Carrie White je plachá dospívající dívka, která je díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá hotové peklo – její oblíbenější spolužáci (a hlavně spolužačky) ji neustále šikanují a krutě si ji dobírají. Ale Carrie má tajemství: jednoho dne zjistí, že byla obdařena vzácnou, a zároveň děsivou mocí telekineze. Toto nadání se umocňuje a vymyká kontrole při přílišném nervovém nebo emocionálním vypětí. Postupem času začne své síly využívat proti lidem ve svém okolí, kteří ji ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy je Carrie pozvána na maturitní ples, kde se stane obětí velmi krutého žertíku svých zákeřných spolužáků. Carrie se její skryté schopnosti naprosto vymknou kontrole a všichni, kdo ji znemožnili, dostanou lekci: Pokud si budou hrát s ohněm, spálí se. Změní se studentský večírek v krvavá jatka, nebo vše dopadne úplně jinak? (Forum Film CZ)

Thomrius

Mě se film moc líbil, herci odvedli dobrou práci a byly hodně přesvědčivý, zéjména hlavní hrdinka. Stále se na to musí koukat, že je to fantasy, ale dobrý spád to mělo. Jediné co bych trochu změnil, je konec a až trochu moc ujetá máma. Proto film nedostane plných 5*. Já jsem se ani chvilku nenudil. 4*+ / 88% ()

Iveta47

Keď som si prečítala niektoré komentáre na tento film ,myslela som si,že to bude rovnako zlé ako remake Evil Dead z roku 2013.lebo prvá verzia by mala byť vždy tá lepšia.Ale som veľmi milo prekvapená,že remake Carrie sa podarilo.Od začiatku som porovnávala asi ako každý a len z drobnými odchylkami to bolo natočené podľa pôvodnej predlohy čo teda často nebýva.Ja som veľmi spokojná vôbec som sa nenudila.*4 ()

noKOMERZIALL

tak to vypadalo dost nadějně,od začátku dobrý,všechno pěkný,atmosféra dobrá ale ten konec,co to mělo sakra bejt??Povedený film s naprosto debilním a zmršeným koncem to celé poslal do kytek.Barák se zasype šutrama,no větší debilitu jsem si vážně ani nedokázal představit. ()

manolo1

10 minut a dost...škoda, těšil jsem se na Chloë Grace Moretz, ale ten film je totálně mimo...takže originál 5 hvězd a tenhle ubohý remake 1 hvězda ()

oleg121

Snaha o napätie sa kompletne míňa účinku. Na novej Carrie však oceňujem to, že ani na chvíľu nenudí a aj keď nemá na to, aby niečím zaujala, zvláda gradovať príbeh. Aj keď to finále je také, aké je. ()

Goodboyko

Nedám plný počet len preto,že klasika je klasika,ale musím vyzdvihnúť toto dielko, je naozaj nedocenené a čudujem sa zlým recenziám, je to jeden z mála remakeov, ktorý prináša aj niečo svoje a to na vysokej urovni...a bavil ma viac ako Palma. Originál je krásny-melancholický, ale toto je živelné a Carrie chcela len žiť, a tu žila! Julianne vynikajúca a Chloe rastie, scény ustrkovania jej možno nejdu, ale keď ukazuje svoju silu, som rád že nie som trestaný! ()

matko2351

Rovnako ako Carrie z roku 1976 majú obidva filmy silné príbehy, kvalitne spracovanie, ale aj napriek tomu len 4 hviezdičky. Koniec filmy (myslím Carrie 2013) sa mi zdal príliš dlhý, nezáživný, ale inak celkovo film sa dal pozerať a nenudil som sa. V príbehu vystupuje obyčajne dievča túžiace po normálnom spoločenskom živote v škole, bohužiaľ skončí to tak, že zničí životy nie len spolužiakom ale aj sebe. ()

RISOvonVODKA

Rozhodol som sa pre tri hviezdy a to hlavne z rešpektu k mladej Chole. Dnešní herci sú veľmi ťažko prispôsobiví, často cítiť vplyv ich predošlých rolí. Rovnaká mimika, držanie tela, tón hlasu, chôdza. Táto kočka sa vžila do svojej postavy absolútne brilantne. Niečo z nej bude. K zvyšku filmu - nie som spokojný s režisérkou. Snažila sa natočiť psychologickú poviedku so zameraním na atmosféru. Absolútne zlyhanie z jej strany. Julianne Moore hrala rovnako dokonale, ale ani tieto skvelé herecké výkony tomu jednoducho nemohli pomôcť. Bez talentu sa režírovať nedá a už vôbec nie podľa predlohy Stephana Kinga. P.S: Ten koniec, to čo bolo, kurva? Vystrihnúť a vydať remastered verziu. ()

Flexa odpad!

