• SeanLSD

Je to vážne taká zmena, keď sa vymení pár papundeklových bytov v ateliéri za zábery luxusnejších interiérov, z ktorých i tak sterilita dýcha až hrôza ? – nie je v nich nijaký skutočný život.. A inak je to stále to isté – vzťahy, vzťahy, a zasa vzťahy, celá skurvená slovenská spoločnosť je nimi posadnutá.. Prečo ? Kde sa to berie ? Nie je to tým, že v skutočnosti nijaké vzťahy udržiavať nevieme a závidíme si aj nos medzi očami ? Je to na zamyslenie. Ako škola pre hercov, aby sa naučili jednať s kamerou je to fajn, rovnako ako možnosť zarobiť si na nájom, ale to je tak všetko – a keď to k tomu ešte viac zhovaďuje národ, ktorý sa zmieta medzi pudmi a komerciou, mal by ísť aj ten jeden bodík dolu...(4.3.2013)

• kingik

Ani jsem nepoznal, že je to import od našich slovenských sousedů. Vynikající herci ukazují schopnou konkurenci vynikajicím jihoamerickým hercům pro které jsou telenovely jediným zdrojem obživy. Ten kdo tohle režíroval, hrál v tom a posléze to k lidem distribuoval a nějakým způsobem na téhle nemyslitelné břečce participoval, si neuvědomoval, jak by mohl způsobit újmu divákům koncentrací abnormální blbosti, která se táhne jednotlivými epizodami a konce nevidět. Je to přece telenovela a tady pár dílů nestačí. Nic horšího jsem v televizi neviděl. I ta nejhorší telenovela je proti téhle brilantní. Jen by mě zajímalo kolik zaplatili hercům za to, aby drželi huby a neřekli na tohle jediné křivé slovo. Ještě někteří dokonce o tom řekli jaká to byla krásná práce, ale jistě si mysleli své. -100%(5.6.2012)

• Amroth666

Radši jen odpad :)(2.6.2012)

• LiVentura

Vtákovina ako hrom.!!!(3.6.2012)

• Colonist

Jako seriál odpad. Jako pokus o věrné převedení jihoamerických či tureckých telenovel do slovenského prostředí se vším všudy je to ovšem na pět hvězdiček.(15.6.2012)