Dovedu si úplně dobře představit, jak by tuhle záležitost zmákli Američané. Nasraný gangster by otevřel svou tajnou skrýš, kterou se dá vybavit půl divize, nacpal by ty kvéry do kufru svý velký káry a přímým tahem na branku by voddělal tři sta vostrejch chlapů až k samýmu šéfovi. Od začátku by mu bylo všecko jasný a neudělal by jedinou chybu. Kámoši by ho podrželi a nejmíň pětkrát by mu v akci zachránili život. Nakonec by na tom ještě vydělali všici tak 20 milionů dolarů. Tak na tohle v tomto filmu můžeme s klidem zapomenout. Je to Francie, takže úplně jinak. A jak? No to je třeba vidět...70%(1.10.2012)

"Kdybych nic neudělal, nespal bych do konce života já !! To jsem měl koukat, jak Sergi chcípá ??"(31.5.2014)

Velké doporučení se na film podívat, ale už upoutávky zrovna moc nefascinovaly. Chybělo mi trochu větší napětí, ale i tak slušný akční film, jasné tři. ( Hodnocení: 6/10 )(16.12.2012)

Rob Roy má pravdu. Každý film od Oliviera Marchala je naprosto stejný a nic se v jeho stylu nemění a to je chyba. Gang story bych označil jako jeho nejhorší snímek. Scénař moc nezaujal a působil nudně a utahaně.(22.6.2012)

Sice tentokrát Marchal zpracovává příběh z druhé "strany barikády", ale to je asi tak jediný výraznější rozdíl oproti jeho předchozím počinům. Možná ještě, že ta historická linka celkem připomíná Placidův Kriminální román. Jinak je vše tak jak bychom u něj čekali; tedy nekompromisní drsná kriminálka volně založená na skutečných událostech, která stojí na atmosféře, chlapáckém přátelství a výkonech charismatických šedesátníků (pro tentokrát namísto Auteuila neméně fantastický Lanvin).(2.4.2012)

• - Približne v 56. minúte filmu sa za Edmondom Vidalom (Gérard Lanvin), čítajúcim noviny na ulici, objavia v pozadí dva plagáty k snímkam Splice (2009) a 600 kilo zlata (2010). (fefee)