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film byl pro mě zklamáním roku. Předlohu od Kinga jsem četla, líbila se mi hodně (přečetla jsem to dokonce i přesto, že jsem to musela přelouskat z notebooku, což mimochodem bytostně nesnášim). Viděla jsem originální verzi, byla jsem unešená. Ale tohle? Možná to bylo způsobený mou posedlostí originálem, možná přehnanym očekávánim (těšila jsem se na to cca rok), možná nesnášenlivostí slečnou Moretz.. Nevím, ale kompletně celej casting mi přišel jako absolutní šlápnutí vedle (možná až na Julianne Moore, ta jediná mi aspoň trochu sedla), vyhrocené scény konfrontace Carrie a její fanatické matky odfláknutý, celkově klišovité a o scénáři jako přes kopírák ani nemluvím. Jak už jsem řekla, pro mě neskutečný zklamání. ()

IAMAD

Hodinu a půl se koukáte na teenagerovské hádky a pak deset minut na rádobyhororové scénky, které už tak od třetiny filmu tušíte, že přijdou a co se v nich bude dít. Velké zklamání a nuda. ()

Bertramm

Den před tím než jsem šel na Carrie 2013 mrknul jsem na Carrie 1976. De Palmovka mě trochu zklamala ale snad jen tím, že konec vyzněl trochu na prázdno. Zkrátka čekal jsem větší masakr po tom nekonečném natahování. Doufal jsem že právě toho se dočkám v nové verzi. A tak jsem vytrvale čekal na závěr. Přetrpěl jsem vlastně delší epizodu Beverly Hills 90210 okořeněnou šílenou Julianne Moore, které patří obě hvězdy. Pan Verbal zde pěje chválu, ale to neustálé koukání na superdrbnu už mu asi leze na varlata. No prostě špatné obsazení. Nic proti C.G. Moretz ale dívka s přirozeným půvabem do role Carrie nepatří a to že se, navléknutá do sukně ála puritánská kolekce jaro 1620, bude hrbit a nesměle pokukovat po okolí přes prameny vlasů z ní tu pravou divnou Carrie prostě neudělá. Pak ona populární přeměna v labuť vůbec nefunguje a konec nemá vůbec grády. Záporné a kladné role taky nefungujou. Krasasamci a krasamice pohlední jsou ale sympatičtí a zapamatovatelní moc ne. Teda až na toho maníka kterej alternuje Travoltu. Ten už hrál v Kronice, což je počin v mnoha ohledech podobný tomuto filmu, ovšem daleko, daleko originálnější. No a to nač jsem se těšil, ono masakrózní finále mi připomínalo kvalitativně poslední díl Nezvratného osudu a do této kategorie Carrie prostě patří a bohužel ani Julianne na tom nic nezmění. ()

Onlajn

Začátek filmu vypadal lépe než jeho konec. Konec filmu byl už trochu přehnaný. Mezi horory tento film asi nepatří, ale jinak slušná podívaná. ()

MaxDamage1

Z počátku se mi film zdál naprosto v pořádku. Děj se plynul téměř přesně podle knižní předlohy (a to já rád). Avšak druhá polovina filmu (na kterou jsem se těšil) byla absolutně zmrvená a s knihou nemá pranic společného. Řežisérka se snažila film spestřit,bohužel tomu jen ublížila. Vznikl z toho paskvil a nechápu Kinga,jak mohl k něčemu takovému svolit. Doporučuji si přečíst knihu,než sledovat tenhle film,rozhodně uděláte lepší. PS: Carrie (1976) jsem neviděl. ()

pa3k16

Veľmi slabý remake, jediné záchranné koleso dali Julian Moore a mladá Chloe Grace Moretz, bez nich by som dal 1*. Pre mňa osobne sklamanie, z tejto predlohy sa dalo "vybúchať" oveľa viac. ()

luukaas

Poměrně nudná záležitost, která nemá náboj a zbytečně křečovitě se snaží udržet diváka v akci. Musím uznat, že jsem se docela nudil a horror to ani moc nepřipomíná. Spíš směsici všeho chuť, která dřív omrzený než začne. ()

sun.eagle

Zdejší komunita zřejmě ztrácí soudnost když jde na paškál někdo s pokusem natočit nějaký remake, chranbůh jde-li navíc o nějakou kultovní zaležitost. Nevím co víc byste chtěli, vždyt Carrie 2013 je moderně oháknutá zaležitost která baví a narozdíl od mnoha jiných "hororů" není k smíchu. Navíc mě dostala slečna Chloe kterou bych taky neměnil. Jediné co bych vypíchnul je ten konec, to si mohli odpustit a hodit titulky o 5 minut dřív. ()

Montmorency

V originálu se zdála role Carrie pro S.Spacek napsaná, tady je obsazení Ch.G.Moretz velmi nešťastné, její snaha o ztvárnění Carrie působí nepřirozeně křečovitě a Carrie tak působí spíše jako mentálně zaostalá.....jinak docela dobrý ()

Návrat Kingových zombie zvířátek

Návrat Kingových zombie zvířátek