Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ****

  Je to dramatické, je to provázeno nečekanými zvraty, děje se to v zajímavém prostředí a především je do oslavný paján na mužské přátelství. O schod výše film posunuje bezchybný výkon Gérarda Lanvina. Nebýt natočený Kmotr, bylo by to na 5*.(5.10.2012)

 • Flego
  *****

  Filmový príbeh lyonnského gangu je vďaka kvalitnému scenáru a nápaditej réžii ozajstnou lahôdkou vo svojom žánri. Nedosahuje síce corleonovských výšin, ale ja som si to užíval plnými dúškami. Všetko to ešte umocnila nadupaná hudba.(21.4.2012)

 • castor
  ***

  Tihle chlápci nikdy moc nemysleli na horkou vanu nebo životní pojištění. Užívali života po svém a nyní, o desítky let později, ač stále s nabitými bouchačkami v nočním stolku u postele, se snaží vrátit svým blízkým to, co už dávno vrátit nelze a užít si zaslouženého stáří. Zatímco takový Veřejný nepřítel č. 1 postrádal větší švih a tah na bránu, bývalý člen pařížského policejního sboru Olivier Marchal překvapil už výbornou Válkou policajtů, kvalitativní sešup se nekoná ani v případě téhle bandy charismatických lupičů. Ta záměrně působí unaveným dojmem, moc nemluví, přesto se dá z jejich tváří leccos vyčíst. Syrový snímek už sice nemá takový feeling jako jeho starší bráška, přesto za pozornost stojí!!(16.9.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $10,246,000(7.2.2013)

 • gogo76
  ****

  Francúzi presne toto vždy vedeli. Gang story skvele zapadá medzi všetky známe mafiánske filmy a nestratí sa medzi nimi. Herecky veľmi dobre obsadené, hlavný predstaviteľ má charizmu a ako záporák bol skvelý aj vo filme Limit. Problém som mal jedine s tým, že cigáni boli málo cigánsky, ale mne to vyvovovalo. Na tie ksichty pozerám denne. Tých pravých poznať ako komparzistov v davových scénach(krstiny), ale chápem, že pri ich obsadení by film nebol takým ťahákom. Mohli spraviť casting v Košickom ghete Luník 9, tam sú všelijaké masky...Inak ale pravda je - never nikomu. Dôveruj, ale preveruj. 80%.(7.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace