poster

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna

 • USA

  Lovelace

 • slovenský

  Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna

Životopisný / Drama

USA, 2013, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • shyster
  ****

  Dobře natočený film, kdy řada scén je opravdu dramaticky vypjatých. Po shlédnutí jsem se začal více zajímat o její život a ono ejhle...tenhle film rozhodně není "pravdivá", ale trochu poupravená zpověď.(28.10.2013)

 • FFilipCZ
  ****

  Jen těžko se při hodnocení tohoto filmu dá oprostit od pocitu, jaký po shlédnutí máte. Pořád jsem měl na paměti, čím si asi ta holka musela projít a co zažívala. Normálně bych za zpracování zajímavého životopisného tématu, skvělé navození doby (především kostýmy a automobily) dal 3*. Ale nakonec dávám 4*. Popravdě jsem nečekal, že snímek bude až tak moc laděný do dramatu a čím více se blíží ke konci, tím více špinavostí a agrese odhaluje.(18.11.2013)

 • Freemind
  ***

  Jedna hvězda za atmosféru a soundtrack, druhá za Amandu, třetí za masky - samotná proměna Seyfriedky z blonďaté elfice na pihovatou pornohvězdu stojí za to, ale to, co maskéři udělali ze Sharon Stone, je naprostý masakr. Bravo. Jinak jde ovšem o standardní "biopic", který tak nějak prošumí bez vážnějších následků.(16.8.2013)

 • Pedestrian
  ***

  Bylo to takové... bez vyvrcholení. :-/(18.8.2013)

 • DwayneJohson
  ***

  Tenhle film vypadá na první pohled celkem dobře, je to takové pozlátko, jak chudá, hloupá holka k penězům přišla, pak náhle prozřela a dostala rozum. Pokud na tohle přistoupíte bez absolutní znalosti faktů, možná se Vám bude i líbit a dáte třeba i víc. Pokud ale si něco o hlavní hrdince přečtete, nakonec zjistíte, že tenhle film je natočen ale hodně jinak, než jaká byla realita. A to mi také nejvíc vadilo. Do "pravdivé" zpovědi to má fakt hodně daleko a aspoň nějaký můj lepší dojem zachraňuje Amanda Seyfried a hlavně její filmová matka v podání Sharon Stone, která podala velmi dobrý výkon. Jinak spíše zklamání. Tři mínus.(28.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace