• Kulik.Z

Nechápu, jak to můžou dabovat, přeci každý Čech alespoň trochu rozumí slovensky. Jinak herci vypadají jako Arabové, to se moc nehodí na Slovensko... Takže odpad jak řešeto!(27.6.2012)

• ivishka

Je to sice jen půl hodiny co jsem PŘEŽILA se na to dívat a mám chuť se oběsit... Je to horší než esmeralda,ulice,ordinace,beverly hills 90210,pobřežní hlídka, knight rider, star trek a star wars dohromady....Nejhorší věc co jsem kdy viděla s příííšernými dialogy NEMOŽNÝMI hereckými výkony BEZ šťávy a zápletky bez jakékoliv perspektivy prostě SRA**KA!!!A dokonce dělají zápletku a hrozný vtip který tedy více než salvy smíchu vyvolává nechápavé a zoufalé pohledy(skoro až grimasy a poté následuje bezúčelné trhání vlasů), jelikož stavět vtip na "čůrání za barákem"????Asi tak skvělé jako nové seriálky Helenka a ta věc s tančením..jenom nova tohle pustí mezi lidi...přijde mi,že jsem snad měla halucinace..(29.5.2012)

• nirvana91

Z úvodnej znelky sa stala riadna odrhovačka vo všetkých rádiach, ktorá mi lezie pekne hore krkom. Ale bez zvuku je ten začiatok pekne upravený, spracovaný. Herecké výkony tak za 5 korún, hudba ako v nejakej telenovele (o zápletke/kách ani nehovoriac)... ale ten Braňo!!!(1.3.2012)

• MM_Ramone

Dve najväčšie slovenské, súkromné televízne stanice, JOJ a Markíza, dospeli do štádia, kedy si už nemusia kupovať zahraničné telenovely, ale rovno si vyprodukujú svoje vlastné stupidné, nekonečné seriály. Idú na to presne tak ako ich kolegovia z Mexika, Rumunska, či niekde z Južnej Ameriky. Urobiť to rýchlo a lacno, na kvalite vôbec nezáleží. Réžia, herci, dialógy, kamera, scenár, hudba, obraz, prostredia, kostímy... to všetko je jedna veľká filmová katastrofa. Toto by som bohužiaľ mohol napísať o takmer každom produkte z dielne JOJky alebo Markízy. No tento raz píšem o seriály „Druhý dych“. Dnes mám na muške presne tento konkrétny odpad!(18.1.2013)

• sallyann

Jedna hvězda za hlavního hrdinu :) Seriál vůbec nevypadá na ,,made in Slovakia". A předabování ze slovenštiny do češtiny vidím jako velké mínus.(22.6.2012)