• Amroth666
  odpad!

  Radši jen odpad :)(2.6.2012)

 • sallyann
  *

  Jedna hvězda za hlavního hrdinu :) Seriál vůbec nevypadá na ,,made in Slovakia". A předabování ze slovenštiny do češtiny vidím jako velké mínus.(22.6.2012)

 • ivishka
  odpad!

  Je to sice jen půl hodiny co jsem PŘEŽILA se na to dívat a mám chuť se oběsit... Je to horší než esmeralda,ulice,ordinace,beverly hills 90210,pobřežní hlídka, knight rider, star trek a star wars dohromady....Nejhorší věc co jsem kdy viděla s příííšernými dialogy NEMOŽNÝMI hereckými výkony BEZ šťávy a zápletky bez jakékoliv perspektivy prostě SRA**KA!!!A dokonce dělají zápletku a hrozný vtip který tedy více než salvy smíchu vyvolává nechápavé a zoufalé pohledy(skoro až grimasy a poté následuje bezúčelné trhání vlasů), jelikož stavět vtip na "čůrání za barákem"????Asi tak skvělé jako nové seriálky Helenka a ta věc s tančením..jenom nova tohle pustí mezi lidi...přijde mi,že jsem snad měla halucinace..(29.5.2012)

 • kingik
  odpad!

  Ani jsem nepoznal, že je to import od našich slovenských sousedů. Vynikající herci ukazují schopnou konkurenci vynikajicím jihoamerickým hercům pro které jsou telenovely jediným zdrojem obživy. Ten kdo tohle režíroval, hrál v tom a posléze to k lidem distribuoval a nějakým způsobem na téhle nemyslitelné břečce participoval, si neuvědomoval, jak by mohl způsobit újmu divákům koncentrací abnormální blbosti, která se táhne jednotlivými epizodami a konce nevidět. Je to přece telenovela a tady pár dílů nestačí. Nic horšího jsem v televizi neviděl. I ta nejhorší telenovela je proti téhle brilantní. Jen by mě zajímalo kolik zaplatili hercům za to, aby drželi huby a neřekli na tohle jediné křivé slovo. Ještě někteří dokonce o tom řekli jaká to byla krásná práce, ale jistě si mysleli své. -100%(5.6.2012)

 • Colonist
  odpad!

  Jako seriál odpad. Jako pokus o věrné převedení jihoamerických či tureckých telenovel do slovenského prostředí se vším všudy je to ovšem na pět hvězdiček.(15.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace