Mýtický motocyklový kaskadér Luke (Ryan Gosling) se rozhodne opustit svět karnevalu a hry se smrtí. Dozvěděl se totiž, že jeho bývalá milenka Romina (Eva Mendes) nedávno porodila syna. Chce je oba najít a postarat se o rodinu. Aby je finančně zajistil, spáchá na svém motocyklu řadu bankovních loupeží. Jeho dokonalé zločiny ale přilákají zájem ambiciózního detektiva policie Avery Crosse (Bradley Cooper) a zkorumpovaného šéfa místního policejního oddělení Delucu (Ray Liotta). Začíná nemilosrdný boj, ve kterém neexistují žádná pravidla. Drama přesahuje i po patnácti letech do života dvou středoškoláků, kteří zápasí s dědictvím, jehož se jim dostalo. Jediným útočištěm se pro ně stalo místo za borovicovým hájem. (JOJ Cinema)

sadlokan

"Je tady šest měsíců a už má křížek!A ještě k tomu bělocha!"Tak dělejme,že je to ze života,a tam se většině kritiků ČSFD neděje ani zdaleka tolik co tady v tom nudnym filmu.Tedy,někteří rozhodně přepadnou alespoň občas nějakou menší banku,že...ehmmm ()

Rockerman

Možná trochu rozvleklý, ale přesto hodně zajímavý a silný film, který se skládá ze tří částí. První je o otci - kriminálníkovi, druhá o otci - policistovi a třetí je o synech obou výše uvedených. Samozřejmě, že se osudy těchto čtyř mužů proplétají a v zásadě není komu fandit, protože tu není vyloženě kladný hrdina. Prostě je to jako ze života, nic není jen černé nebo bílé. Kvůli nepřesvědčivému závěru nedávám pět hvězd, zdálo se mi, že ten konec je nějaký nedotažený. No, možná že si to ještě rozmyslím, protože jinak to byl zážitek. ()

Lyžař

SPOILER; Mám rád Ryana Goslinga. Když jsem ho před nějakým tím rokem viděl poprvé - v kině a to hned ve dvou filmech za sebou (Drive a Bláznivá zatracená láska), rozhodl jsem se jeho následující kariéru tak trochu sledovat. Za borovicovým hájem bude mít svoje fanoušky, ale i spoustu odpůrců. To je mi jasný. Ale. Já jsem fanda. Sic rozpolcený. Děj a tím pádem i zápletka jako taková je opravdu zajímavá. Kdo pamatuje nějaký podobný motiv? Zpracování mě taky mile překvapilo. I herci a hudba. Prostě bomba. Jasně, i zde přišlo několik momentů, kdy jsem se duchem odtrhl od děje. Ale kde tohle není? Jen snad jednu výtku bych měl. A ta je vlastně docela velká. Chtělo by to lepší konec. Celý film nám někdo do hlavy vsouvá super příběh na zamyšlení. A pak to takhle utne? To snad neeeee!! Buď tohle sledovat 1:1 navždy..nebo změnit konec :-( Režie: *****; Scénář: *** (ty dvě hvězdy ubírám pouze a jenom za ten useknutej závěr ne-hodný mistra, bohužel); Herci: *****; Hudba: ***** ()

Hapretor

SPOILER - Začátek s Goslingem by šel a zaujal. Jeho smrtí to mohlo klidně skončit. Sice by to bylo divný, ale aspoň záživný. To, co následuje potom, je jedna velká nuda, úplně zbytečný filmový materiál. Bál jsem se, že to dle popisu bude další super jinotajná a dokonale filozoficky poutavá "Refnovka", ale naštěstí to bylo jen zpoloviny. Ze dvou třetin prázdná, natahovaná, rádoby na city hrající, a jen rádoby jednotlivé postavy skvěle vykreslující uspávačka. ()

lemonova

Začalo to veľmi sľubne.. postupne však film stroskotal paradoxne na ambícií byť niečím viac. Ibaže niekedy naozaj platí staré známe "menej je viac." ()

HyneX

Tohle byl fakt divnej film. Určitě bych se na něj nepodíval znova, ale to neznamená, že by to byl špatnej film. Trochu mi vadila přítomnost dvou hlavních hrdinů a časový posun v půlce filmu. Celá zápletka byla děsně zvláštní a pro mě nepochopitelná. No, ale nakonec jsem tomu musel dát 4*, protože to prostě bylo docela dobrý. ()

Faila

Příběh sám o sobě není nezajímavý, vlastně je dost silný, ale to, co pro mě tenhle film dělalo výjimečným, byl výběr hudby. Některým scénám dodávala hudební složka úplně jinou atmosféru, než jakou v nich vytvářel obraz, a to mě po celou dobu udržovalo v napětí, co se bude dít. ()

xmy

V podstatě "tři v jednom", část s Goslingem asi nejlepší. ;o) Líbilo se mi celkové originální zpracování, i přes sto čtyřiceti minutovou stopáž jsem se nenudil. Čekal jsem původně něco úplně jiného, avšak jsem příjemně překvapen. ()

Charlie84

Než si to pustíte, rozhodně je dobrý, nebýt unavenej. Protože je to dlouhé. Goslingovy pohledy do dálky jsou dlouhé už tradičně, přepálená stopáž se stává syndromem filmového průmyslu a závěrečné vyústění...to je taky dlouhý...takže solidní drámo je to hlavně proto, že i když jsou na konci všichni šťastní (kluk dostal svou motorku, Mendesová svého černocha, Cooper...zas cosi, ne nebojte, tohle fakt nejsou spoilery), pachuť na patře zůstává a i když další dvě dějství už zdaleka nenaberou razanci toho prvního, je to slušný...ale - ta délka...takže po celodenním okopávání zahrádky a vydatné večeři fakt spíš ne... ()

Nail

Něco příběh do sebe měl...ale nebylo to nic extra. Luke (od uší snad po paty pokérované) se chová jak nejhodnější maminka....eště že zmizel v půlce filmu. Pak se film rozjíždí o generaci dál...Cross(vrah Luka) má stále výčitky a z filmu vyjde taky jako romaňták s výčitkama, že zabil Luka a nechá po sobě vdovu se synem. Na mě to bylo moc dlouhé a více než průměrné. ()

Ondr@932

Zajímavý a dobře udělaný kriminální drama s velmi dobrým hereckým obsazením! Jen to nemuselo být tak dlouhé ... Ale to je jen malý detail.Takže celkově spokojenost. 70% ()

darkreider

Tri v jednom, kde jeden subfilm končí, druhý začína. Zaujímavé, ale zamrzí, že koniec som zažil v prvej hodine a celkom ma zaujal, no s prekvapením film ešte hodinu a pol pokračoval a na na jeho konci mi záver nejak chýba. Pre mňa film nemá bodku, čo mi príde ako škoda a tak prvá hodina je asi to najlepšie a zbytok už sa na ňu moc nedoťahuje. ()

Blaogranas

Při vší úctě, tenhle film nemá vůbec pointu. Alespoň ne takovou, kvůli které by stálo se na něj koukat. Já na něj narazil jenom díky Goslingovi, abych následně zjistil, že jeho část příběhu by se dala zkrátit tak na 5 minut a na celý příběh by to nemělo dopad. Herci mají sice velká jména, jejich výkony odpovídají kvalitní práci a těch 140 minut mi uteklo celkem ryhle, nicméně to bylo 140 minut očekávání, že se skutečně "něco" stane. A ono se nestalo. 50%. ()

Kissak

Čekal jsem ohrané lovestory kriminálníka a krásky, ale v půlce filmu mě čekalo příjemné překvapení a zajímavý příběh. ()

aR3Zz

Nemohl jsem si pomoci, ale atmosfera filmu (a samozrejme samotny Ryan Gosling jako ridic, ehm motorkar) mi porad pripominala pecku Drive. A bohuzel se tedy neubranim primemu srovnani. Prvni tretina ma pomalejsi rozjezd, ale grandiozni finale, vse ve stylu Drive, jak to mam rad. Druha "korupcni" pak byla slabsi, ale je jasne, ze musela predchazet zaverecne tretine, aby do sebe dilky zapadly. Prave tri dejove roviny jsou silnym, ale zaroven i slabym clankem celku, protoze nejsou vyrovnane ani pribehove, ani atmosfericky. Kampanovy zaver pak neni spatny a to hlavne diky povedenemu zakonceni celeho filmu. Ale Drive je porad Drive... 75% Btw. stejne jako Ryan nebo atmosfera filmu mi Drive pripominal take soundtrack, proste vse ve stejnem stylu. ()

studo

Vystavaný príbeh od začiatku, od výstupu z karavanu až po posledný odjazd na motorke, podporený parádnymi výkonmi. ()

zedemx

Jak uz tu mnozi naspali. Gosling bozi! James Dean hotovej. Další dvě části byly uspávající. Ale jako celek se to dalo překousat, hlavně díky obsazení. ()

Stíba

Mystický, obrovsky podmanivý a charismatický film se skutečnou výpovědní hodnotou. Silná dávka poctivé nevlézavé filmařiny i životních příběhů. A skvělé hudby. A skvělých hereckých výkonů. ()

rainman93

Tento film není o ničem jiném než o tempu, které je smrtelně pomalé na dnešní bleskurychle klipovou dobu. Vše stojí a padá na hereckých výkonech ústředních herců. Vše bych shrnul příslovím: Boží mlýny melou pomalu, pomalu, pomalu, ale jistě! ()

joker30

Celkom dobrý film v troch dejstvách: 1. dejstvo 60% - neviem čím to je, ale ten mnohými ospevovaný Gosling ma nikdy nedokáže strhnúť, napriek tomu , že je celkom sympaťák, nikdy neuhrá postavu tak, aby som jej nejako zvlášť dokázal fandiť, 2. dejstvo 55%- najnudnejšia časť aj keď Cooper bol herecky OK, 3 dejstvo 70% - DeHaan sa pomaly stáva mojím obľúbencom a v kontraste so spomínaným Gosslingom si ma vie získať. Fandím mu aj v situáciách, keď robí kvází kravinu, ktorá vedie dosť na šikmú plochu a dokonca aj vo filmoch, kde hrá relatívne zápornú postavu/ Kill your darlings, Amazing spiderman/. Celkovo 64% ()

Rychlý Gosling, zběsilý Cooper

Rychlý Gosling, zběsilý Cooper