Vítejte v džungli

• Česko Nikdo nepřežije (více)

Skupina nic netušících úředníků se ocitá v zajetí opuštěného ostrova, když se teambuildingová akce vedená bývalým mariňákem, Stormem Rothchildem (Jean-Claude Van Damme), nebezpečně zvrtne. Nastává chvíle, kdy musí Chris (Adam Brody) a jeho kolegové svést souboj o přežití s přírodou - i s ostatními! (Bontonfilm)

becki_tu

Sebeparodická role Van Damma, nepochopený outsider Brody jako v dobách The O.C., nedobytná kráska Megan Boone a "dvacetčtyřkový" prezident jako bonus. Vtipná jednohubka, která jinak ničím výjimečným nepřesahuje hranice žánru. ()

oLí odpad!

Iné, neuplynul ještě ani rok a už jsem narazil na snímek, který po Scary Movie 5 přebírá štafetu v kategorii nejubožejší komedie. Můžu vidět a hodit do odpadu tupý horror, tupý akčňák, i když se vždy snažím najít něco pozitivního pro čestnou jednu hvězdu. U komedií to je trošku jinak - mají více šancí Vás urazit. To, co jsem viděl tady, z toho mi bylo fakt hrozně - snad jednou jedinkrát se mi koutek úst mírně nadzvedl, jinak ubohost toho největšího kalibru. Mám rád svým způsobem stupidní humor ( Apokalypsa v Hollywoodu - yes ! ), ale tohlencto "něco"... vtipy, chemie mezi herci, dialogy, všechno tak nehorázně stupidního, že mi to vážně zkazilo náladu a svým způsobem mě to až sralo. Zatím spolehlivě průjem roku. Jedinej Žán mírně těšil a za něj půl bodíku - 0.5/10. ()

Morholt

A přitom to nemuselo být tak špatné. Ten námět s teambuildingem na opuštěném ostrově a následnou nemožností odlehlou lokalitu opustit dává prostor jak pro thriller/horor, tak pro komedii. A v první chvíli se zdálo, že se bude jednat o celkem podařenou B komedii. Jenže ve chvíli, kdy byl JCVD odejit, šlo všechno do kopru a děj se omezil na zmatené pobíhání dvou znepřátelených skupin úředníčků, kteří si dělali naschvály. Pár slušných momentů film sice měl (Brenda, tygr), ale těšil jsem se na víc. 25% ()

Terva

Vítejte ve světě toaletního papíru. CITÁT - Tohle je medvídek koala.......... Tohle mi mozek moc nebral. Tupé a trapné vtipy, strašná hudba a i kameraman sem tam dostane toaletní papír s krokodýlem místo koaly. Když pak na scénu přijde van Damme a zamiluje se do něj i žena, která si v osmi letech chtěla vzít za právoplatného manžela svého domácího králíka, už jsem věděl, že tomu dám jen dvě hvězdy. CITÁT - Co je moc, to je moc......... ()

ConanVJ

Tak tohle je opravdu pěkná konina, u který jsem se místy i pěkně zasmál. Už podle traileru bylo jasný, že to nebude asi nic světobornýho, ale co se tu děje, to se musí vidět. JCVD zde není hlavním hrdinou, tím je nudná kancelářská nula, ale jeho hlášky jsou fakt peckový. Bitka s tygrem mě dostala do kolen a ty hlášky u toho taky. Film mě ale chytl a dokoukal jsem ho s úsměvem na tváři. Je to taková odreagovačka na vypnutí. Nic víc, nic míň. 50% :) ()

kaylin

JCVD je prostě borec a komedie mu docela sednou. Přehrává, ale popravdě, je mi to jedno. Já ho tady žeru. Příběh je pitomost, blbá variace na "Pána much", ale to vůbec nevadí, místy je to vtipné. Postavy jsou snesitelné, a i když film sám je někdy nesnesitelný. Stejně ale dávám nadprůměrné hodnocení, protože v případě JCVD klidně přimhouřím obě oči. ()

FilmFan24

Výchozí myšlenka vrhnout kancelářské myšky do víru džungle není špatná, ale výsledek působí značně nevyváženým dojmem. Komediální vsuvky a fekální momenty působí značně nesourodě. Trailer lákal na svižnou podívanou s navrátivším se Van Dammem...podruhé už vidět nemusím. ()

