Jessabelle

• Česko Jessabelle: V tváři démona (více)

Jessie po tragické nehodě přijde o snoubence a sama zůstane ochrnutá. Aby našla klid, nastěhuje se do starobylého domu v Louisianě, který kdysi patřil jejímu otci. Brzy se tam však začnou dít podivné věci a Jessie najde záhadný vzkaz od své matky, která zemřela před mnoha lety. Brzy pochopí, že tento dům je už dávno obýván i nějakou jinou bytostí. (Forum Film CZ)

kosara

Některé momenty stály za vidění. Ovšem zbytečná zdlouhavost a věčně našpulené a rychle pootevřené rty hlavní představitelky, sráží, dle mého a kromě jiného, film spíš pod průměr. ()

pyromantik

Len šedý priemer. Klišovité, predvídateľné... Viem, že dnes natočiť dobrý horor je asi ten najväčší kumšt, takže nebudem až taký nekompromisný. Pre klasických hororkonzumentov (čo ja nie som) môže byť celkom zaujímavým kúskom do zbierky. ()

gfrusvk

Heh. Úvod bol luxusný, a to maximálne a bez irónie, hlavne scénka s doktormi zvládnutá na jednotku. O čosi horšie to už bolo ďalej.. Akože horor s akože ľakačkami, ktorých bolo minimum... nakoniec asi najviac strašila tá hlavná hrdinka na vozíku, ktorá bola mimoriadne nesympatická a aj ten vozík ma už k záveru sral. A z duchárskeho hororu sa ku koncu stal horor z pralesa, Samotný záver bol už fajn, ale kvôli absencii strachu nemôžem dať 3★. ()

ninjas123 odpad!

to neni horor ale pohádka pro miminka. Jo a jestli je to horor tak Jessabelle jestli žila tak ted se musí otáčet v hrobě.Dopsal jsem a dobrou noc. ()

vrch07256732

taká ducharina na spôsob Thajsko Japonských masových produkcii, akurát z americkáho vidlákova. Nemám rád americké vidlákovo...ako bolo spomenuté film neurazí ani neprekvapí, ľakačky u mňa nefungovali (odchovaný na japonskom shock systéme), záver síce prekvapil ale nijak neohromil...priemer na 1 večer pozretia. ()

pa3k16

Pomalé, ťažkopádne, nemastné-neslané a toľkokrát videné...kvázy horor bez akéhokoľvek znaku sebaoriginality...ešte aj to, čo bolo okopírované, bolo veľmi lacné a neprofesionálne... ()

galfaroth

Horor, je od slova bát se, nebo-li jednou, nebo dvakrát si vyměnit spodky, nebo jsem si to našel ve špatném slovníku?!? U tohohle filmu jsem se nebál, jenže tak nějak ani nenudil. Ne, že by mě přímo bavil, ani nemůžu přímo říct, co to ve mě vyvolalo. Zkoukl jsem film od začátku, až dokonce a místy měl dobré nápady. Jenže tomu chyběla děsivost a víc těch dobrých nápadů. Dávám 2*. ()

Stalker85

No...co k tomu říct.Musim uznat že během prvních asi 75minut jsem dost uvažoval o tom že dám 4* ,bohužel pak přišla poslední asi 10ti minutovka a opět se potvrdilo jak filmařum (v posledních asi 10ti) vždy s koncem filmu dochází dech a nápaditost...konec vypadal jako honem honem dopsanej na koleni během natáčení...Prostě škoda...skoro celej film se mi líbil..měl celkem přijemný tempo,opravdu solidní atmosféru,žádný stupidní rádobi lekačky a opravdu asi nejvíc mě mile překvapilo a potěšilo že tu nebyly ty klasický Kruh vykrádající záběry a scény ( plazení po zemi trhanejma pohybama a přehazovánim nohou přes záda mg)...ale ten závěr mě fakt ultra zklamal. Dávám 2* za celkem dobrou atmosféru,dobrej děj,za to že hlavní hrdinka byla fakt hezká sympatická holka (ne klasicky osilikonovaná vychrtlina) a za to že i hlavní záporačka byla ve svý mrtvolný podobě docela hezká holka, a ne opět typicky zrůdná mrtvola ze který se vyklube překrásná princezna. ()

Kokotek230mm

Dal bych dvě, ale hlavní herečka ani kozy neukázala, takže jsem po celý film byl spokojený, jak kolem ní všichni pomalu chcípají. A nějak jsem z toho měl pocit, že to točil někdo, kdo dostal poprvé kameru a zkusil ji zapnout a něco s ní natočit. A že za to všecno zlé mohlo vodoo ? no fakt trapná zápletka. ()

Otokooya odpad!

Tento film sa dostal k divakom asi len kvoli podobnemu nazvu s filmom Annabelle (co tiez nie je ziadna vyhra). Vystrasi mozno jedna scena a zvysok je strata casu. podpriemerny napad, podpriemerne obsadenie a ani filmova vyprava nestoji za nic. Zaver filmu mi pripominal televizny serial Verte, Neverte... nerozumiem, ako si mohli mysliet, ze je dobry napad natocit rozuzlenie celeho pribehu za bieleho dna; vonku; ()

BarneyJ

Inšpirácia od nemenovaného filmu? Kvalitná hlúposť bez pointy.Dej žiadny.Herecké obsadenie slabé.Pár lepších momentov bolo ale ináč nieje čo hodnotiť kladne.2* ()

abanek

Hlavní hrdinka byla rozkošná a záběry kamery do jejího výstřihu by si zasloužili minimálně nominaci na Oscara... Nicméně scenář na houby ani pihatej vystrih nezachraní... Koukněte radši na Skeleton Key nebo Angel Heart... ()

bratr_jezek

Víc než zbytečně komplikované. Chvilku to vypadá na strašidelný dům, pak na něco na způsob Kruhu (bože, zase videokazeta), pak pro změnu duchařina ve stylu Voodoo a stěhování duší. Celé to stojí a padá na hlavní hrdince, která umí být sympatická a proto si to celé vlastně nezaslouží, zatímco jiní (např. otec) by si strašení zasloužili plnými doušky. Na tomto motivu se zároveň láme logika, protože pokud se chce záhrobí mstít, nemusí čekat 18 let, ale může se vyřádit na zmiňovaném otci. ()

TheAnimalOne

Hororová slátanina, která patří mezi ostatní klišé dnes již téměř béčkového žánrů, který zkrátka nepřichází s ničím novým. Je to nuda při které jsem usínal a myslel jen na to, aby to už skončilo. Občas nějaká ta klasická "lekačka", která mě nejspíš měla vyděsit a nakonec závěr, který byl naprosto nesmyslný a postrádal vysvětlení. Možná, kdybych to celé viděl znovu nějak by to do sebe zapadlo... ale proč bych to sakra dělal že? ()

Antimat

No tak na horor tu nieje nič desivé, menšia potvorka ktorá dohromady neurobí nič.... Toto má od dobrého hororu veľmi daleko. Koniec prekvapivý,zdanlivo dobrý no zvyšok scén je nuda nuda nuda.... Nič sa tam nedeje žiadne enormne napätie o vystrašení reč nemôže byť. Sa v Treehouse od Horror od Simpsonovcov viac deje než tu ()

TrevisoCZ

Film měl slušnou atmosféru a pár dobrých nápadů, ale dost to pro mě srazil závěr. Nevím, jestli ten konec měl být podle tvůrců "šťastný". Mě takový nepřišel. ()