Pridám jednu hviezdu za to, že ma scenáristi dokázali prekvapiť, keď som pri sledovaní filmu uvažovala "ale toto? fakt to dáte?"... a oni dali. Hlavným nájstrojom komédie je tu hyperbola vo všetkých podobách a jasná priamočiarosť satiry. Nie je veľmi čo lúštiť, všetko dostaneme na tanieri. Možno by sme mohli povedať, že takto vyzerá britská Je to soda! pre priemerného amerického diváka. Ale zasmiala som sa, nie že nie :-)(30.9.2014)

Az na par velmi vtipnych momentu (pest diteti:-) jde o prumernou komedii.(22.10.2012)

V té kaši trapných a nepovedených jouků se ukrývá několik opravdu dobrých ran do černého. 50%(9.6.2015)

Největším plusem je cásting solidních komediantů, ale příjde mi, že film šlapal pouze na půl plynu. Párkrát jsem se zasmál a nenudil jsem se, ale vzhledem k tématu a hereckých ES se dalo vytřískat mnohem víc, nicméně útok na dítě či psa bylo docela over the top. 60%(2.6.2016)

Byla to prostě prdel. Nekorektní Will Ferrell tam dává pěstí miminu a šuká manželku svýho protivníka, aby získal hlasy. Navíc to docela vtipně kritizuje politický klientelismus a dělá si to prdel z americkýho patriotismu a posedlosti křesťanstvím. Pobavil jsem se. 70%(7.2.2016)