AlistairMir

Vůbec na mě nedávejte já se asi zbláznil ten film je neskutečná hovadina a nezaslouží si víc než dvě hvězdy...ale já se fakt bavil :D Ani nevim proč a vím že bych se měl stydět že mě takováhle blbost bavila ale je to tak. JCVD je tady neskutečnej masér - TY PANÁČKY JSEM KRESLIL JÁ - no nemohl jsem z něj fakt bych nevěřil že mu komedie takhle sedne. No a tak mi z něj cvaklo že hodnotím jak hodnotím ale tenhle film doporučit nemůžu protože bláznů jako jsem já co se jim to bude líbit bude určitě málo..ale je to skvělý :D ()

JohnMiller

Jean-Claude Van Damme je herec ktorého nejako neobdivujem. Mám rád zopár jeho kúskov ale po väčšinou išlo o béčkovú a céčkovú biedu na ktorú sa podpísal zub času a 90% z nich nemusím. Nebyť jeho trademarku na plagáte, túto kravinu by som určite nezačal pozerať. Zopár kancelárskych krýs stroskotá na ostrove a po požití durmanu začnú halucinovať. Čo by ako námet na dobré psycho nebolo na zahodenie, no scenárista z toho spravil klišé, regulárnu komédiu pri ktorej sa nedokážem zabávať. Jediné pričom sa pohli moje kútiky úst bol prehnaný sebarexlexný kop JCVD na úplnom konci. ()

Dont

Už to tady fantasticky shrnul uživatel LIVINGDEAD, takže mě nezbývá než s tím souhlasit. Jedna hvězdička jen za to, že Brenda musela nutně jít vykonat potřebu. Jinak to byl jasný odpad a scény s JCVD snad s výjimkou úvodní prezentace vyloženě za hranicí dobrého vkusu. ()

Fanucci

Až na prvních 20 minut (život v kanclu) a pár světlých výjimek v podání hlášek Kristen Schaal z Daily Show je tento film strašný. ()

Figu

Dvě hvězdy, víc bohužel ani hovno!!! Dvakrát jsem se opravdu nefalšovaně zasmál a to poprvé, když JC začal za skupinkou lidí svého zájezdu odpalovat výbušniny a podruhé, když se sám velký Van Damme dostal do křížku s tygříkem. Ale to je dost málo! Opravdu jsem měl zůstat jen u traileru, pač ten by ode mě měl silnější známku! Tohle byl od Roba Meltzera směšný zkažený vtip! Jenže dost smutný vtip! Smutný hlavně pro fanoušky JCVD, kteří asi stejně jako já, už nechcou Jean-Clauda v podobné pičovině nikdy vidět! 35% ()

kaposlav

Som prekvapený, že sa Van Damme na toto nechal ukecať. To, že scénar bol deravý je jedna okatá vec, ale ten priam amatérsky humor bol niekedy trápny a dej predvídatelný. Celkovo je to podpriemerné, ale nemuselo dať si viacej záležať. Myslím si, že rozpočet nebol prekážkov. ()

bourec

Obrovská píčovina,která sice začne celkem v poho,ale po tý změně v ději,to jde ukrutně do kytek.A pak už jenom trapnost na trapnost.10%. ()

Wormboy

Opat tu mame celu rodinu Van Dammovcov na cele s Majstrom, ktory ked je na obrazovke dominuje a dava z filmu pocit, ze snad by to tak zle nemuselo byt. Problem je,ze jeho postava ma priestor asi tak na 15 minutach a ten zvysok stoji za jedno velke natocene nie pivo. Nechapem na co taketo filmy vobec vznikaju...1,5/5* ()

otík

Na jedné straně skvěle nabušený (i když od dob Kickboxera to tělo samozřejmě stárne) Jean-Claude v naprosto totální kravině s hodně hrubými výrazy, sem tam až zvrhlými záběry a celkově podivnou komedií, na druhé straně ovšem studie lidí z jedné firmy zahnaných na hranu přežití, a v tomto směru to až zas taková blbost není, naopak je k zamyšlení, co dokáže silný a ovládnutí schopný jedinec vše udělat. Moc se mi líbila scéna, kdy magor Roba Huebela sděluji odsouzenému na smrt, že on sám by ho nechal jen pošlehat bičem, ale když to chce dav, musí ho popravit. TOHLE je opravdu k zamyšlení. Za mne sice horší průměr, ale mám radost z uvolněného a zábavného JCVD (i když jen v menší roli), kterého role evidentně bavila a užil si ji i s námi diváky. ()