Nadprůměrná komedie, patří k těm u kterých je vhodné vypnout mozek, ale některé vtípky tam byly dost dobré :)(7.10.2013)

Výborný. Komediální two men show mých oblíbenců - Ferrell-Galifianakis - oba excelentní, v tvrdém souboji o kongresmanský post. Sranda, co chytře přehání profil (nejen) amerických politiků a negativně laděných volebních kampaní. Já se dobře bavil, jsem nadšen.(3.11.2012)

Od tohodle jsem čekal dost a pomalu mi připadá že mi to nestojí ani za ten blbý komentář a jestli jsem se bavil ani ne jenom jsem se divil jak to Zach posral debilismus se tentokrát nevyplatil(19.2.2013)

Trošku mi to připomínalo povedené Trading Places a řikal jsem si, jestli už sem film někdy neviděl, ale celkem sympatické obsazení (Ferrell je jako vždy bombový) mě donutilo film dokoukat. Má také pouze něco přes hodinu a půl, takže se to dá přežít bez následků. Občas jsem se i zasmál a pobavil, ale popravdě jsem nečekal ani to, takže jsem vlastně celkem spokojen a nelituji, že jsem film viděl. Dlouhou dobu ho však, jestli vůbec, vidět podruhé nepotřebuji...50%(18.2.2014)

Luxusní komická oddechovka o Američanech tak, jak všichni myslíme a víme.. Zpočátku brutální kritika populismu a všeho spojeného s volbami, tupost obyvatel USA, posléze se v příběhu zračí i slušivá pointa, která je vyšperkovaná podstatou. :-))(9.7.2013)

• - Natáčanie prebiehalo v americkom meste New Orleans v štáte Louisiana. (Darkage)

• - Malou roli si ve filmu zahrál i John Goodman, který se objeví jako kongresman v televizi na závěr filmu. (Dr Lizal)

• - Snímek satirizuje aféru, v níž bratři Kochové ovlivňovali politika Johna Edwardse. (chelseaman22)