Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arx
  ****

  Oko dravce je lehce nadprůměrný thriller, který těží hlavně z obsazení Shii LaBeoufa. Talentovaný herec na plátně vyzařuje kolem sebe hvězdnou auru a filmové plátno ožívá s jeho příchodem. D.J.Caruso mě ale trochu zklamal. Po v mých očích velmi zdarilé Disturbii a také s rozpočtem který na tento film dostal jsem přeci jen čekal trochu víc. Místy jsou efekty hodně nepřehledné a i když se nás snaží stále držet v napětí sérií výbuchů a automobilových honiček tak se mu to příliš nedaří. Caruso zkrátka natočil průměrný thriller na který se dobře kouká ale který o třídu výš zvedá hlavně hvězdný Shia Labeouf.(8.10.2008)

 • EdaS
  ***

  Proč skoro nikdo k těm zjevným inspiračním zdrojům neřadí i 2001: Vesmírnou odyseu? Caruso nemá nejen na Hitche, ale ani na Tonyho Scotta, na druhou stranu se na jeho film aspoň dobře dívá. Disturbia mě ale bavila přeci jen o něco víc. 70%(3.10.2008)

 • Boss321
  ****

  Slušný thriller, který mne celkem uspokojil a naplnil mé očekávání. Podstatným faktem zůstává, že jsem šel na film do kina a vychutnal si ho tak v plné kráse. Jediné co nemohu opomenout jsou automobilové honičky, které Caruso nezvládal, neboť jsou nepřehledné a chvílemi vůbec nevíte kdo je kdo. Shia LaBeouf je skutečně obrovský talent a velmi charismatický herec, takže s přehledem zvládl celý film utáhnout. Jedná se o slušnou popcornovou zábavu, na kterou se rozhodně vyplatí zajít do kina......PS teďko jsem si všiml, že Oko dravce je můj jubilejní 1500 film ohodnocený na csfd :)......(8.10.2008)

 • LIVINGDEAD
  *****

  Skvělý napínavý film a samozřejmě parádní filmové triky. Těch 118 minut mi uteklo jako voda. A po těch horrorových shitech z posledních dnů, je to perfektní změna! Už dlouho jsem neviděl tak dobrý film jako "Oko Dravce". No a herec Shia LaBeouf : CO FILM, TO PERLA!(27.12.2008)

 • Cival
  ****

  70%. Ač pitomoučká popcornová jízda, paradoxně ve mně zraje. Velmi dravá variace na Hitchcockovské thrillery, která pokládá otázku, kam se DJ vydá příště. Vertigo? Doporučoval bych spíš Cizince ve vlaku...(30.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace