Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

Ryuuhei

Jízda, která dokáže díky opravdovým reakcím nicnetušících lidí opravdu pobavit. Dokonce mě překvapilo, že zde byl zakomponován i nějaký ten příběh na pozadí, který se víceméně snažil o navození emocí hlavně v pozdějším vývoji děje. Myslím, že celkově vtipné (i já se párkrát zasmál a to zrovna mě rozesmát chce notnou dávku štěstí), zábavné a celkově taková dobrá jednohubka od tvůrců Jackass, jejichž styl humoru čiší ze všech stran. ()

ecceHOMMO

Jackass bol doteraz pre mňa len výstrelok na jedno pozretie, ale toto je zábava, ktorú som schopný vidieť viac než len raz....***/**** ()

hroubek

Vím, že je to taková blbůstka, ale já jsem se u ní několikrát od srdce zasmál. Pokud se nudíte a chcete zkusit něco netradičního, tak tímto filmem nic nezkazíte. ()

Yoda sama

Nepochopiteľné. Knoxvillove senílne alter ego JE zábavné, ale len v kontexte 10 minút v celovečerných Jackass filmoch. Takto je to len výnimočne zábavný road trip ktorý je viac než zábavný nudný a nič nové neponúkne. Dokonca už aj tá skrytá kamera nevyzerá ako skrytá. 5/10 ()

Mishqo

Týpci z Jackass ma vždy vedeli poriadne rozosmiať (alebo mi dvihnúť žalúdok) a preto je tento polovlažný humorný odvar pre mňa viac sklamaním ako satisfakciou. Sú tam stále scény, kde som sa smial ale je ich tam tentokrát žalostne málo. Nabudúce by som sa radšej vrátil k jednotlivým nesúvisiacim vtipom, než to orámcovať obyčajným patetickým príbehom. Záverečná scéna bola najvác! =D ()

Unnamed

Místy lehce nudný film, ale už si nepamatuji, kdy naposledy jsem během filmu zažíval záchvaty smíchu po nichž jsem se bál, že ten další již nemusím přežít. Asi jsem stále puberťák, že mě takové věci baví... ale už s tím asi nic nenadělám. 4* ()

zdenny

Celá má rodina nemohla odtrhnout oči. A to jednoduše proto, že tento Knoxville byl naprosto super. Dalo by se mluvit o rodinném „jackassu“, protože zde dělají hovadiny dědeček se svým vnukem. A to před nicnetušícím komparsem. Smáli jsme se u každé scénky, kdy za naprosto triumfální považujeme tančící holčičku - chlapečka v soutěži dětská miss. ()

Sklepkan

Tento film jsem viděl v ideálních podmínkách pro projekci tohohle filmu- s partou kamarádů, kdy máte pořád něco tekutého po ruce...a možná proto jsem ochotný jít na 4*. smáli jsme se totiž hodně a některé scény jsou opravdu boží...i když pravda, některé slabší. vesměs jde o film, kdy se jednotlivé scény vyprávějí formou "nachytávek se skrytou kamerou". docela to funguje, protože některé psí kusy, co tam Knoxville předvádí jsou supr. osobně u mě vyhrál s tučňákem, kdy majitele obřího sádrového tučňáka úplně nehorázně setřel jak malého kluka, kdy chlap jen prázdně lapal po dechu, nevěděje co říct :D osobně mám raději jackass, ale na druhou stranu je to film na který se dá v celku v pohodě podívat i s něžnějším pohlavím, což se o jackassu úplně říct nedá. takže za mě 70% ()

Krasus

Neskutečná zoufalost, kterou ubíjí přesně to, co by ji mělo definovat, tedy humor a malej kluk má víc hereckýho švihu, než Johny Knoxville. ()

Lukoboss

Jackass jsem měl vždycky rád a bavil jsem se u toho, i když to bylo občas moc šílený, drsný nebo nechutný. Tohle je ale jen slabej odvar, kterej má pravděpodobně šokovat, ale to se nedaří. J. Knoxville má rozhodně na víc, tady to vypadá, jakoby to ani nešlo z něj, občas ty vtípky přecházely skoro do trapnosti, což určitě není dobře. Dvě hvězdy jsou za Johnnyho a malýho klučinu, kterej to dal naprosto s přehledem vedla takovýho barda, jakým je J. K. Potěší, že je to věnováno památce R. Dunna, ale to je asi tak všechno... ()

Sdoom

Je to jako celek kravina, ale neni to nuda. Navíc jsou zde tři scénky, který mě totálně rozsekaly, a za každou z nich ta jedna hvězdička. Konkrétně nákup v supermarketu, návštěva dance clubu pro holky a holčičí soutěž krásy, dlouho jsem se tak nezasmál u nějakého filmu. Ostatní scénky jsou někde mezi absolutně nevtipné až mírně vtipné. (HD, orig.) ()

Firebug

Kdo by to řekl, že Jackass partička dokáže vytvořit docela fungující rodinnou komedii? :-) Možná škoda, že ty jednotlivé "pranky" do děje občas moc nepasují. Chlámal jsem se ale dost a to se počítá. Jackass: Number Two si však opakovaně pustím radši. ()

herr_carter

Co se všem dementům z téhle party musí nechat je fakt, že svou nutno dodat úspěšnou kariéru založili na blití,sraní,chcaní a kopání do koulí, což se asi nikomu na světě ještě nepodařilo. Mizernej dědek je na Jackass asi trošku slabší odvar a dokonce je tu humor mnohdy i relativně inteligentní - je to ale další z téhle řady, kde stačí koukat chvíli a pak jenom rychle přetáčet a občas zastavit..............................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

korndaddy

Aneb, hvězda za každej zábavnější moment. Parta kolem Knoxvilla je už vyčerpaná a tak trochu čerpá ze starších snímků a ani styl natočení ala Borat tomu moc nepomohlo. A finální scéna jak kdyby z prdele vypadla z Malé miss sunshine. Škoda. ()

velkyvezir

Jsem myslel, že se pos..ru smíchy.:-D Ano, není to žádné intelektuální dílo, ale kdo není zapšklý jedinec a občas si rád dopřeje trochu toho fekálního humoru k odreagování, rozhodně tímto filmem neprohloupí. Osobně považuji za geniální scénku s tou soutěží miss Severní Karolína. Ta holčička, co pořád vyhrává, byla mimochodem v jednom díle Války skladů. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021