Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

miki68cz

Nedotažené, odfláknuté, bez detailu. Obávám se, že Amandina vrcholná role odešla s Mamma Mia do nenávratna a nikdy nic lepšího už nevytvoří(netvrdím, že tato role byla nějak oslnivá) slabý film, jehož scénář měl možná potenciál na větší biják. Nedoporučuji k shlédnutí, marná ztráta času. ()

petite fille

napriek tomu, že film miestami vyznieva dosť zjednodušene, zážitok z neho je prekvapivo silný, ak ste niekedy videli nejaký dokument o Linde alebo čítali o jej živote, bude vám jasné, že to najhlbšie dno, na ktorom sa kedy ocitla, bolo úplne vynechané. avšak samotný spôsob vyrozprávania príbehu štýlom "pohľad do zákulisia" je dosť efektívny, považujem ho za pôsobivý (hoci iba náznakový) spôsob ako podať tento príbeh. ()

kubilov

Tak trochu ve skrytu letošních blockbusterů se objevil tento velmi zajímavý životopisný snímek první pornohvězdy - Lindy Lovelace, která zahvězdila hlavně v monstrózně úspěšném Deep Throat, prapředku všech porno filmů. Překvapivě hvězdně obsazený (Amanda Seyfried, James Franco, Sharon Stone...) nízkorozpočtový film o přeměně zakřiknuté dívky v jednu z nejslavnějších žen, jen díky tomu, že měla neobvyklý dar. Jelikož je děj díky námětu docela poutavý a rychle uteče, není nic moc, co by se dalo vytknout. Příběh Lindy Lovelace přesně potvrdil, co jsem od filmu očekával, proto lehký nadprůměr, výš tomu nepomůže ani Hugh Hefner. ()

kristyy

Mohl to být super film, ale tohle se vážně nepovedlo... Nuda by se dala krájet a z pěkné Amandy se stala šeredka. K tomu znechucení z všudypřítomných knírů a afra, takže toto už nikdy více. ()

Blenny

Dneska se staví filmový pomník kdejakému trotlu, tak proč zrovna ne pornohvězdě. Ostatně už jsme tu měli Hříšné noci (což mi dost sralo). Dá-li se tedy Linda Lovelace za pornohvězdu považovat. Sic je jasný, že je skutečnost hodně uhlazená a Linda z toho musí vyjít, jako ta chudinka, co se k tomu všemu dostala, tak nějak z donucení a náhodou, ale to nic nemění na faktu, že jako film se mi to líbilo. Lepší snad nevědět, jak to přesně bylo doopravdy :-D. Lepší tři. A Sharon dost zestárla. Nepoznal jsem ji. ()

XXXXXXXX

Aneb komerční zpověď, určená pro filmového diváka roku 2013. Potvrdit by mohla pouze skutečná L.L., což je od roku 2002 prakticky nemožné... ()

hepi_

Ten film má normálne hĺbku :) . Všetko klape ako má. Aj keď človek vie, ako to dopadne, tak film nenudí. No a že to nieje úplná pravda? Kto vie, kde je pravda_námet, odkaz a skvelá Amanda Seyfried 80% ()

adamix

Hollywoodsky zostrihané do rozprávky bez dostatočných nahotín o Červenej čiapočke, ktorá ich vedela hltať o čosi hlbšie. Oproti BOOGIE NIGHTS je toto slabý čajíček. Kto čaká na niečo vzrušivé, narazil na nesprávne porno. Hodnotnejšie nájdete na hocijakej stránke s touto tématikou, kde nemusí hrať žiadna filmová hviezda, aby si to zaslúžilo vašu pozornosť. Slabé 3*. ()

PlysovyMacko

Film vykresľuje Lindu ako jednoduché naivne dievča, ktoré sa stane hviezdou a neskoro zisti, ze jej muž je pasak a ešte ju aj mlati. Príde mi, že film prebehol Lindin život strašne rýchlo a, že jej príbeh by si zaslúžil detailnejšie spracovanie. Amanda je skvelá a vďaka filmu som si vyhľadala informácie o skutočnej Linde. ()

a0001

Pomerne dobre natočený film, ktorý dopĺňa skvelá hudba. Všetko by bolo o mnoho lepšie ak by hlavnou hrdinkou nebola pornstar ktorá jediné čo vie je strčiť celý kok.. do huby. Celý príbeh je potom o tomto ume, takže nuda. ()

pafka

Zdaleka ne tak spatny, jak se o nem rika. Kdo ceka nejake choulostive sceny apod., musi byt nalezite zklaman, nebot film je uplne o necem jinem a to je domaci nasili. Pochopitelne, jako jiz mnohokrat, distributori zvolili tak debilni nazev, ze se muze rovnat s fantazii platku jako Blesk ci Sip. takze nejvic mu podle me uskodil sam distibutor. Copak tvurci ci jejich distribucni sit nekontroluji, jak se uvadi film v ruznych koutech? Nebo jim staci nejaky vydelek? Nerozumim tomu. Rozhodne je ale film povedeny. ()

elanista1

Existuje tolko umelcov, ktori by si zasluzili svoj vlastny zivotopisny celovecerak, a oni natocia film o porno"hviezde". Dost ma unavuje tento vyraz, ja to nazyvam "luxusna prostitutka", len tazko by som hladal osobu ktorej zivot by ma zaujimal menej. A na konci ju vykreslili ako najvacsiu obet, bola to len spinava ... ani nepoviem co..P.S.: Az v 50. minute som si vobec vsimol, ze tu hra Sharon Stone, taka je nerozpoznatelna, cas je neuprosny. ()

Don Maty

Ten film by sa mal volať. "Lovelace: Nepravdivá spoveď kurvy s hlbokým hrdlom." Ja tej pani uznám, že mala iste ťažký život ale stačí o nej vedieť minimum informácií a každý vie, že to čo tu bolo povedané je totálna sračka. A že to tak mohol niekto z úst vypustiť, že Lovelace je slušná žena, ktorá bola týraná a len preto šla do porna. A čo jej prvý snímok? K tomu bola tiež donútená ja viem, ale prečo to vo filme nespomenuli. Škoda...A režisér sa snažil o kontrast. Prvá polovica ideál a v druhej polovici prichádza prebudenie zo sna. No skontrastoval iba sám seba, lebo polovica vecí vôbec nenadväzovala na prvú polovicu. Ako môže niekto točiť Biografiu, ktorá nie je ani štipku pravdivá?...3* ()

mondavi

Ó ano, příběh je to silný, ale to ještě nedělá film skvělým... Seyfried i Sarsgaard byli výteční, ale na víc než "tři" to nakonec nestačilo...V. ()