Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna

• slovenský

Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna

Životopisný / Drama

USA, 2013, 92 min

Dobře natočený film, kdy řada scén je opravdu dramaticky vypjatých. Po shlédnutí jsem se začal více zajímat o její život a ono ejhle...tenhle film rozhodně není "pravdivá", ale trochu poupravená zpověď.(28.10.2013)

Jen těžko se při hodnocení tohoto filmu dá oprostit od pocitu, jaký po shlédnutí máte. Pořád jsem měl na paměti, čím si asi ta holka musela projít a co zažívala. Normálně bych za zpracování zajímavého životopisného tématu, skvělé navození doby (především kostýmy a automobily) dal 3*. Ale nakonec dávám 4*. Popravdě jsem nečekal, že snímek bude až tak moc laděný do dramatu a čím více se blíží ke konci, tím více špinavostí a agrese odhaluje.(18.11.2013)

Jedna hvězda za atmosféru a soundtrack, druhá za Amandu, třetí za masky - samotná proměna Seyfriedky z blonďaté elfice na pihovatou pornohvězdu stojí za to, ale to, co maskéři udělali ze Sharon Stone, je naprostý masakr. Bravo. Jinak jde ovšem o standardní "biopic", který tak nějak prošumí bez vážnějších následků.(16.8.2013)

Bylo to takové... bez vyvrcholení. :-/(18.8.2013)

Tenhle film vypadá na první pohled celkem dobře, je to takové pozlátko, jak chudá, hloupá holka k penězům přišla, pak náhle prozřela a dostala rozum. Pokud na tohle přistoupíte bez absolutní znalosti faktů, možná se Vám bude i líbit a dáte třeba i víc. Pokud ale si něco o hlavní hrdince přečtete, nakonec zjistíte, že tenhle film je natočen ale hodně jinak, než jaká byla realita. A to mi také nejvíc vadilo. Do "pravdivé" zpovědi to má fakt hodně daleko a aspoň nějaký můj lepší dojem zachraňuje Amanda Seyfried a hlavně její filmová matka v podání Sharon Stone, která podala velmi dobrý výkon. Jinak spíše zklamání. Tři mínus.(28.7.2014)