Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Totálně přehnaná zábava s dobrým a vtipným Tatumem, který i s mladým kukučem hraje fotra a má občas takový, až willisovský hlášky. Celý film je fakt spíše sranda, ale akce není ošizená a při driftování na zahradě Bílého Domu si vrchovatě užijete obojí. Nejmonumentálnější je určitě nálet Black Hawků, ale i všechny přestřelky jsou v pořádku. Jen po každé z nich přijde nasranej Jason Clarke a zařve "kurva zase upláchl," nebo tak něco. A práce s vedlejšími postavami je zvládnutá na jedničku. Dokonce mi bylo líto té Tatumovy slečny, co mu zařídila lístky na prohlídku.(17.7.2013)

 • Marigold
  ***

  Po republikánech natočili svůj akční blockbuster i demokrati, takže je tam míň krve, víc uvědomělých blogerek 12-, víc míru, pravicových radikálů, černých prezidentů, co jsou cool a mluví sprostě, víc zkažených zbrojních lobbistů a míň bipolárního vidění světa (netýká se ovšem vnitropolitické situace). Emmerich pokračuje ve své světospasitelské misi odstartované eko agitkou Den poté. Tenhle vyměklý a korektní derivát Die Hard nicméně ukazuje, že Rolandovi se třese ruka a film tak připomíná společné odpoledne Jihočeských matek a Dětí Země. Všichni si tu dělají, co se jim zrovna zlíbí a výsledkem je sluníčkový zmatek, kterému jakýs takýs řád dodávají Tatum a Foxx. Jestli mám volit mezi nateklým Mažňákem Butlerem, nebo uhlazeným Losnou Tatumem... vzdávám se volebního práva. PS: Sorry, den poté volím přeci jen Rolanda.(16.7.2013)

 • Tom Hardy
  ****

  Nečekal jsem nic a dostal takřka všechno. Nebýt nízkého ratingu, neměl bych de facto za co strhávat body. Ano, je to hrozně oldschool, vrcholně zapracovala nostalgie a všechno už jsme viděli jinde. Ale tak čistou žánrovku, která by podobně důsledným způsobem zpracovala své téma, to už jsem neviděl léta. White House Down je film propadlý časem - ukázka toho, jak se točilo počátkem devadesátých let. Uvědomělý záporák se zábavnými poskoky, opravdu vtipné vedlejší postavy, hláškující a zranitelný hrdina, sázka na fyzickou akci a žádné zbytečné kejkle okolo. Lebedil jsem si a zamáčkl slzu pri představě, že je to příběh Johna McClanea Jr.. Tatumovi bych ho věřil bez zaváhání. Jedno z nejpříjemnějších překvapení letošního roku a pro mě osobně dost možná nejlepší klon/nástupce klasické Smrtonosné pasti. Více zde.(19.7.2013)

 • flanker.27
  odpad!

  Už zase střela do hodinek. Jako v Černý zmiji to beru, derivace "medailonek" ve Žhavejch výstřelech 2 taky ušla, ale napotřetí totéž, když to není parodie? Jak je to směšnej film, tak musím říct zlatej Den nezávislosti. Ve srovnání s konkurenčním Olympus Has Fallen snad ještě horší, tam ve vší blbosti aspoň tu rozstřílenou vlajku mohl divák filmu věřit... P. S. Jestli věříte, že vaše dítě bude hystericky vřískat "zastřelili prezidenta", klidně moje hodnocení ignorujte.(20.10.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Útok na Bílý dům považuji za o třídu lepší než jeho Pád. Zejména proto, že americké zbrojaře považuji za větší světové nebezpečí než celou Severní Koreu, ale hlavně tentokrát se to nebere příliiš vážně, hláškují tady snad i prezidentovy tenisky a v této atmosféře je velmi snadné přehlédnout nějaký ten logický nesmysl. Je to zkrátka zábavná ptakovina velmi vysokého levelu, která naprosto splňuje mé požadavky na odpočinkovou zábavu.(27.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace