Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

Stumbleine

Projekt Jackass mě nikdy příliš nebral, ale v tomto případě musím udělat výjímku, jelikož jsem se dlouho u žádné komedie takto nezasmál:) Především u scény s rybářem na golfovém hřišti, scénu v černošském klubu, nebo tu s malými holčičkami na soutěži..opravdu výborná práce))) ()

lobo87

Tak toto je pekný úlet. Nadržané skoro 90-ročné alter ego Johnnyho Knoxvilla tu vystrája na plné pecky. Výborný boj aj jeho vnuk, ktorý v ničom nezaostával. Pri niektorých scénkach (pohreb) som vybuchol od smiechu... 75% ()

Kokutek odpad!

Do prdele, hvezdičkáři, to nikdo z Vás nevidí, jak je to všecko nahraný? Zamysleli jste se na chvílu nad tím, kde všude musely být kamery, kterejch si "nikdo nevšim" a  jak se muselo všechno připravovat? Prostě Policie v akci a "překvapenýma" komparzistama z ochotnickýho divadla Horní Lhota. Trapas jak sviňa a vy jste naletěli. Příběh o hovně. ()

MorraEddie

Nedá mi to a musím dát 4*. Film možná chvílemi nudí a má hluchá místa,ale v porovnání s vtipnými scénkami se jedná o zanedbatelné procento nad kterým zavřete oči. Od dědka v podání Johnnyho nemůžete čekat žádný duchaplný humor,ba spíš naopak se připravte na dávku nevkusu a nechutnosti,které jsou s tímto projektem prostě spjaté. Scéna se soutěží krásy mě přesvědčila,že by byla chyba držet se s hodnocením nízko. ()

kramatos

Tak tahleta lifekomedie mě mile překvapila. Skoro bych řekl kam se hrabe Borat s Brunem, ale neříkám to. Knoxville tady dokazuje to co si myslím celou dobu, že to on je tahounem celé té skupinky magorů a bez něj by to stálo za starýho osla. Sekunduje mu neuvěřitelnej skrček Jackson Nicoll, kterej hravě strká do kapsy všechny ty Spielbergovský, Lucasovský a kdovíkohovský děti. Některé scénky jsou samozřejmě slabší, ale žádná mi nepřišla trapná. Tam kde se Cohenovská alterega nořila občasně těžce pod hranici jakéhokoli vkusu, se nerudnej dědek drží zuby nechty okraje žumpy jen řekl bych u jedné scénky. Doporučuji. ()

WoodoX

Tento film vôbec nefunguje ako film. Príbeh to nemá absolútne žiadny a dobré scénky sú často striedané s nejakými patetickými vsuvkami. No keď to už človeka rozosmeje, tak poriadne. ()

suboss

Jackass sa tentokrát pokúsili dať svojmu filmu aj príbeh a ja si myslím, že sa im to celkom podarilo. Všetky vtipné scénky do seba zapadajú a vytvárajú tak pekný celok, na ktorý sa určite dá pozerať. Nie všetky scénky sú samozrejme na popukanie, ale pár ich je tam vážne vydarených. 60% ()

cohy

Přišlo mi to šíleně trapný, hrozně nucený. Nejvíce jsem se pobavil jak ukazovali zaběry z natáčení a díky tomu dávám jen jednu hvězdu. ()

MrFarmer

Určitě ne tolik koncentrovaných šíleností a skečů jako v Jackass 1,2,3, ale i tak slušná podívaná s několika vyloženě vtipnými momenty. Dobře jsem se bavil ačkoliv formát filmu rozhodně ubíral na tempu...natočit hodinu a půl skečů bez děje, který je tam opravdu jen tak na oko by bylo lepší. I tak slušná a lehce zvrácená podívaná ! ()

JihadJoe

Škoda, že celý film stojí většinou na fekálních scénkách, typu posrání se, házení pšouků, vypadávání varlat atd. Nejen že všechny tyto scénky už Jackass předvedli, ale ubírat se tímto směrem je celkem nešťastné. Navíc Jackass mají celkem originální nápady a je jen škoda že fekál scény dominují. Povedená je soutěž o malou královnu krásy, tučňák akce a pohřeb. ()

Saxos

Knoxville a jeho štáb jsou cvoci. Maska perfekt! Je zajímavý sledovat nezúčastněné, jak čumí a nevěří. Dobré akce - stripbar, volba miss, pohřeb, rybaření na golfu, automat na led, chlastání před stadionem. ()

JenomDominik

Užasnej a vtipnej film, líbí se mi že reakce lidi jsou pravé a ne hrané, neskutečně jsem se u filmu zasmál, hlavně Billova stripterská show! :D 4* (75%) ()

Drakersss

Netradiční ale stále zábavný Jackass který je věnován památce zesnulého Ryana Dunna, myslím že by byl určitě rád. U některých scén jsem málem spadl ze židle a některé byly zase o něco slabší. Já jako zarytý fanoušek jsem rád za nový Jackass ale přece jen bych přivítal pravé pokračování. Co se týče Johnnyho jako pana Irving zismana nemůžu si stěžovat protože ho prostě hraje na jedničku. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021