• ivishka

Je to sice jen půl hodiny co jsem PŘEŽILA se na to dívat a mám chuť se oběsit... Je to horší než esmeralda,ulice,ordinace,beverly hills 90210,pobřežní hlídka, knight rider, star trek a star wars dohromady....Nejhorší věc co jsem kdy viděla s příííšernými dialogy NEMOŽNÝMI hereckými výkony BEZ šťávy a zápletky bez jakékoliv perspektivy prostě SRA**KA!!!A dokonce dělají zápletku a hrozný vtip který tedy více než salvy smíchu vyvolává nechápavé a zoufalé pohledy(skoro až grimasy a poté následuje bezúčelné trhání vlasů), jelikož stavět vtip na "čůrání za barákem"????Asi tak skvělé jako nové seriálky Helenka a ta věc s tančením..jenom nova tohle pustí mezi lidi...přijde mi,že jsem snad měla halucinace..(29.5.2012)

• Amroth666

Radši jen odpad :)(2.6.2012)

• kingik

Ani jsem nepoznal, že je to import od našich slovenských sousedů. Vynikající herci ukazují schopnou konkurenci vynikajicím jihoamerickým hercům pro které jsou telenovely jediným zdrojem obživy. Ten kdo tohle režíroval, hrál v tom a posléze to k lidem distribuoval a nějakým způsobem na téhle nemyslitelné břečce participoval, si neuvědomoval, jak by mohl způsobit újmu divákům koncentrací abnormální blbosti, která se táhne jednotlivými epizodami a konce nevidět. Je to přece telenovela a tady pár dílů nestačí. Nic horšího jsem v televizi neviděl. I ta nejhorší telenovela je proti téhle brilantní. Jen by mě zajímalo kolik zaplatili hercům za to, aby drželi huby a neřekli na tohle jediné křivé slovo. Ještě někteří dokonce o tom řekli jaká to byla krásná práce, ale jistě si mysleli své. -100%(5.6.2012)

• xhonza09

Hrozná kravina na motiv VKVeček.(29.5.2012)

• SeanLSD

Je to vážne taká zmena, keď sa vymení pár papundeklových bytov v ateliéri za zábery luxusnejších interiérov, z ktorých i tak sterilita dýcha až hrôza ? – nie je v nich nijaký skutočný život.. A inak je to stále to isté – vzťahy, vzťahy, a zasa vzťahy, celá skurvená slovenská spoločnosť je nimi posadnutá.. Prečo ? Kde sa to berie ? Nie je to tým, že v skutočnosti nijaké vzťahy udržiavať nevieme a závidíme si aj nos medzi očami ? Je to na zamyslenie. Ako škola pre hercov, aby sa naučili jednať s kamerou je to fajn, rovnako ako možnosť zarobiť si na nájom, ale to je tak všetko – a keď to k tomu ešte viac zhovaďuje národ, ktorý sa zmieta medzi pudmi a komerciou, mal by ísť aj ten jeden bodík dolu...(4.3.2013)

• - V Česku je seriál uváděn pod názvem Druhý život, nikoliv Druhý dech, aby se nepletl se starším třináctidílným seriálem Druhý dech (od r. 1988). (funhouse)

• - TV Nova při uvedení v Česku nechala seriál nadabovat, čímž způsobila rozporuplné reakce a vášnivé diskuze u diváků, zda dabovat do češtiny slovenské filmy a seriály. (funhouse)

• - Seriál vznikol podľa rumunského telenovelového formátu Only Love. (QooBo)