Jessabelle

• Česko Jessabelle: V tváři démona (více)

Jessie po tragické nehodě přijde o snoubence a sama zůstane ochrnutá. Aby našla klid, nastěhuje se do starobylého domu v Louisianě, který kdysi patřil jejímu otci. Brzy se tam však začnou dít podivné věci a Jessie najde záhadný vzkaz od své matky, která zemřela před mnoha lety. Brzy pochopí, že tento dům je už dávno obýván i nějakou jinou bytostí. (Forum Film CZ)

Jenn

Nechápu, co proti tomu filmu všichni maj, závěrečný "It´s Jessabelle" mi způsobilo mrazení jak sviň, sympatický herci, já jsem spokojená. ()

PatrikP4

Byly jsme na tom v kině, ale žádná sláva to vám povím. Nic moc, spíš nic než moc... Už to asi nikdy vidět nechci byla by to pro mě ztráta času... ()

mikimiki09

Ach Satane, co jsem komu co špatného udělal, že jsem byl potrestán tímhle "hororem"? Blbka na vozíku, které straší ve věži hledá nějaké příšerné rodinné tajemství, aby se z toho nakonec vyklubalo obrovské klišé o lásce a nenávisti a kletbách a pomstách....a ještě do toho přimícháme trochu voodoo, aby to byla ještě větší kravina ()

PatriciaVe

Děj a příběh filmu super, ale když film skončil, vypínala jsem ho s pocitem, že to byla nuda, určitě to mohlo být lépe propracovaný. Celkem rychlý spád všech činů a v tom nejlepším to skončí... ()

Merenre

Dost dobře našlápnuté...ženská uvězněná v úděsném baráku někde daleko za posledním prdelákovem a ještě na vozíku, bez rodiny nebo příbuzných...no co může být děsivější. Atmosféra dobrá, bohužel brzo to začalo být příliš explicitní, a tudíž to ztrácelo napětí. Poslední třetina a otřesně ujetý závěr to pohřbili. ()

Saxos

Jediným hororem je vydržet až do konce a nevypnout přehrávač. Nudně a směšně zpracovaná duchařina. ()

MiniRecenze

Viděl jsem trailer ,který mě zaujal a já doufal ve strašidelnou duchařinu.Jenže... Jenže pravda je tak trochu jiná.Ze začátku Vás snímek sice zaujme ,ale potom zjišťujete,že se jedná o slabý odvar něčeho ,co už někde bylo.Je znatelně poznat,že se tady tak trochu kopíruje ze snímku Kruh (2002) a Klíč (2005).Tím už film pokulhává i když se snaží udržet diváka v nejistotě.Atmosféra nic moc a bát se nebudete,protože "zdejší" strašidlo strašit neumí,natož vylekat.Ostatní herecké výkony taky plavou v dialozích,kterým sami nevěří.Tak se Vás pokusí zaujmout alespoň hlavní hrdinka,která si až "záhadně" vybírá oblečení s větším výstřihem.A závěr ,který se snaží šokovat...pff...prostě nefunguje.Přes slibný trailer ke ZKLAMÁNÍ!!! ()

Emperor1

Do kvalitního hororu tomu chybí hodně, takové převalování v hubě něčeho už několikrát přežvýkaného, podprůměrný film, který rychle a snadno vyvane z paměti ... škoda některých slibných momentů, které se daly více rozvinout ... ()

brasek

Veľmi nudný príbeh v ktorom občas sa nájdu fungujúce scény z iných filmov. Samotná pointa a vyvrcholenie príbehu sú tragické. Veľmi slabý horor s podpriemernou atmosférou a nulovým napätím. ()

Richie4422

Keď pri klišoidnom sťahovaní do domu do auta vrazilo ďalšie, myslel som si, že je to odkaz tvorcov "rúcame klišé". Bohužiaľ. Zrecyklované, videné, nelogické. Osobne nemám problém s tým, keď nejaký hororový film nevsádza priamo na originalitu, pokiaľ je kvalitne spracovaný a zabaví. Toto však nie. VHS kazety totálne mimo mísu, ich obsah ešte viac, otec nevie, čo má pod nosom, teda očividne vie, ale prečo nehrať blbého, aby sme mali viac kaziet. Príjemna scéna bola pri duchovi na vozíčku a občasný nákuk do výstrihu peknej hlavnej hrdinky tiež stál zato. Duchanica z Evil Dead váľajúca sa v blate bola hovadná a jej scény účelové bez významu, fake love story hrôza, voodoo v 2 minútach a policajti si nevedia robiť svoju prácu, scény "výjavov" na efekt, záver smiešny. K tomu si prirátajte nudu a uťahanosť i napriek 87 minútam času. Proste tento film stavia na tom, že behom 1 minúty vám "všetko" má dopnúť. Keby z toho nesršala nelogická účelovosť, bolo by to lepšie. Ale keby bolo keby, boli by sme ďaleko od tohto filmu. Dve hviezdy za technické spracovanie, krásku v hlavnej úlohe a scénu bitky v bahne, ducha na vozíčku a úvodnú scénu, lebo bola smiešna. ()

MartinSTFC odpad!

Co to krucinál bylo? Za toto by se povinně mělo vracet vstupné. Dát skoro dvě stovky a pak dostat něco málo přes hodinu takové nudy a trapnosti? To snad nemysleli vážně. V životě jsem z kina neodcházel tak naštvaný, vážně ne. ()

Bluesun

Hodně mi to připomělo horor Klíč. Klíč má lépe promyšlený scénář a obecně ho mám hodně rád. Jessabelle je trochu víc strašidelná, ale finální rozuzlení není tak uspokojivé. ()

Da_reba

Celkom slušná atmosféra sa tiahla väčšiny filmu ale ten koniec to ozaj zabil. Lepšie ako väčšina nových hororov ale aj tak len priemer 60% ()

NeverEver

Nekolik poradnych leknuti, neokoukane tvare, priserny dum, ve kterem bych ja fakt nezustala ani hodinu:-) a na zaver ocekavane/neocekavane rozuzleni. Klasicky horor bez prilisne krve, zelenych muziku, super triku nebo nevysvetlitelnych udalosti. Pluje pomalu, ale pluje dustojne a i kdyz neobsahuje nejake extra "whow" nove napady a vy vlastne tak nejak tusite jak to cele dopadne a kdo nebo co stoji za tim vsim, muze se film dostat pod kuzi (pokud ho nechate). Takovy oddychovy pohodovy horor. 3*** si zaslouzi.(urcite od milovniku hororu:-)) ()

HororSamael

Co to kurňa bylo? Herecký výkon koresponduje se skupinou odvážných žáků ze základní školy, kteří se chystají na svou premiéru s divadelním klišé. Tak jsem se na to těšil...Celkový dojem je asi žádný, možná že stačil pouze začátek a konec. Ostatní nebylo potřeba, jelikož to nedávalo žádný význam. ()