• Colonist

Jako seriál odpad. Jako pokus o věrné převedení jihoamerických či tureckých telenovel do slovenského prostředí se vším všudy je to ovšem na pět hvězdiček.(15.6.2012)

• xhonza09

Hrozná kravina na motiv VKVeček.(29.5.2012)

• Marek1991

Tento seriál by mohol vystreliť vysoko najmä Milenu Minichovú a Kristínu Svarinskú, ktoré majú obrovský potenciál preraziť. Oproti predchádzajúcim počinom našich v súčasnosti propagandistických a neobjektívnym, či ešte by som to nazval manipulatívnych komerčných televízií, je toto určite krok dopredu. Myslím, že konečne niečo celkom pozerateľné, avšak ešte stále sa to motá niekde okolo podpriemeru a priemeru. 26.08.2013 - Už dávnejšie som tomu znížil hodnotenie, no komentár zostal dosť chvályhodný, chcem len dodať, že časom sa to stalo nepozerateľné a skĺzlo to medzi ten zbytok hnoja, čo vyprodukovali naše komerčné televízie ohľadom seriálov v posledných rokoch.(12.1.2012)

• nirvana91

Z úvodnej znelky sa stala riadna odrhovačka vo všetkých rádiach, ktorá mi lezie pekne hore krkom. Ale bez zvuku je ten začiatok pekne upravený, spracovaný. Herecké výkony tak za 5 korún, hudba ako v nejakej telenovele (o zápletke/kách ani nehovoriac)... ale ten Braňo!!!(1.3.2012)

• sallyann

Jedna hvězda za hlavního hrdinu :) Seriál vůbec nevypadá na ,,made in Slovakia". A předabování ze slovenštiny do češtiny vidím jako velké mínus.(22.6.2012)