Volte mě!

• USA The Campaign (více)

Bratři Mitchovi jsou zazobanými Američany, kteří uplatňují svou moc prostřednictvím ovládání lidí na důležitých místech. Když se kongresman Cam Brady dopustí veřejného faux pas před nadcházejícími volbami, rozhodnou se využít vzniklé situace a nasadit proti němu svého kandidáta, který jim má zajistit vliv nad oblastí Severní Karolíny. Jejich mužem je Marty Huggins - naivní ředitel místního turistického centra. Mezi oběma kandidáty se rozhoří těžký boj, ve kterém se na pravidla slušného chování nehledí. Brady brzy přijde o své postavení, volební příznivce i manželku s dětmi. Jeho syn se dokonce postaví na stranu protivníka, což ho dovede téměř k šílenství. A to nejhorší ho teprve čeká? (TV Nova)

LencaN

Trochu zbytečná komedie, kterou si dlouho pamatovat nebudu. Ani jeden z protagonistů mi není sympatický. Humor je sem tam fajn, ale to je to nejlepší, co o tom můžu napsat. Chtěla bych, aby mě to bavilo víc, ale bohužel. Chvílemi to bylo opravdu ubohé až mě to zarazilo. Celkově takové nicotné a chudé.Jednoduše předvolební boj, soupeři si dělají naschvály až tak, že se jeden vyspí s manželkou druhého. A nakonec prdnou nějakou tu dojemnou (na hlavu postavenou a trapnou) pointu. Nebyl to holt můj šálek čaje. ()

koci

Politics 101. Story sice čpí průměrností a závěr uspokojí jen málo, ale bavil jsem se dobře. Konečně se mi Ferrell v nějaké roli líbil! Punch the baby slow-mo rulez. ()

lada32

Skvělé. Báječné. Komedií je hrozně málo a tahle mě letos pobavila jako nikdy. Nechápu nízké hodnocení, nejde mi do hlavy. Ale co. Kdo se chcete bavit inteligentním humorem s politickým kontextem , vzhůru do toho.. ()

fabregas1

Will Ferrell vs. Zach Galifianakis :)))))) Chtěl jsem dávat 4 hvězdy aniž bych se na to díval, protože tyhle dva já rozhodně můžu, no ale po zhlédnutí dávám nakonec 3 hvězdy. Jak jsou ti dva po hromadě, tak očekávám drtivě zničující uchilárnu a to mi bohužel tak nepřišlo, no ale i tak u mě spokojenost ( scéna jak Will Ferrell ukradne policejní auto neměla chybu ). ()

Mark1983

Pro mě je to film na jedno kouknutí,což mě to dost zklamalo,jelikož ukázka filmu mě pobavila,ale samotný film mě zklamal. ()

montel

Cam Brady (Will Ferrell) je jediným kandidátem na kongresmena v Severní Karolíně. Má však nečekaného konkurenta, věčného smolaře Martyho Hugginse (Zach Galifianakis), který přichází do hry díky penězům bratrů Motchovým, kteří potřebují, aby volby vyhrál ňouma, který bude skákat jak oni pískají. Z Martyho se však stane skutečně drsný protihráč a Cam musí vymyslet jak Martyho dostat ze hry. Díky vzájemným naschválům, které si oba kandidáti dělají, dochází mezi nimi k nesmiřitelné rivalitě a velkému nepřátelství...Konečně komedie, která letos pořádně pobavila. Ostatně Zach Galifianakis je téměř vždy zárukou úspěchu a když k tomu přidáme perfektně hrajícího Willa Farrella a spoustu nechutných a hnusných prasáren a trapasů, výjde nám z toho možná komedie roku. 75% ()

maxmajky

Zábavné nahlédnutí do zákulisí politického boje. Obsahuje několik hodně povedených fórků, ale má i horší momenty. I přesto Galifianakis a Ferrell určitě nezklamali a udělali slušnou komedii. ()

P@\/EL

Hodně povedená komedie, které se s velkou nadsázkou a přitom velmi cíleně trefuje do předvolebních intrik, lží, korupce a volebního systému obecně, což samozřejmě oceňuju. Ústřední dvojice zde chrlí jednu skvělou srandovní scénku za druhou. Dojde dokonce na mlácení děcek, psů a ojetí soupeřovy manželky. ()

sk.Martin

Film mě upřímně ani trochu nezaujal...spousta laciných a spíše trapných, než vtipných hlášek. Dodíval jsem se jen z povinnosti, abych pak následně filmu moc nekřivdil a mohl ho tak objektivně ohodnotit. První třetina až polovina naprosto nezáživná, ale postupem času se to přece jenom o něco málo zlepšilo a jednou až dvakrát jsem se i zasmál. Film obecně není vyloženě špatný a fanoušek potrhlých amerických komedií si jistě přijde na své. ()

Mike_Zet

Čekal jsem, že se občas zasměju, ale dostal jsem o dost víc. Hlavní zásluhu mají samozřejmě hlavní protagonisté, kteří zase jen dokazují, jak dobří herci jsou. 75% ()

Mexican82

Je to taka klasicka Farrelovina. Dost sa krici, sem-tam je to prilis afektovane. Za tym vsak stoji zriedkavy pribeh politiky zdola, zakutia kolotoca zvaneho volebna kampan. Je to vtipne, je to zabavne a clovek si v mnohych pripadoch polozi rovna sa medzi film a skusenosti z volieb u nas. Film ktory paralelne rozvinie pribeh v mojej hlave si nikdy nezasluzi menej ako 4*. Zach hra svoju tradicnu rolu, co vobec nevadi. Ba priam naopak - neviem si tam predstavit nikoho lepsieho ()

Montmorency

Tak samo, že to není žádné veledílo, je to typický neomalený Ferell, má to pár fórků, kdy se fakt musíte smát. Škoda toho morálního fňukání na konci (při tak krátké stopáži to komedii dost ubralo), ale čím víc o tom přemýšlím, tím víc se mi ten film líbil.....a když si vemu, jakým nudným blbostem jsem už dala 3*, tak jdu s hodnocení výš ()