poster

Vlasy

 • USA

  Hair

 • slovenský

  Vlasy

Muzikál / Komedie / Drama

USA / Západní Německo, 1979, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  *****

  Tématika hnutí hippies přišla ihned po fenomenálním úspěchu Formanova Přeletu a i zde je dle mého názoru bezchybný. Jakási vnitřní svoboda a tentokráte především protiválečný apel, řada chytlavých songů a jeden z nejpovedenějších muzikálů všech dob!! A kupodivu nedoceněný!!(22.3.2006)

 • sud
  *****

  Výtečný muzikál se skvělými písničkami. Odhaluje zvyky hippies, jejich názory a postoj nejen k válce ve Vietnamu ale i k řádům a vůbec k celému světu. Protest je obsažen i v textech písní, některé z nich jsou opravdu hodně provokující a ožehavé. Ty písně oslovily a oslovují snad každého milovníka populární hudby, a kdyby ho neoslovily, tak ho osloví alespoň obnažená Beverly D'Angelo :-). Všichni odvádí dobré herecké výkony, nejlepší asi Treat Williams. Miloš Forman dokázal, že ani muzikál mu není cizí. Ovšem tento film dostává své diváky a obdivovatele až po letech.(30.12.2005)

 • Pohrobek
  ****

  Hippie-muzikál, kterému vůbec neškodí, že byl natočen až v době všeobecného vystřízlivění. Své neztratil dodnes a je jednou z nejhlasitějších Formanových poct svobodě čehokoliv. Velmi sympatický, příjemně volný a dostatečně humorný příběh. Překvapivě propracované postavy. Životní a bohužel poslední skutečně vyčnívající role Treata Williamse. Za povšimnutí stojí (a mě to obzvlášť potěšilo) i generálská rolička režisérského mága Nicholase Raye, který mimochodem zesnul právě v roce 1979 :((30.12.2005)

 • Cervenak
  *****

  Neznášam muzikály. Okrem South Park: Peklo na Zemi, Moulin Rouge a Vlasov. Pri zábere na vojakov pochodujúcich do temných útrob lietadla ako do pece v koncentráku som vždy pohnutý.(20.7.2009)

 • Superpero
  *****

  No comment.(29.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace