Vincent (Richard Bohringer) má obdivuhodné povolanie. Je akrobatickým pilotom. Ak máte pevné nervy vo vzduchu, ešte neznamená, že na zemi sa nimi môžete pochváliť tiež. Je výročie svadby, ale pre Vincenta má trpkú príchuť. Objaví totiž neveru svojej ženy a svoje pevné nervy celkom stratí. Vyprevadí svoju ženu aj s milencom na onen svet a končí vo väzení. Po prepustení sa mu ozýva sudca (Philippe Noiret) so žiadosťou, aby pomohol jeho synovcovi. Vincent už je jednoducho na vraždy neverných žien expert... (oficiální text distributora)

horovska

Mé hodnocení není ovlivněno ani tak tím, že jsem žena. Navíc mi to neuctivé a ponižující vůči ženským vůbec nepřipadalo. To, co nutí v této komedii muže zabíjet je totiž láska a především žárlivost. A dámy jsou tu skutečné "formáty" - to jak zjevem, tak vystupováním. Možná jsou občas trochu "svině". Takže nechápu, proč by se měla ženská část diváků urážet, ani co je na tomto filmu antiženského.. Horší je to však s francouzským černým humorem. Ten mne opravdu nebavil. A to mám černý humor ráda. Fajn herci, ale jinak plácnutí do prázdna a vaření z vody... ()

markotter

První polovinu se nestačí člověk přestat smát nad neskutečnými hláškami a stále přemýšlí, co ty ženské režisérovi udělaly, že se do nich takhle naváží. Ve druhé půlce to nějak přechází do stereotypu a stává se z toho taková průměrná francouzská komedie. Ústřední trojice je výborná celou dobu, ale celkový dojem z filmu byl díky té druhé půlce lehce nad 60 % ()

Tamdydam

Zatím spolehlivě největší francouzská blbost, jakou jsem viděl. Scénář jako by psala opice, logika příběhu žádná, uvěřitelnost nulová, hlavní "hrdinové"-škoda mluvit. Soudce, pro něhož je zmanipulování soudu, nechutné vydírání, nebo objednávka vraždy "ženské" stejně rutinní záležitost, jako zabití mouchy, duševně nevyzrálý smrad, který považuje podvádění své ženy za samozřejmost, ale s její nevěrou z pomsty a odchodem se dokáže smířit jedině, bude-li mrtvá a nakonec těžko uchopitelná postava pošuka a rozvážného člověka zároveň, vraha a lidumila, který je nucen to vše spáchat. Všichni náležitě "hustě" hláškují, jak 90. léta ve francouzském filmu káží, seč jim síly stačí. A my tuhle sestavu máme chápat jako roztomilou partičku, která se nebojí za nás chlapy otevřeně a popravdě říct, jak to vlastně ve skutečnosti vidíme. Děkuji, už nikdy víc ()

MaxForValue

Hviezdne obsadená francúzska zlátanina, Noiret, Lhermitte, Rochefort a Miou-Miou, vo filme, ktorý nevie, čo vlastne chce povedať. Bizarná road-movie, v ktorej sa postavy menia podobne ako nálady hercov, v ktorej kvalitné a humorné scény strieda vákuum, v ktorej sa herci pohybujú planinou bez toho, aby vedeli, čo vlastne chcú. Scenárista odviedol slabú prácu, všetky kúzla vyplýtval v úvodnej tretine a následne varí už len z vody. ()

Locksley

""Lepší dobrá honitba, než špatná svatba." Svěží komedie s luxusním mužským trojlístkem z kterého malinko výš vyčnívá skvostný soudce Noiret. To vše je podpořeno výborným dabingem. ()

ozzman111

Priznám sa, komédie nepatria medzi moje obľúbené žánre, keď nevyžarujú prehnanú bláznivosť a absurdnosť. Jednu pondelkovú noc sa objavil nenápadný film, pri ktorom som mal plán bezmyšlienkovito zaspať. Obsah nevyzeral zle, tak som sa do neho pustil. Začínal ako totálna blbosť, až sa prepracoval na milú francúzsku komédiu , ktorá vyvolala pár úsmevov , chvíľkový hlasnejší smiech , dobrú náladu, prerástla do prekvapivo absurdného road-movie a udržala ma pri živote až do konca. Konca, ktorý bol až príliš romantický a príliš jemný. Tango - film pre mužov, ktorých otravujú ženy, zároveň bez nich nevedia žiť a vlastne ich milujú. ()

Bilky

Film zacina ako blazniva komedia,ale postupne sa tempo spomali na inteligentnejsiu road-komedy s prvkami anlyz o vecnom spoluziti muzov a zien. Miestami drsne humorne, miestami cynicke az vulgarne hlasky,miestami velmi neuveritelne ale stale s francuzskym smrncom aj ked nabalene o taliansku porciu crazykomedy a amerikansky styl. Tato splet a lavirovanie medzi zanrami trosku ubera na zazitku ale stale lepsie ako holywoodska produkcia. Spolu s vynikajucimi vykonmi ustrednej putujucej 3ky robia z filmu nadpriemer. Zenska cast osadenstva je bohuzial v tieni a k dalsiemu zaporu by som radil aj velmi rozkolisane tempo pribehuu a neuveritelne nahody. ()

magu

Vaše hodnotenia 3* a vyššie ma nedonútia, aby som dal viac! Ten film iba pripomína road movie a bohužiaľ aj na komédiu sa iba ponáša.... V skutočnosti je to iba teké kecanie do prázdna. ...a stotožňujem sa s prvou polovicou komentára od Horáca. ()

Horác

Nechal jsem se inspirovat vysokým hodnocením uživatelů čsfd a zaběhl do Levných knich pro dvd. Opět jsem si potvrdil, že francouzský humor ve stylu "to je ale veliká taškařice, že ano?" mi prostě nesedí. Dokonce mi film nepřijde ani tak antiženský, jak tu někdo psal, jako spíš antimužský. Sdělení (nesporně pravdivé) pro mě je: My, chlapi, jsme šašci. Ženy nás sice štvou, ale ve finále nás stejně dostanou na tu svoji....nabídku:) A ještě dodatek k disku samotnému: pokud jako já nevládnete francouzštinou, tak jste odkázáni na české audio. České titulky na disku nejsou. (Tento fakt ale mé hodnocení neovlivnil.) ()

kolodej1

moc hezké, opravdu vydařená komedie s výborným Noiretem. Dost příležitostí k zasmání. Jinak si narozdíl od některých jiných hodnotitelů nemyslím, že by se jednalo protiženský film. Naopak, filmem prostupuje láska k ženám a jistá mužská bezradnost si poradit s city k nim. Inteligentní komedie a přesto velmi zábavná, Myslím, že nemůže zklamat nikoho a stojí za shlédnutí ()

Ironhead

Vyborny film! Opravdu sem se velmi uprimne bavil pri jeho chytrych cernohumornych az absurdnich scenkach na ceste za pomstou na tema "Nemuzu s ni byl, ale bez ni take ne...". Skvele ustredni muzske trio, doplnene spoustou nemene dobrych epizodnich rolicek, ktere vetsinou mezi sebou resi to same tema jen v jinych kulisach. Rozhodne doporucuju ;) ()