Dead Island

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Thriller
Polsko, 2011, 3 min

V krátkém traileru na novou počítačovou hru sledujeme boj o přežití trojčlenné rodiny, která si pouze chtěla v klidu užít dovolenou u moře. To jim ale nedovolí horda zombie, která se snaží prodrat do jejich letního bytu. (DaUr)

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Nikdy v životě jsem nehltal trailer k počítačové hře tolik jako u Dead Island. Výborný nápad, zpracovat takto trailer k počítačové hře. Ke shlédnutí zde. ()

PetrPan

Naposledy jsem hrál na počítači tohle a aniž jsem k tomu viděl trailer, vtáhlo mě to do děje jako nic předtím ani potom, vřele doporučuji ! Dead Island bude možná graficky na lepší úrovni, nicméně nevěřím, že bude stejně strhující a napínavý. OT - můj rekord je 115: 0 ! ()

Lenny.M

Něco úžasného..Přímo před hraním této hry jsem to viděla a tak mi to zastavilo dech, že jsem se pár minut poté koukala do zdi a nechápala..:) ()

heyda

Zombící jsou svině. Škoda, že je to jen trailer ke hře. Být to hraný kraťas, tak to by teprve byla síla. ()

Stanislaus

Invaze zombies, která zasáhne (nejen) do jedné šťastné rodiny, jako krátký trailer k počítačové hře?! - Proč ne! - Obrazově je to dost dobré a příběh je pěkně emotivní. ()

SOLOM.

Což o to, trailer je to vskutku zajímavý a nevypadá vůbec špatně, ale co dělá „ukázka“ na PC hru (hru kterou mám sice doma, ale nehrál jsem…) na filmové databázi? Otázka, na kterou se mi stejně nedostane nikdy odpovědi, stejně jako to, proč zde jsou hudební videoklipy. Ale zpátky k videu – Zombie ve filmu nemusím (když nepočítám staré klasiky Romero/Fulci…či novější REC), ale docela jsem dostal chuť si tu hru nainstalovat a zahrát… ()

maseer2

trailer to není špatný, ale nemuselo to být pozpátku.. přišlo mi to díky tomu dost nepřehledné.. na druhou stranu nebýt toho, byla by to asi jen tuctová upoutávka.. ()

zdepapepa

Skvěle zpracovaný trailer s naprosto dokonale zvoleným hudebním doprovodem. Už i herní trailery se sem dostanou, ale hry stále ne. Což v tomto případě ale chápu, jelikož spíš než trailer je to krátký film (který, žel Bohu, nemá s hrou tolik společného). Nic to ale nemění na tom, že je to pro mě jeden z nejlépe zpracovaných zombie filmů, kde mi skutečně hlavních postav bylo líto jak dopadly. Čili za mě 5 hvězd, vždy si to čas od času rád pustím, vy si to můžete pustit stejně jako já tady a moc víc se k tomu dodat nedá, jelikož 3 minuty některým umělcům nestačí ani na vytvoření hudebního klipu. Snad bych jen zmínil, nachází-li se tu nějaký vývojář počítačových her - že i když by trailery neměly lhát, tak nemusí to být vždy pravdou, můžou být opěvovány, mít stránku na ČSFD s vysokým počtem procent a ne jen sestřihem scén ze hry. Stejně tak by se teoreticky sem daly zařadit i filmové sekvence ve hrách, zejména úvodní intro(duction) sekvence, tam by ale např. Dead Island nejspíš s úspěchem pohořel, ale na to už si názor můžete udělat sami zde. ()

TomX2

Ešte než začnem písať svoj komentár k tomuto traileru, túto hru som nikdy nehral aj keď som videl pomerne veľa herných videí a ukážok na ňu. Trailer je naozaj výborný a snaha/práca tam je ozaj vidieť. Je výborne zostrihaný, graficky tiež nie je najhorší a najviac mi do toho sedí hudba, ktorá sa k tomu hodí. Dobrý je aj príbeh a zombie su vyzobrazení tiež výborne. ()