poster

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna

 • anglický

  Lovelace

 • slovenský

  Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna

Životopisný / Drama

USA, 2013, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nirvanafan
  ****

  Dlouho jsem Lovelace odkládala kvůli místnímu masivnímu trojkování. Zábavným životopisem s přesnou Amandou Seyfried jsem ale nakonec byla nečekaně potěšena. Herecké výkony jednoznačně táhnou film nahoru stejně jako retro atmosféra a v neposlední řadě zajímavá struktura vyprávění, kdy zprvu sledujeme hvězdnou kariéru po boku milovaného muže, abychom se teprve v druhé půli dozvěděli, jakým peklem musela Linda ve skutečnosti projít. Nepřesnosti z Lindiny biografie bych příliš neřešila. Jedná se sice o životopis, ale pořád je to film. Rozhodně netrpím iluzí o tom, že jiné "based on true stories" jsou na tom o mnoho lépe. Za sebe musím ocenit, že oproti řadě životopisů, u kterých bych si nejraději ohryzala i prsty u nohou, kdybych toho byla fyzicky schopna, se na Lovelace kouká zcela bez potíží a vyvolá i v případě tohoto typu filmu tolik potřebné emoce.(11.10.2014)

 • FFilipCZ
  ****

  Jen těžko se při hodnocení tohoto filmu dá oprostit od pocitu, jaký po shlédnutí máte. Pořád jsem měl na paměti, čím si asi ta holka musela projít a co zažívala. Normálně bych za zpracování zajímavého životopisného tématu, skvělé navození doby (především kostýmy a automobily) dal 3*. Ale nakonec dávám 4*. Popravdě jsem nečekal, že snímek bude až tak moc laděný do dramatu a čím více se blíží ke konci, tím více špinavostí a agrese odhaluje.(18.11.2013)

 • Xmilden
  ***

  Amanda se mě nikdy nelíbila, tím se netajím, ale jestli se chce vydat podobnou cestou jakou se ubírá tady tak se rozhodně jejím fanouškem již brzy stanu:) Místy je tohle docela hodně krutá zpověď o tom co se vše dělo ve společnosti ženám... Určitě potěší že se Amanda nestydí. 60%(15.8.2013)

 • togaf
  ***

  Amanda Seyfried je fakt hezká, mnohem MNOHEM hezčí než Linda Lovelace. To je asi tak jediný výraznější klad, jinak je to klasické hollywoodské drama - naivka, macho, švihlá matka, odsouzení porna a usmíření. Pokud film o pornoherci, tak jedině Hříšné noci.(21.1.2014)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Herecky slušne uhrané, decentne nasnímané aby to moc nepobúrilo, len príbeh namiesto toho aby tvoril silnú drámu plnú skutočne šokujúcich odhalení sa skôr snaží miestam z ľahka zabávať, potom to nedokáže nabrať správne tendenciu drámy. /videl v kine: 60%/(8.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace