Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dan9K
  *****

  Dávám pět hvězd po prvním zhlédnutí. Po případném druhém to bude (očekávám) na 5 a půl. Díky Simpsonům hodně písniček znám, ale nejsou tím jediným aspektem, který mě pohltil. Jsou jimi přátelská atmosféra, sympatičtí představitelé a zejména geniální závěr, při kterém jsem zapomněl na mírně rozporuplné pocity ze začátku.(18.2.2007)

 • Djkoma
  ****

  Muzikály jako takové nejsou zrovna mým nejoblíbenějším žánrem. Moulin rouge je pro mě naprostý vrchol, ale Vlasy mě dokázali zaujmout a ukázat trochu něco jiného. Miloš Forman se nikdy moc nebránil experimentům a riskování svého jména a Vlasy jsou důkazem. Některé písničky jsou legendární a konec filmu, i když je tak půl hodiny před koncem jasný, je perfektně vygradován do pochodu armády a zvuků "Berger theme" a mé oblíbené "Let´s the sun shine in". Nevěřil bych, že český režisér je schopen natočit něco natolik svérázného a přesto vkusného.(18.2.2007)

 • Radyo
  *****

  Nedoceněný muzikál Miloše Formana, dle mého názoru jeden z těch nejpovedenějších, a to nejen díky skvělé hudbě. Je ale škoda, že John Savage a Treat Williams nedotáhli svou slibně nastartovanou kariéru po tomto filmu někam dále. Tady oba odvádějí vynikající výkony a zasloužili by si nějaké ocenění.(14.8.2002)

 • Reiniš
  *****

  V první polovině jsem Vlasy úplně nechápal, pak se to ale rozjelo a já už nepochyboval, že sleduji vážně nezapomenutelný film. Skvělý je taky Treat Williams, který zde předvádí svůj životní výkon. Forman natočil dílo, jehož poselství je i přez třicet let velmi živé.Tohle je prostě povinnost pro každého filmového fandu, o tom žádná..(19.2.2007)

 • sepp
  *****

  Jeden z tech lepsich americkych muzikalu. Ale musel ho natocit cesky genius.(7.9.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace