• ivishka
  odpad!

  Je to sice jen půl hodiny co jsem PŘEŽILA se na to dívat a mám chuť se oběsit... Je to horší než esmeralda,ulice,ordinace,beverly hills 90210,pobřežní hlídka, knight rider, star trek a star wars dohromady....Nejhorší věc co jsem kdy viděla s příííšernými dialogy NEMOŽNÝMI hereckými výkony BEZ šťávy a zápletky bez jakékoliv perspektivy prostě SRA**KA!!!A dokonce dělají zápletku a hrozný vtip který tedy více než salvy smíchu vyvolává nechápavé a zoufalé pohledy(skoro až grimasy a poté následuje bezúčelné trhání vlasů), jelikož stavět vtip na "čůrání za barákem"????Asi tak skvělé jako nové seriálky Helenka a ta věc s tančením..jenom nova tohle pustí mezi lidi...přijde mi,že jsem snad měla halucinace..(29.5.2012)

 • Lolita
  odpad!

  Tahle debilita ála Šeherezáda že je slovenský výplod? to jako nestačí ty turecké, bulharské, peruánské, argentinské a mexické zhovadilosti typu Chosé nepřijel? Bože... Proč?!(14.6.2012)

 • nirvana91
  *

  Z úvodnej znelky sa stala riadna odrhovačka vo všetkých rádiach, ktorá mi lezie pekne hore krkom. Ale bez zvuku je ten začiatok pekne upravený, spracovaný. Herecké výkony tak za 5 korún, hudba ako v nejakej telenovele (o zápletke/kách ani nehovoriac)... ale ten Braňo!!!(1.3.2012)

 • Marek1991
  **

  Tento seriál by mohol vystreliť vysoko najmä Milenu Minichovú a Kristínu Svarinskú, ktoré majú obrovský potenciál preraziť. Oproti predchádzajúcim počinom našich v súčasnosti propagandistických a neobjektívnym, či ešte by som to nazval manipulatívnych komerčných televízií, je toto určite krok dopredu. Myslím, že konečne niečo celkom pozerateľné, avšak ešte stále sa to motá niekde okolo podpriemeru a priemeru. 26.08.2013 - Už dávnejšie som tomu znížil hodnotenie, no komentár zostal dosť chvályhodný, chcem len dodať, že časom sa to stalo nepozerateľné a skĺzlo to medzi ten zbytok hnoja, čo vyprodukovali naše komerčné televízie ohľadom seriálov v posledných rokoch.(12.1.2012)

 • kklepkaa
  odpad!

  Koukám, že někteří Slováci jsou rádi za takovouhle sračku. Buď nemají srovnání a nebo jsou na tom o dost hůř než my. Viděla jsem kousek a stačilo mi to do konce života. Naprostá blbost. Nedá se na to dívat ani pozadím a ještě k tomu ten příšerný dabing. Někdo z Novy myslel a....(25.6.2012)

 • - Seriál vznikol podľa rumunského telenovelového formátu Only Love. (QooBo)

 • - TV Nova při uvedení v Česku nechala seriál nadabovat, čímž způsobila rozporuplné reakce a vášnivé diskuze u diváků, zda dabovat do češtiny slovenské filmy a seriály. (funhouse)

 • - V Česku je seriál uváděn pod názvem Druhý život, nikoliv Druhý dech, aby se nepletl se starším třináctidílným seriálem Druhý dech (od r. 1988). (funhouse)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace