Scéna s kostolom, hadmi, kostolným oknom a enormne napuchnutou rukou je bomba, detto úplne nekorektné scény „sexu s manželkou môjho konkurenta“. Nevraviac o scéne, v ktorej sa Galifianakisove deti (a manželka) na jeho výzvu (ktorú okamžite oľutuje) priznávajú k riadne čudným veciam. Alebo policajná hliadka a následný test alkoholu. Alebo modlitba, „ste kostrou USA“ či „gore-jazvy z hrdzavej preliezačky“. Nie je to na 80%. Bohužiaľ. No je to dobrá komédia, ktorú vám ale odporúčam len ak máte aj vy v láske absurdný humor, ktorý si neberie servítky pred ústa, ale pritom nie je taký primitívny, ako vyzerá na prvý pohľad.(10.2.2017)

Luxusní komická oddechovka o Američanech tak, jak všichni myslíme a víme.. Zpočátku brutální kritika populismu a všeho spojeného s volbami, tupost obyvatel USA, posléze se v příběhu zračí i slušivá pointa, která je vyšperkovaná podstatou. :-))(9.7.2013)

Nie je mi úplne jasné,prečo sa film snaží ukázovať republikánov,ako tých správnych.V komédiách,to býva väčšinou opačne a pred nadchádzajúcimi prezidentskými voľbami,by to niekomu mohlo pripadať ako propaganda.Ale o tom to neni.Je to len klasická frat-packácka haluz,s pár vtipnými miestami (a.k.a. Dermot Mulroney).Bohužiaľ,tých trápnych nie je o moc menej.Slabé tri(1.11.2012)

Az na par velmi vtipnych momentu (pest diteti:-) jde o prumernou komedii.(22.10.2012)

• SexyAjinka

Úplná kravina hodna tak 40%. Určitě si od toho neslibujte nějaký hlubší humor nebo dokonce originalitu. Byla to nuda a klišé celou dobu filmu.(24.2.2013)

• - Zaparkované auto pred domom Martyho Hugginsa (Zach Galifianakis) má poznávaciu značku GEN-0101, čo je odkaz na prvý verš v Biblii: „Na počiatku stvoril Boh nebo a zem". (Darkage)

• - Snímek satirizuje aféru, v níž bratři Kochové ovlivňovali politika Johna Edwardse. (chelseaman22)

• - Natáčanie prebiehalo v americkom meste New Orleans v štáte Louisiana. (Darkage)