk a motivace jeho postavy je mi do dneška naprostou záhadou. ()

borohub

Tak to bylo dost slabé. Nebýt Willise tak o tom ani nevím že to existuje a v televizi bych to zcela ignoroval, Bohužel jsem si toho všimnul a "musel" jsem na to koukat. Děj je nudnej a i přesto že mám rád akční béčka tak tohle mě prostě nehorázně nudilo a iritovalo. 20% ()

subic

Dejte do filmu seriálové herce a jako vábenku Bruce Willise. Ten jediný je fajn, ale sám to nevytáhne. Scénář není špatný, špatné jsou výkony těch ostatních a dost děsivá je i hudba. Dívat se na to dá, ale mě to stačilo jednou. ()

johnsnow

Film ktorý je čisté B-čko no má mnoho známych fejsov ktoré mu dávajú navrch. Jediné čo zamrzí je, že Willis má málo priestoru a miesto Donofria mohol byť záporák zahratý dakým iným, podľa mňa je dosť nevýrazný. Zvyšok v pohode, za slabšie 4*. ()

Mamlas

Takový slabší akční film. V zásadě tam není nic úplně extra špatně. Akorát ten příběh je takový podivný, když si hlídaný klíčový svědek odchází z ochranné vazby kdy se mu zachce. Marshallka, která ho má chránit, ta taky, ještě s ním spí a pak si dokonce koupí kartou letenku a nenapadne ji, že je zloduši takto najdou. Hlavní hrdina není zrovna moc charizmatický. Kam přijde, dostane na budku a poblije se. Taky potrápí zbytečné prostoje (zejm. zpomalené záběry, kecání s černoškou, telefonování s černoškou, sex s černoškou, vzpomínky na sex s černoškou). Dá se na to dívat, chce to hodně přetáčení. Celkový dojem je z toho takový jako dost nic moc. (24%) ()

ostravak30

Zajímavé je, že se dosud jedná o jediný film režiséra a první scénář obou scénáristů. Nejvíc jsem si asi zapřemýšlel nad faktem, zda je ochrana svědků v USA skutečně tak děravá, jak se ve všech snímcích tak často prezentuje. Další zajímavá věc je, že Bruce Willis tu mnoho akčních scén nenatočil. Vlastně působí spíše jako hvězdný doplněk. Trochu těžkopádným dojmem působí fakt, jak se hasič vypořádá se všemi mafiány. ()

Facerr

Docela dobrý. Je sice nezvyklý vidět Bruce, jak hraje druhý ukulele, ale asi to byla lepší varianta, než kdyby se prohodil s hlavním hrdinou. Ten jakožto statečný hasič vyniká svojí uvěřitelností a "přiměřeně skromným stylem", se kterým likviduje padouchy, co si se svým přístupem a brutalitou nezasloužej opravdu ani špetku soucitu. Do popředí se tady dostává taky zákon, který v kontrastu s danou situací totálně odhaluje slabiny systému stojícímu tvrdohlavě za svým - navzdory tomu, co je a co není správný. I to dělá Fire with fire alespoň čtyřhvězdičkovou podívanou. ()