mrtn

stejny problem jako u Bezva finty. prvni polovina temer genialni, ale ta druha film uspesne srazi na nadprumer...... ()

Inozuka

Asi jeden z nejlepších funesovských filmů. Restaurační i kriminální část filmu mě baví stejně, honička na horách je vtipná a akční a podle mého celkový dojem z filmu nijak neohrožuje. Je sice fakt, že Funes jako terorizující šéf restaurace je zábavnější než jako vějička pro teroristy, ale v obou polohách je klasicky vtipný a nenudí. Parádní jsou vedlejší postavy... klavírista, nápojový číšník a uhlazený uvaděč do restaurace se svým neustálým "Můj bože".... ()

rublik05

Louis de Funès tentokrát jako velký restauratér nám servíruje jeden vydařený gag za druhým a snímek je přímo napěchovaný vtipnými scénami a samozřejmě i bláznivými, bez kterých by to prostě nebylo to pravé ořechové. Druhá část filmu je sice o trochu slabší a trochu tu první sráží. Přesto díky právě excelentním výkonům pana Septima a skvělé zábavě se pořád podařila udržet pomyslná kvalita této povedené francouzské komedie. I když nepatří mezi mé nejoblíbenější, stále se jedná o nestárnoucí, vždy zábavnou komedii. 8/10. ()

IronRocky

Skvělá komedie a opět skvělej Funes. Nejvíc se mi líbila scéna kdy Funés dává v němčině svůj recept na bramborovej nákyp. Při této scéně jsem se smíchy neudržel. ()

Rodin

Miloučké, potřeštěné, blboučké, skoro až geniální. Film bohužel neudržel tempo z první poloviny, což je sice mírně na škodu, ale závěr to opět poněkud posadil na koleje. 80% čistých a jistých. ()

mac000

Snad nejlepší defunésův film. V dokonalém souznění s českým dabingem F. Filipovského je film jednou dlouhou sérií kultovních scén a dialogů, které se neomrzí ani při x-tém sledování. Film odstartoval i boom populatiry Funése v Česku v 60. a 70. letech (Četníci u nás byli až po Septimovi) ()

SONY_

„Muskatnuss! Muskatnuss, Herr Müller!“ Od pana Septima jsem se naučil správnému stolničení i šprechtit německy, tudíž mi to přineslo hodně. No a tanec číšníků? To bylo geniální. Dokud mi ovšem někdo nepodrazil nohy. Rovněž také volím k obědu ředkvičku a psaní veršíků. Asi se tam také vydám a podívám se na to, jak se vlastně dělá ta proslulá Pyramida pana Septima. /90%/ ()

DANAT

Tu sa nemecki distributori priam vysantili v pocte nazvov pre tento film: Scharfe Kurven für Madame; Das große Restaurant; Louis, der Spaghettikoch; Oscar hat die Hosen voll; Oscar hat die Nase voll. ()

Cortesz

Další z mnoha skvělých "Funésovek", která jako vždy stojí z více jak 90 % na něm. Ovšem zde jsem se začal trochu nudit v druhé polovině filmu, která je až příliš detektivní a velice odlišná od první poloviny odehrávající se v restauraci, která je plná gagů a vtipných hlášek, situací a je zde jedna z nejkultovnějších scén, která je s "LdF" k vidění. Oceňuji sice detektivní zápletku, která má i překvapivě překvapivou pointu, ale jsem větší fanda Funésových čistokrevných komedií, ale i tak jde o famózní zábavu. ()

Stejšn

Jeden z nezapomenutelných Funésových filmů. Scéna s führerem je brilantní. Ein Muskatnuss! Verstehen, Herr Müller?! MUSKATNUSS! ()

transbeskyd

Další z řady komédií s Funesem ze zlaté francouzské éry, které v té době chrlil jak na běžícím pásu, a přesto většina držela kvalitu. Opět mistrův úspěšný útok na bránice v osvědčené roli, která mu šla ze všeho nejlíp - šéfa tepajícího "natvrdlé" podřízené. Prostě klasika ovšem nepřinášející nic zásadního ani nového, což nikdo asi ani nečeká. ()

Ferenzo

Neuvěřitelná role Louise. Pan Septim je pro mě absolutní borec,jedinej skutečnej gentleman,kterej vede restauraci. Takhle by to mělo vypadat. Detektivní závěr trochu ubral na mém smíchu,ale jinak naprostá bomba. Doporučuji.85%. ()

offlineman

Muskatnuss a tanec číšníků v čele se svým šéfem, není co dodat!!! Obzvláště to "říznutí" s talíři o zem, to sem si vždy vychutnával!!!! ()

Havala

Jeden z vrcholů Funesovy sbírky filmů. Jaké to štěstí že máme tak skvělého dabéra, to to jenom podporuje. ()

Krahulda

Jedna z klasických komedií, kde hraje Louis de Funès hlavní roli. Tato komedie je velmi vydařená stejně jako ostatní komedie s Louis de Funèsem. Zažijete opět mnoho humoru, kterému napomáhá František Filipovský. ()