poster

The Power of Few

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chelseaman22
  ***

  "Do čerta, ty si ich všetky zožrala? Chutia mi sladkosti. Vieš čo chlape? Vyložíme tú tučnú riť už tu." Sympatický pokus o napodobení spletitého klubka nití zvaného Crash vyvrhl na světlo boží NĚCO, co má do rovnováhy prezentované Ying a Yang daleko. Jednotlivé povídačky jsou kvalitativně nevyvážené, obzvláště story s rozumbradou Slaterem bylo tak zajímavé, že jsem si mezitím dal do pořádku svou elektronickou poštu, přičemž jsem seriózně uvažoval nad puštěním čtvrtečního Prostřeno!. Už jste se někdy při konzumaci čehokoliv kousli do dutiny ústní? Bolí to jako svině! 60%(6.10.2013)

 • maverick10
  *

  Multiretrospektivni parakotouly v pribehu nepribehu s mysterioznim nadechem ovsem vypravene reci studenta gymnazia po obrne. Radoby fylozoficke zvatlani obtloustle candy girl, je tak hloupe, ze by se nejedna dementni surikata obesila na vetvy. Forma nebyla spatny napad, ale obsah a jazyk sdeleni byl na urovni homo-bollywood(14.7.2013)

 • kaylin
  **

  Zajímavá mozaika, kdy se postupně řeší několik příběhů, které mají jedno vyústění. Není to úplně tarantinovské, to rozhodně ne. Z hlediska vyprávění je to svébytné a vlastně jde jenom o to, jak se každá postava dostane do toho jednoho momentu. Je to promyšlené a forma je zajímavější než snímek jako takový. Ano, jsou zde celkem drsné scény, které s vámi však většinou moc nezamávají. Jinak se tu pořád mluví. A mluví se opravdu hodně. Dva houmlesáci, co si chtějí ten svůj život užít, malá filosofující holka, dvojice, co se možná zamilovává. Jenže my víme, jak to skončí. Ale pravda, nevíme, jak to skončí pro všechny. Anebo je pravda tam někde venku? Ten twist na konci je celkem zajímavý, ale jako celek film bohužel působí hodně rušivě.(19.11.2013)

 • javak810i
  ****

  Tak tady asi se svým hodnocením půjdu hodně proti proudu, takhle nízké hodnocení jsem tu teda nečekal. Ale chápu ho, myšlenka klonování Ježíše z Turínského plátna a skutečnost, že závěrečný "mindfuck" není divákovi vůbec vysvětlen, k tomu může být dostatečným důvodem. Na druhou stranu já beru film jako takový zajímavý experiment. Líbilo se mi rozdělení filmu na sekvence různých lidí a jejich pohledu na dění událostí. To sice není úplně originální nápad, ale často se nevidí. Kamera mi trochu připomínala Ayerovu Patrolu, což rozhodně není špatná věc, a vidět Christophera Walkena jako bezdomovce bylo k nezaplacení. Za mě 4*. Haters gonna hate (a přeju jim, aby se taky kousli zevnitř do tváře).(22.11.2013)

 • MartinezZ
  *

  Zřejmě nějaký studentský projekt žáků prvního ročníku nějaké filmové školy. Jinak bych tomu musel dát regulérní odpad.(6.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace