Třicátník Jacky Bonnot je talentovaný kuchař a ctitel velkého kuchařského umění. Sní o úspěchu a o tom, že si jednoho dne otevře vlastní restauraci. Finanční situace jej nutí přijímat podřadné práce, které si však není schopen udržet. Život se mu změní ve chvíli, kdy mu cestu zkříží slavný šéfkuchař Alexandre Lagarde. Zavedenou pozici Alexandra Lagarde totiž ohrožuje finanční skupina vlastnící síť jeho restaurací… (oficiální text distributora)

Psycho.R

S klidným srdcem můžu dát 75 %. Je to komedie a přece se u ní nezasmějete, který komik tohle dokázal a přitom jeho filmy jsou klenot francouzské filmografie? Lous de Funes. Tady se to podařilo i Renovi. Jediný minus pro mě by Michaël Youn v druhé z hlavních rolí. Nějak mi nesedl, ale to není problém filmu. ()

Zuchy

Varování: Film není vhodný ke sledování před spaním, kromě polechtání bránice podporuje apetit a chuť vybílit ledničku :-) ()

Honziss

Příjde mi to jako zfilmovaný Ratatouille. Takový další americký sen o kuchtíkovi. Ale moc fajn sen. Jean Reno se pro roli šéfkuchaře hodí opravdu skěle! A jestli mohu doporučit, opravdu se před filmem najezte! //FFF, Lucerna ()

Zombiepod

Maximálne oddychová záležitosť, ktorá ako film nie je ničím originálna, a okrem neuveriteľnej chuti na jedlo v podstate nič prevratné neukáže. Pravdou však je, že aj v tomto prípade francúzsky humor stále hladko funguje a Jean Reno nestratil ani štipku svojej hereckej charizmy. ()

Bgraphy

Zklamání, velkolepé zklamání. Miluji humor, jaký frantíci umí, ta sranda par excellence, že cvrnkám do textilu. Tentokrát ne....,ani jedinkrát se mi to nepoštěstilo, ani se pousmát.... Nezajímavý scénář, nezajímavý děj, wtf - nezajímavý JEAN RENO? WTF? Konec světa se blíží! ()

DadysGirl

No přiznejme si to, nebýt Jeana Reno, pošlu to k šípku... Ale k mytí nádobí a žehlení mi to postačilo... Prostě mám ráda jídlo :) ()

DaveSmith

Moc příjemná komedie doplněná láskou k dobrýmu jídlu. Je to ten druh filmu, u kterýho jsem sice nebrečel smíchy, ale po většinu času jsem se usmíval jak měsíček na hnoji. A ten přeslazenej závěr? Někdy je happyend to pravý vořechový po náročným dni. ()

Scraffy

Celkom slušná francúzska komédia s dobrými hereckými výkonmi od Jeana Rena a Michaëla Youna. Humor je na úrovni a vízorovo je to veľmi pekné. ()

hazdrova

Variace komédie majú byť o skvelej rytmike, lebo nechcú bezpodmienecne ukázať ani výnimočne výborný scenár alebo strih. Človek sa má proste bez nudy pobaviť, trošku v mysli povariť a extrémne nad tým neuvažovať. Vybrali však veľmi nesympatického hlavného hrdinu a ani Jean Reno to nezachránil. 2* ()

Shitonit

Tak to mě tedy taky netrefilo. Bojoval jsem co to šlo, ale někde kolem půlky, jsem se otočil na druhou půlku (tedy bok..) a opět...usnul... ()

Sundance.cz

Film má svoje pohodové tempo. Děj nijak nenadchne, ale ani neurazí. Je to prostě taková pohodička k deštivému odpoledni. Nečekejte žádné mega vtipné scénky typu Taxi taxi nebo Drž hubu, nečekejte akci. Na druhou stranu film ani nenudil. 60 % ()

miki68cz

Jednoduché až primitivní, ale zároveň milé, vtipné, sympatické, francouzsky zábavné, předvídatelné ale ne na škodu. Skoukněte a bavte se. Vřele doporučuji jako léčivý prostředek proti stresu a všeobecně špatné náladě, depresi a krizi. ()

Ernie_13

Rozhodne nečakajte bláznivú francúzsku komédiu na aké sme zvyknutí s Funesom. Skôr ide o oddychovú komédiu, ktorá nikoho neurazí. Na výkony Renoa s Younom sa dobre pozerá. Príjemná francúzska oddychovka. ()

Plastík

Tohle je film, který dokáže pohladit. Jít na to s kámošem, s mamkou, se segrou, se synem nebo s dcerou, s kolegou - nic není problém. Byl jsem s manželkou. Byli jsme velmi spokojeni. Klidná atmosféra, mělo to celkem švih a hráli tam pěkní lidé. Žádná sprostá slova - prostě nádhera. Reno byl neskutečně příjemný - a to je to můj celkem oblíbený herec. ;-) ()

Dny francouzského filmu

Dny francouzského filmu