Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dzeyna
  ****

  Na tento snímek by se měli všichni lidé podívat zrovna v tomto období nebo o trochu dříve. Je to opravdu realistické až na pár scén, které zajišťují dostatek zábavy - i když možná velký nadbytek, jelikož jsem se bavila opravdu každou chvilku. Will i Zach jsou vybráni opravdu skvěle, je zde vidět velký kontrast charakteru i vzhledu, nic méně jde to k sobě. Celá atmosféra je výborná stejně jako příběh a zápletky. Konec je klasický americký happy end, ale vůbec to neubírá na kvalitě. Tady je to celkem dost podhodnocené.(2.11.2012)

 • Tommassi3
  ****

  "Co kdybychom příště zkusili něco ostřejšího ?? Třeba si vzájemně lízali zadky ??" - "Tenhle člověk, děti, rozhodně nenaslouchá Bohu, protože kdyby ano, pěkně by si to od něj slíznul !! Tedy rozhodně ne tak, jak před chvílí navrhoval.." ;)(24.11.2014)

 • Fr
  ***

  "VÁLKA MÁ SVÁ PRAVIDLA, ZÁPASY V BAHNĚ MAJÍ SVÁ PRAVIDLA …. POLITIKA ŽÁDNÁ PRAVIDLA NEMÁ." … /// O tom, že volby v Americe jsou ta nejnepředvídanější událost (pokud teda nemáte hafo prachů)…. Dva podivní kandidáti a jejich souboj, má blíž ke komedii než k politice. Líbí se mi ironie a parodie na reálný politický věci, stejně jako zajímavý postavy a do nich obsazený herci. Jeden, dva (tři) kurevský ,,zápichy“ a vlastně dokonalý znevážení všeho kolem voleb (v klídku, v Americe, u nás je to přece v pořádku…) by mohlo potěšit i apolitickýho diváka. A to včetně toho ,,nádherně“ patosáckýho závěru. Komedie? Jo! Taková ta vkusná a milá zábava (…co to meleš za sračky ….?) s jednou (dvěma) nechutnostma, po který dostanete chuť vzít do ruky košťata a …. 3a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Filmy vo politice mě nebavěj. 2.) Karel Schwarzenberg prezident? Kurva kolik mám v prasátku…? (P.S.: to zjistíte po volbách!) 3.) Thx za titule ,,Beddny“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(29.10.2012)

 • Xmilden
  ***

  Přemýšleli jste někdy nad neznámou silou, která dokáže Willu Ferrellovi přisuzovat hlavní role ve filmech, které stejně u diváků propadnou? Myslím že nebudu daleko od pravdy, když prozradím, že Will je jedním z nejhorším komediálních herců posledních asi 20 let. Člověk bez talentu, který vyznává ve skrze trapný, pitomý a uřvaný humor (tady by se trošku nabízela podobnost s naším Petrem Novotným). A přesto se vždy rád kouknu na další Ferrellův pokus, který sice skončí krachem, ale z nějakého zvrhlého důvodu mě bude zajímat i další jeho film. Škoda že ve filmu není obsaženo více humoru, myslím že to nebyl nesplnitelný úkol.(1.11.2012)

 • B!shop
  ****

  Namet filmu pro me buhvijak atraktivni neni, takze jsem se bal, ze se hlavni dvojka bude muset krotit, coz se ale nastesti nestalo. Pribeh je totiz jen zaminka pro hromadu naschvalu, co si Galifianakis a Ferrell delaj, kde se pro nejaky to fuck nejde daleko a dojde i na mlaceni mimin. Navic oba jsou to sice debilove, ale sympataci, takze se tak nejak musi fandit oboum. Udobrovaci konec je sice drobet nucenej, ale vetsina stopaze pred nim je nabita forkama, takze jsem se dobre bavil.(2.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace