Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna

Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna

Životopisný / Drama

USA, 2013, 92 min

• chelseaman22

Kdybych nebyl plantážník a hodil oko po výše uvedeném plakátu, tak bych ušetřil drahocenný čas, jenž bych mohl věnovat opětovnému shlédnutí šesté řady TBBT! Amanda zbourala mé představy o tom, jak ze sebe usilovně každou neděli chrchlá "Otče náš,...". Film o skinny frajerce, jež dělá blow job za trošku toho docenění je jen jedním z plejády podobných filmů, jež se vezou na vlně "manžel bere drogy a mlátí mě do ksichtu", tak proč nenatočit film a nasrat spoustu lidí?! odpad! Celosvětový výdělek k 25. 10. 2013: $356,582(25.10.2013)

• NinadeL

Bořit klasickou strukturu lineárně vyprávěného životopisu právě v tomto filmu? Nebylo to nutné, příběh Lindy Lovelace není tak zásadním příběhem, aby bylo nutné ho vyprávět v rámci jednoho filmu hned dvakrát. Je to samozřejmě na divákovi, kterou verzi si vybere, ale pokud bychom měli experimentovat s diváckou interaktivitou, příběh Hlubokého hrdla skutečně není ten nejlepší materiál. A proč? Protože je příliš prostý.(8.2.2017)

Čas od času tato databáze v bolestech potratí uživatele, který svým přebujelým egem vysoce převyšuje místní sebestředné a přechytřelé entity a směle tak aspiruje tak na titul Kardinálního kokota (Falus Cardinalis). Uherský harmonikář a zneuznaný vizionář soudruh Ocino tak přispěl svým hovnem do stoky originální snahou, jak udělat z komentářů k filmům uniformně nalajnované, sterilní zvratky a dokonce ve své bezbřehé aroganci vytvořil soubor pravidel, kterými se nadále hodlám bezvýhradně řídit a bečet tak se stádem. Ve své diskuzi Ako okokotmentovať film nepokrytě a s hroší kůží vyžilého bači dementoruje s ocinovským nadhledem nezletilé e-mentály a se vztyčeným oštiepkom jim jde hrdě příkladem. Jak sám tvrdí, chcel byť žurnalistom, avšak někde se mu kariéra zhroutila a tak se rozhodl byť iba kokotom. Nicméně "Ocinovo paradigma aka Kokotovo devatero" je natolik lákavé, že už patrně nikdy nebudu komentovat jinak! ******* 1. Poentu filmu som pochopil takto: Fajčenie kokotov spôsobuje orgasmus. 2. Pozitívne stránky diela vidím v tom, že som sa veľmi poučil a teraz viem, že nabudúce môžem smelo vopchať kikine kokota až na mandle. 3. Tak nie, vo filme je veľmi negatívna chyba. Vyskúšal som to a ta krava mi pozvracala guľe. 4. Ako relevantnú zauímavosť dodávam, že na mňa potom revala, či som jebnutý, či čo, že sa málom udusila a nabudúce už takéto kokotiny robiť nebude. 5. Možno to bude tým, že to nebola škaredá, šilhavá fľundra, čo vyzerá ako občesrtvenie pre sociálno nezaopatrených, aku tuná Linda! Tou Amandou z toho urobili ozajstnú rozprávku. 6. No, najebem tomu tri so zdôvodnením, že to bolo celkom dobré, ale nepáčilo sa mi, ako zo zvyčajnej, hnusnej šlapky urobili sexy Matku Terezu. Dúfam, že obodovanie dostatočne úzko súvisí s komentárom a moj veľký guru Ocino bude spokojný! 7. Nezávislo som svoj komentár teraz spracoval, porovnal ho s ostatnými použivaťeľami a musím konstatovať, že je popiči dobrý a ako jediný tu korešponduje s pravidlami toho dementa! Dúfam, že terad konečne budem veľmi populárny a budem mať bodov pokokot! 8. Žialbohu si teraz nespomenem na žiadneho použivaťeľa, ktorého komentár k danému filmu ma pri porovnávaní s mojím komentárom nejakým spôsobom zaujal, a uznám za vhodné a znova konštatujem len to, že moj komentár je najviac popiči. 9. Teraz počkám, čo na to moj veľký vzor, ale myslím, že neuznám za vhodné svoj komentár akýmkoľvek spôsobom aktualizovať, aj keby mal ten maďarský yntelechtuán nejaké kokotské výhrady. **** UPDATE: Použivaťeľ Ocino šel patrně do sebe, uvědomil si svůj kokotismus a spáchal komplexní virtuální harakiri. Chest jeho památce a děkuji za pobavení!(18.8.2013)

Myslela jsem, že na panenkovsky vypadající Amandu Seyfried, k níž prostě plavá hříva neodmyslitelně patří, si coby brunetku nezvyknu. Jakmile se však objevila na scéně, rozpoznala jsem, že i jako tmavovláska je stejně pořád nádherná a sluší jí to úplně stejně. Do role legendární pornohvězdy, Lindy Lovelace se Amanda hodila skvěle a stejně přesvědčivě ji také ztvárnila. I když samotným pojetím se snímek nevytáhne z průměru, především herecké obsazení z něj dělá vysoce kvalitní "materiál", který zpracovává počátky, vzestup, i pád dívky, kterou proslavilo Hluboké hrdlo. Zejména Peter Sarsgaard v roli Chucka předvedl tradičně výborný výkon coby "silly bastard." Všimla jsem si, že jednu z vedlejších rolí si střihla také Sharon Stone, ale během sledování jsem úplně zapomněla, že tam hraje. Až pak při závěrečných titulcích jsem si uvědomila, koho, že to tam ztvárnila:) Jednalo se pravděpodobně o její životní výkon:)(22.2.2014)

Je to paradoxní, ale devadesátiminutovému životopisnému dramatu o hvězdě pornofilmu Deep Throat chyběla hloubka.(16.3.2014)

• - S filmem byla spojována Kate Hudson i Olivia Wilde, která účast odmítla na základě pracovní vytíženosti. (Conspi)

• - Během scény zasazené do roku 1970 se dvě postavy baví o filmu Francouzská spojka (1971). Ten byl ale vydaný až v roce 1971. (Cheeker)

• - Na simulaci scén orálního sexu se používaly nanuky. (Cheeker)