Spring Breakers

• USA Spring Breakers (více)

Auguscotty

Hnusné, odporné, zvrhlé, zvrátené, nechutné, otravné, nemorálne. Nebo a peklo spojené do jedného miesta, kde okrem slasti prostredníctvom sexu, drog a hlasnej hudby na ničom inom nezáleží. Na obrazovke vyskakujú farby, chlast a kozy jedna radosť. Priamy útok na všetky zmysly človeka. Všetko, čo Harmony Korine vystavil pred kameru má svoj účel. Či už to je kritika tejto subkultúry, absencia akéhokoľvek charakteru väčšiny postáv, či film ako taký, ktorý vytvára dojem hudobného klipu, ktorý nie a nie skončiť.    Asi najlepšia migréna, akú som mal. ()

PanJelen

Jarňáky! Jarňáky! Jarní prázdniny navždy! Spring Breakers, postupně zraje jak víno. Ano, jako jiná, povrchní bytost, jsem si to pustil kvůli bikinám, to jistě potěší mé oko. Harmony Korine umí nalákat. Ale co jejich prázdné duše? Stává se ze mě intelektuál? Když zazní song slečny Britney Spears, krásného anděla, co kdy chodil po zemi a kolem tancují Pussy Riot s bouchačkama, tak takto jsem poznal svou citlivější stránku. Hypnotické snění o prázdninách čtyř středoškolaček se může zvrtnout a pokud včas neřeknete dost, můžete zde zůstat navždy. ()

Grimaldi

Zcela netypická letní jízda která nabízí hodně záběrů na party život, ale svůj cíl, zaujmout po dramatické stránce nezvládá. Zkrátka jako snaha o sondu do hlavy lidí užívajících si letní prázdniny, konkrétně čtyř od běžné normy vychýlených dívek film i přes velkou snahu nedokáže strhnout. Ale jako divný film se sexy prostředím a zvláště obsazením to minimálně jako kulisa v TV během nějaké house party fungovat určitě bude. ()

Ma_mo1985

Je fajn, že filmu zůstal originální název a hudební doprovod se mi taky celkem zamlouval. Ze začátku to vypadá jako soft porno a i během filmu jste v očekávání a pokládáte si otázky typu "Kdy se to zvrhne?" nebo "Skočí na to nebo ne?". Pokud si někdo dá tu práci a spočítá kolik bylo celkem záběrů na dívčí prsa, klín a zadek tak to rozhodně nebude málo. Nic proti tomu ale bylo to vážně nutné až v takovém, někdy až nuceném, množství? Schválně by mě to číslo zajímalo ale zpět k filmu. Působí tak nějak "rozházeně" a nelogicky (např. když dívky ještě nemají peníze kde si tedy koupily drogy?). V podstatě jsem na to šel kvůli mému oblíbenému herci Jamesi Francovi. Jako bonusem mi byly hezké dívčí těla. Nakonec jsem byl rád, že to skončilo a doufám, že na nějaký podobný film půjdu až za hodně dlouho... ()

DEZI3

škoda, že nejde dát tři a půl hvězdy. Nakonec jsem dal čtyři ale nemyslím si, že jsou zasloužené. Na druhou stranu tři by byla křivda :) ()

Harant_

A stejně vlastně nevím co jsem to právě viděl. Minimálně za tu scénu kde Franco hraje cover Britney na piano to ale stálo. btw boobs everywhere! ()

TadashiCZ

Barevné, hezké holky a tak. Jenže dějově o ničem, má Jamese Franca se nedalo ani koukat, jak strašně vypadal a ještě neustálé opakování různých scén. Naprosto propadlo proti mým očekáváním. ()

TOPmoovie

nieje to film. je to skor taka sonda do hasisparty a z toho vyplyvajucej voli ziskat peniaze na fet za kazdu cenu a do coho sa da zapliest potom. a je to cele ale upletene zo zasnenej atmosfery, a so specialnym hudobnym podmazom. ako take dlhe musicvideo. ()

Marlo

40% Za soundtrack, Jamese Franca ( který si vyloženě svoji roly užíval ) a povedený vizuál ... jinak film absolutně o ničem strohé postavy a nudný děj . PS provedení filmu stejnak po čase omrzí !!! ()

luboss822

Treba povedať, že toto sa hodnotným filmom ani nazvať nedá. Prvú polovicu filmu som naozaj netušil čo tým chce autor povedať a bolo jasné, že tento film bol nakrútený preto, aby zarábal hlavne len na 4 sporo odetých herečkách. Scenár a dej filmu prakticky nulový, vracanie deja v nejakej retrospektíve a používanie hlášky "spring break" taktiež nezmyselné. Potom však prišiel na scénu James Franco, o ktorom som si tiež myslel dobrých 15 minút "čo tam vlastne chce", no jeho výkon bol nakoniec asi vrcholom celého filmu + keď pripočítam scénu s ružovými kuklami a brokovnicami sprevádzanú pesničkou Everytime od Britney Spears, tak človek zistí, že ten film naozaj do seba niečo má a že tých 20-30 minút stačilo na to, aby ho vytiahli zo samého dna. Navyše začne konečne dávať nejaký zmysel aj tá retrospektíva a človek začína ľutovať, že sa v takom duchu neniesol celý film. ()

Raziel811

Vizuál není všechno a tento film je toho důkazem. Rádoby přemýšlení dětiček o životě, kde ani netusí, co chtějí dělat a co vlastně i aktuálně dělají. Výsledek se zvrhne v divné finále, které není zajímavé a ani logické. O artovosti snímku nemůže být řeč. Celou dobu si říkám, že režisér a scénárista v jedné osobě si zkrátka chtěl natočit film bez ohledu na kvality a pojal jej jako party, kde chtěl mít co nejvíce nahých holek. ()

xxxLussyxxx odpad!

Po 30 minutách jsem to vypla. Největší stráta času! Nikdy v životě jsem se tak snad ani nenudila! Vážně lituji těch 30ti minut! ()

beny1234

Tenhle film mě vysloveně štval. Dokola ty samé, opakující se zhulenecký kecy, které mi lezli opravdu krkem. Dalo se to přežít jedině díky konci, který byl celkem překvapující. ()

tvojemamaspi odpad!

extremne nerealistickej YOLO film pro nadrzeny vosousty a cool lidi ze co si na zakladce myslej, ze napln stredni je delat presne TOHLE... celou dobu jsem doufala, ze se nekde odkryje pointa nebo ze ten film nejak nabere spad, ale jediny ceho jsem se dockala byl pedofilni Franco, tepla hudba a filosoficky monology stredoskolacek.. Vanessa Hudgens jako vysmazena mala badass prostitutka prehravala, 1/10 za hezky zbrane. ()

Qaylie

Film na který jsem se těšila. Místo radosti mi, ale přišlo velké zklamání. Čekala jsem od tvůrců, toho víc. Příběh mě neoslovil. I když tam byla sestava dnešních mladých hvězd, to tomu moc nepomohlo. Po přečtení shrnutí filmu se mi zdál zajímavě pojat, po zhlédnutí jsem však změnila názor. Herci odvedli docela dobrý výkon, tvůrci nikoli. ()

malyLibor

Film byl pro mne jako rána na solar, taky se mi z něj chtělo zvracet... ale když tady vidím komentáře těch, co dali 5 hvězd, tak už opravdu zvracím... a až se vyzvracím, asi si půjdu koupit pistoli, když vidím, kolik flákačů chce žít na úkor jiných jen proto, že si myslí, že právě oni by měli mít všechno hned teď a bez práce, na úkor druhých... Stačí přeci vytáhnout kvéry a žijem, ejchuchů... Jdu zvracet............................ Edit: Ta jedna hvězdička je za Faith, kerá včas odjela, jinak ale pro mne nejhorší film za poslední dobu. Ne jak byl natočený, ne hereckými výkony, ale tím co hlásá, tím, co oslavuje... z toho je mi zle ještě teď. ()

mirushbiatch

Keby som bol zrucnejsi pisalek,napisal by som to presne ako mr. Marigold. Momentami by clovek film aj vypol,ale v konecnom dosledku si film budem dlho pamatat a to sa mne osobne velmi rata. Look at my sheeyit :D Riff Raff ()