• Marek1991
  **

  Tento seriál by mohol vystreliť vysoko najmä Milenu Minichovú a Kristínu Svarinskú, ktoré majú obrovský potenciál preraziť. Oproti predchádzajúcim počinom našich v súčasnosti propagandistických a neobjektívnym, či ešte by som to nazval manipulatívnych komerčných televízií, je toto určite krok dopredu. Myslím, že konečne niečo celkom pozerateľné, avšak ešte stále sa to motá niekde okolo podpriemeru a priemeru. 26.08.2013 - Už dávnejšie som tomu znížil hodnotenie, no komentár zostal dosť chvályhodný, chcem len dodať, že časom sa to stalo nepozerateľné a skĺzlo to medzi ten zbytok hnoja, čo vyprodukovali naše komerčné televízie ohľadom seriálov v posledných rokoch.(12.1.2012)

 • Martin741
  odpad!

  A jeje, SK zumpa sa prebojovala do ceskej Novy. Podla mna je uplne jedno, ci je to hovno ceske alebo slovenske, smrad tam staje je pritomny ........ 0 %(26.3.2013)

 • Kulik.Z
  odpad!

  Nechápu, jak to můžou dabovat, přeci každý Čech alespoň trochu rozumí slovensky. Jinak herci vypadají jako Arabové, to se moc nehodí na Slovensko... Takže odpad jak řešeto!(27.6.2012)

 • skinny
  odpad!

  Jakoby nestačily ty latinské a české telenovely, které jsou otřesné, musí se přidat i Slováci.....OMFG.....ani 1* za postavy, které mají ksichtíky, jakoby si šlehly..., a o dabingu ani nemluvě....asi jsme blbí a slovensky nerozumíme...at ze mě nikdo nedělá blbce....(14.6.2012)

 • Amroth666
  odpad!

  Radši jen odpad :)(2.6.2012)

 • - TV Nova při uvedení v Česku nechala seriál nadabovat, čímž způsobila rozporuplné reakce a vášnivé diskuze u diváků, zda dabovat do češtiny slovenské filmy a seriály. (funhouse)

 • - V Česku je seriál uváděn pod názvem Druhý život, nikoliv Druhý dech, aby se nepletl se starším třináctidílným seriálem Druhý dech (od r. 1988). (funhouse)

 • - Seriál vznikol podľa rumunského telenovelového formátu Only Love. (QooBo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace