Volte mě!

• USA The Campaign (více)

Bratři Mitchovi jsou zazobanými Američany, kteří uplatňují svou moc prostřednictvím ovládání lidí na důležitých místech. Když se kongresman Cam Brady dopustí veřejného faux pas před nadcházejícími volbami, rozhodnou se využít vzniklé situace a nasadit proti němu svého kandidáta, který jim má zajistit vliv nad oblastí Severní Karolíny. Jejich mužem je Marty Huggins - naivní ředitel místního turistického centra. Mezi oběma kandidáty se rozhoří těžký boj, ve kterém se na pravidla slušného chování nehledí. Brady brzy přijde o své postavení, volební příznivce i manželku s dětmi. Jeho syn se dokonce postaví na stranu protivníka, což ho dovede téměř k šílenství. A to nejhorší ho teprve čeká? (TV Nova)

hajner

Klasická prihlúpa americká drnkačka. O neskutočne skutočných kandidátov na guvernéra(ďaleko od pravdy to nemá). Vtip sa de tu nájde. ()

PanBlack

Komedie profitující v kinech především z hvězdného obsazení dvou hlavních rolí a skutečnosti, že byla uvedena v době, kdy se neustále mluvilo o blížících se volbách prezidenta USA. Jedná se ale o povedenou jednohubku, která vás pobaví, nepatříte-li k těm, kteří zkrátka politické téma ve filmu nesnesou a už jsou smíření se skutečností, že Zach hraje v podstatě stále stejné postavy, pouze s jiným jménem. Pro příště by to tedy ale už chtělo pro Galifianakise postavu s originálnějším charakterem, neboť tato jeho role mi připadala jako mix jeho předešlých (kupříkladu jeho chůze se psy - či už samotná skutečnost, že má psy - mi nápadně připomínala film "Na doraz", a to nemluvě o skutečnosti, že jeho postava je zase tak trochu dement, což sice není na škodu, ale jednoho dne to už asi omrzí). 65% ()

tomkat

Film, kde jednotlivé prvky - scény, motivy, postavy - zastiňují celek. Kostra příběhu je vratká, a konec povinně... jakýže? Ale síla tohoto dílka je právě v těch "samostatných" momentech, které tak dokonale, originálně a sarkasticky ukazují "o čem je politika" (podle všeho, často, a bohužel). Manželka politika, který ji podvádí: "I want so much to be a wife of VP, a second lady..." P.S.: Slabší 3* - slabší za pár zbytečných nechutností. ()

JerryPilsen

Komedie jak má být,chvílemi to dost pokulhávalo,ale zdárně to dospělo k cíli.Vtipy nebyly úplně nevkusné a celý děj dobře paroduje volební kampaně v USA. ()

Danny71

Kandidáti Cam Brady a Marty Huggins se však o nic z toho nezajímají. V této „ zábavné frašce“ bojují o křeslo v kongresu Severní Karolíny. Když se po čtyřech funkčních obdobích zaplete Brady do skandálu, vlivné síly v pozadí proti němu podpoří nováčka Hugginse. Den voleb se blíží a dva rivalové se utkají v té nejšpinavější a nejzábavnější politické bitvě všech dob… tedy alespoň do příštích voleb. ()

Kubas1994

Od první minuty se tenhle pokus o komedii dělajíci si srandu z Ameriky horší a upadá a proto vysí vlajka pouze s jednou * a ne s padesáti. . ()

PORTER44

Slabší podívaná ze zákulisí dvou adeptů na kongresmeny kteří mezi sebou bojují v kampani před volbami a když už neví kam tak si dělají naschvály,pár scén docela úsměvných jinak slabota. ()

Dajman

Kto hľadá čisto iba komédiu tak vrelo odporúčam. Ale kto ma aspoň trošku politické vnímanie tak nech sa na to radšej nepozerá. Autor krásne ukázal aký je americký národ hlúpy a ako vlastne politika v USA funguje. Žiaľ je to tak, narozdiel od filmu v skutočnosti sa spravodlivosti nedočkáte ako to dopadlo na konci tohto filmu. Ten koniec bol taky typický Hollywoodsky. Za mňa 3 hviezdy za ten humor, ale nemohol som sa strániť počas celého filmu nadávaním aký je vlastne ľud v USA hlúpy. ()