Volte mě!

• USA The Campaign (více)

Bratři Mitchovi jsou zazobanými Američany, kteří uplatňují svou moc prostřednictvím ovládání lidí na důležitých místech. Když se kongresman Cam Brady dopustí veřejného faux pas před nadcházejícími volbami, rozhodnou se využít vzniklé situace a nasadit proti němu svého kandidáta, který jim má zajistit vliv nad oblastí Severní Karolíny. Jejich mužem je Marty Huggins - naivní ředitel místního turistického centra. Mezi oběma kandidáty se rozhoří těžký boj, ve kterém se na pravidla slušného chování nehledí. Brady brzy přijde o své postavení, volební příznivce i manželku s dětmi. Jeho syn se dokonce postaví na stranu protivníka, což ho dovede téměř k šílenství. A to nejhorší ho teprve čeká? (TV Nova)

borohub

Klasická americká debilní komedie, která se trapnost snaží kompenzovat oplzlými fóry. Rozhodně nemám nic proti oplzlým fórum, ale musí mít nějaký smysl a měly by být aspoň trošku vtipné. Uznávám že některé narážky byly vskutku dobré o to více se ptám proč se film tak snažil tlačit na pilu? 35% ()

Blazis34

Lehce bláznivou komedii s politickým podtextem hodnotím průměrně. Byly scény, které mi vyloudily úsměv na tváři, ale že bych se bavil po celých 90 minut, to bohužel ne. Místy trapný humor střídá ten, který je na místě a aspoň takové momenty zvedli mé hodnocení. Děj je samozřejmě hodně sci-fi, protože takové dva kandidáty asi Amerika nepamatuje a divák se musí obrnět drobnou dávkou fantazie, aby film pochopil. Filmu The Campaign dávám 55% - což jsou u mě tři hvězdy. ()

Facerr

To byla jízda. Sice neočekávejte slalom napříč politickým spektrem Ameriky, ale to by se v komediálním a lehce stravitelným žánru ani nedalo. Zach a Will hrajou dokonale. Neděje se tady nic přehnanýho. Nenucenost některých scén v kombinaci s dobrým nápadem vás ale dokáže přivést k výbuchu smíchu. Na konci pak člověk jen kouká, jak se nechal strhnout hollywoodským patosem a ani mu to nepřijde moc blbý:) ()

Mikecat

Veľmi slušný film, plný zábavy intrigov, zaujímavý, dej postupuje pakne pomaly a náväzne, najdôležitejší je jeho morálny odkaz, ktorý v skutočnom svete nemá šancu sa udiať!Ale myšlienka pekná. ()

lobo87

Veľmi zábavná kritika americkej politiky (a vlastne aj politiky ako takej). Skvelý Ferrell i Galifianakis ťahajú film na svojich pleciach, i keď je tu i pár zaujímavých vedľajších postáv. Aj keď od začiatku viete, ako sa to skončí, je to veľmi príjemná komédia, ktorá zostáva po celý čas nad vecou... 65% ()

krumlajs

Klasická Ferrellova komedie. Tentokrát si vzal Ferrell na pomoc Zacha Galifaněco a vznikla z toho bláznivá komedie, která se trefuje přímo do černýho. Komedie má klasickej vzorec Nástup hlavního hrdiny - Potupa - A usmíření a štastnej konec. Někdy jde sice film až za hranu, ale pořád je to v mezích vtipnosti. Kdo jinej může dát pěstí batoleti než Ferrel a vypadá to kurva vtipne. ()

Phex

Škoda toho patetického závěru, ale místy film opravdu bavil. Hranice mezi iteligentním a trapným humorem někdy přetažená, ale dá se to snést. ()

Rodriguess

Zach to zahral grandiozne ale inak som cakal kusok viac od celkoveho filmu kedze som bol v kine kvoli nemu. Ale jeho herecky vykon stal naozaj za to, dalo sa prijemne zasmiat. Ferrel bol poriadne nechutny ale spolu vytvorili vtipne duo :) ()

Muadib

Po dlouhé době úžasná komedie. Komediální duo Ferrell / Galifianakis zde jede na plné obrátky a nezklame ani na chvíli. U vtipů s komunistou a teroristou z al-kaidy jsem uz opravdu málem umřel smíchy. Jednoznačně 5* ()

bezprezdivky

Americky jednoduchý a přímočarý, jasně rozdaný strany (hodní a zlí). Přesto se divák zasměje, taková scéna s nehodou na lovu je úžasná. Jednání a proslovy kandidátů jsou záměrně nadsazený (je to přece komedie), ale přesto si dovedu představit české kandidující, jak je zcela vážně vyslovují. ()

peaceices

Ucházející komedie která postrádá větší množství opravdu dobrých vtipů, při kterých by se člověk zasmál. Některé scény pobaví, ale není jich tolik kolik bych si v komedii se Zachem a Willem představoval. Dvě hvězdičky za Zacha a tu hrstku dobrých vtipů. 30 % ()

zigy

Dost silná čtyřka - těžce nekorektní humor, střelba do vlastních amerických politických řad, místy pikantní scénář a soupeření dvou chlápků, z nichž každý je úplně jiný. Blb a blbec, ale každý úplně jiným stylem. Jeden hnusák a druhý sympaťák. A oba chtějí být kongresmeny. Bůh ochraňuj Ameriku. ()

rytir1

Willúv humor mi krom Rona Burgundyho nikdy moc nevoněl, ale tohle je supr, v hodnocení velice nedoceněno. Takže ve jménu otce na zemi, jakož i ve vrtulníku, volte to. ()