sskrblik

Chlapskou výpověď o sledování péčka zhruba v půlce vystřídá klasická rom-com (rómská komedie), ze scény zmizí mládí a nastupuje zkušené stáří. Na starém kole se naučíš nejlépe jezdit říkávává se, no proč ne s vyhulenou Můrou! ()

zdenny

Pravda je ta, že ano, udělat si to sám je kolikrát lepší než soulož. Je ale nutné o tom natočit komedii? ()

zigíš

..ne moc inovativní, lehce banální a předvítadelný ale ..je to debut (!) zábavný a místy docela přesně se do stereotypů strefující, lehkou rukou natočený ..tak mu co to odpustíme.. 70% ()

Krosmen

Mně osobně nesympatická Scarlett Johansson je tady ještě nesnesitelnější než jinde. Levitt si to napsal a režíroval sám a přestože není kovaný režisér, povedlo se mu to. Především naznačení vývoje denního režimu svobodného mládence přes ty ostatní partnerské stavy je skutečně ze života. Hudební podbarvení mohlo být o něco barvitější, ale celkovému dojmu to neubírá. Styl mi trošku připomněl 500 dní se Summer, a jelikož i tam Levitt hrál, zřejmě to není připomnění náhodné. ()

Killda

Jako Levittův režijní debut rozhodně slušný. Hlavně zobrazení vývoje vztahu bylo jako z učebnice. Nejdřív byla Scarlett Johansson tou nejkrásnější věcí na světě a postupně se z ní stala stereotypní, nezajímavá baba, co chlapa akorát irituje... ehm, nechci tvrdit že to často cítím stejně i ve svém životě, ale je to tak. Střihově je to velmi zajímavé, je tam spousta fajnových režijních nápadů, kamera sice nějak nepřesvědčila, ale i tak jde o zajímavý kousek. 7/10 ()

Mr.KarlAdler

Jak tak přemejšlím, pořád s tím mám někde problém. Když vezmu tu jednoduchost a nepromyšlenost v samotný podstatě celýho tohohle návodu, jak najít na internetu porno, nechápu, proč se Tencomilujesummer vůbec pokoušel o nějakou pointu. Blbý je to proto, že ona pointa pořádně nepřišla. Ano, účes změnil z totálního gaye na skorogaye, při cestě do tělky sebral odvahu a čapnul těm afroamerickejm dlouhánům míč, aby si párkrát hodil na koš. Naštval se na kostel a během závěrečnýho rozhovoru se Scarlett si nejspíš řekl: 'co by asi udělal Ježíš', protože vydržel teda v absolutním klídku . Dál se taky plácnul do čela a konečně pochopil, že pohyblivý obrázky vlastně nebyly lepší než ty ve skutečnosti, jenom to nejspíš chtělo o dvacet let starší bábu po rodinný tragédii.. že ho to nenapadlo dřív! ... Vážně? Je to tak plochý? Je. Musím uznat, že u toho všeho byl ale Joseph docela vtipnej, hlavně na obědech u rodičů jsem se bavil spolu s jeho sestrou (né, teď doopravdy, fakt to bylo vtipný). A Scarlett je pěkná. ()

Guzo

Don Jon až moc tlačí na pilu a všichni tu zbytečně moc přehrávají. Samozřejmě je to schválně, to hned pozná každý, ale úplně mi to sem nesedlo. Všechny postavy jsou pak prostě od pohledu na ránu - hlavně ústřední dvojka: žvýkající Scarlett a nagelovaný Joseph. Také konec není úplně dotažený do konce, ne svým vyzněním, ale chybí mu ještě pár minut stopáže, aby to do sebe celé klaplo. Přesto jsem se celou dobu bavil a klidně si to dám někdy v budoucnu ještě jednou. ()

vyfuk

Don Jon má něco co jiný film ne! Není nic romantičtějšího, než skoro opíchat holku na zápraží. Sice nevím co to Levitta napadlo, ale je to v celku zajímavý film. Když by se dal pojmout jako jeden velký porno film a romantickým podtextem. Ani bych film nemohl ani tak za komedii, jelikož na film jako takovým byl vtipný ten film ani ne fóry. Levitt zkusil něco jako svůj vlastní film... chybami se člověk učí. Neříkám, že Levitt není špatný režisér natož špatný herec a v podstatě nemůže od začátečníka čekat Telefonní budku, ale zase na druhou stranu nemohu jednoduše přehlédnout chyby, které by ale opravdu udělal asi každý. Pro příště scénář, který nebude jedno velký porno. ()

Ichabod

Přesně Josephe. Nikdy to neni jedna jediná věc. A když chlap miluje ženskou tak pro ní neudělá vše, to neni důkaz lásky ale prachsprostý zotročení. Nasrat vám princezny! :-)) ()

Henk123

Nápad docela slušnej a Joseph v tom docela i umí chodit, ale jako žádnej sympaťák mi nepřijde, ostatní postavy úplně bez ducha, Julianne Moore mi tu vůbec nesedí a celý je to podané nějak divně proti srsti. Zážitek žádný a i 90 minut mi přišlo moc. ()

Puyi

No jsou to 3, k nim ovšem dodám jedno ale. Jo, trochu jsem se bál, cože to Joseph při svém debutu vymyslí, ale s čistým svědomím mohu říci, že tyto obavy byly liché. Don Jon sice je v mnoha ohledech vcelku jednoduchá komedie, ovšem je to komedie, která baví a to svoje si jede bez větších zádrhelů, navíc těch 90 minut uteče jako voda. Když je k tomu ještě možnost takto vidět Scarlett, tak je to zase o něco lepší. Takže jsou to jen 3, ale velmi dobré 3... Slušný debut. ()

Bagr_007

Dobrý debut, ale dle mého mínění neúplně fungující v komediální ani romantické rovinně. Ale pokud jste fanoušci Julianne Moore, tak máte mé silné doporučení. Bohužel já nejsem. Jo a Scarlett mi zde moc rajcovní nepřijde a to není cool. ()

Kurikmoon

Ako sa Don Jon, podobne ako jeho postavy, javil zo začiatku povrchne a jednoducho, tak s ľahkosťou nakoniec trafil klinčeky po hlavičkách... Príjemne prekvapený zo zrozumeteľnosti filmu.Aj tie zrýchlené sekvencie bol dobrý nápad. A herecké výkony? Spokojnosť. ()

Ementaler86

Jenom opravdovej šampion napíše, zrežíruje a sám se obsadí do filmu, kde se celou dobu jenom miliskuje se Scarlett Johansson. Joseph Gordon-Levitt si ode mě za tento alfa move vysloužil čtyři rány z pěti. ()

milo_wade

Pro mě absolutně nesympatickej herec...nevim co se mi na tom filmu mělo líbit. Snad poprvé mě lákalo odejít ze sálu před koncem filmu...no ..ale přežil jsem to takže za 2*. ()

ZinedineCR7 odpad!

Ako som sa tešil na tento film, tak som začal už asi po polovici nadávať. Viac si už svoje ego pohladkať Levitt ani nemohol. Úžasná dejová línia diskotéka-taxík-čumenie ako čumí do lustra-kliknutie na play-hodenie servítky do koša- kostol- nažranie sa s rodičmi- dať si cviky v posilke, kde odtrepe svojich odčenášov(to, že do posilky ide s nosom hore tak, že berie nosom každú lampu, je úplne zbytočné pripomínať) a nakoniec škola. ,,Videl si ma plakať, určite si to bol ty a absolútne mi nevadí, že sleduješ porno." Plus to hranie Levitta a zbytočné dialógy jeho a Scarlett to sa nech sa na mňa nikto nehnevá...čisté fiasko. Paradox, že notorický honič nepozná históriu na počítači. To už bol definitívny klinec a kliknutie na možnosť odpad. Už radšej nič nerežíruj, nepíš scenáre a radšej sa pobudni ešte ďalších 500 dní so Summer. Ani tie by nebola taká totálna debilina ako toto tu. ()

Lenulinka

Pohádka o tom, jak jeden porno závislák potkal sexy desítku (kdo jiný, než Scarlett), a když ani ona nebyla v posteli tak úžasná, jako ty umělé ženské, které za to dostávají zaplaceno, byl krajně nespokojen. Než ovšem potkal ne tak krásnou, ale uvědomělou Julianne, která mu ukázala, co je v sexu opravdu důležité. Hm... nic pro mě. ()