Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané. (Bontonfilm)

Figu

Tady se nám Peter Bogdanovich snažil až moc čarovat a proplétat děje, že se krapítek přepočítal. Hrůza hrůzoucí!!! S komedií toho nemá moc společného. Je škoda nevyužitého hereckého potenciálu, které pod svá křídla celý štáb dostal. Po dlouhé době mě velice zklamala Aniston, které fandím. Všechno špatně! 30% ()

Martin741

Reziser Peter Bogdanovich konci hodne biedne, jak tak pozeram. Jeho film Papirovy Mesic z roku 1973 bol super, vtiahlo ma to hned, no ale tu zas vladne traged Owen Wilson, a zacinam ho z duse neznasat. Herec je to casto az pod/prieemrny, a vidim ho castejsie nez chcem. Dialogy su len vatovo plane plky, dokonca ani Jennifer Aniston to nemala sancu zachranit. 30 % ()

Streeper

Tohle byla jedna velká dlouhá nuda. Film mi vůbec neutíkal, neuvěřitelně pomalu se to táhlo a i když tam hraje pár dobrých komediálních herců, tak i oni neměli tak charakterní role, aby mě nějakým způsobem zaujali. ()

eaten

Oddychovy film, kde sa vzdy stane presne to co "nechcete" aby sa stalo, a navyse na styl Woodyho Allena - a to ja naozaj mozem :) ()

Wormboy

Prakticky od prvych sekund je zrejme, kde Bogdanovich cerpal inspiraciu. Vek a skusenosti mu sice nechybaju, avsak na to, aby sa co i len priblizil k Woodymu Allenovi, mu chyba jedna zasadna vec, ano, talent. She's Funny That Way je napriek tomu v podstate velmi prijemnym filmom, ktory miestami naozaj dobre pobavi...Nic nezabudnutelne vsak neponuka. ()

pakobylka

Je osobitá, sebevědomá, svobodomyslná, nezávislá ... a snad i trochu lehkovážná - brilantní konverzační hříčka, která si dokáže poradit doslova v každé situaci ... a ještě se přitom dobře pobaví. Nechce na vás za každou cenu udělat dojem - je spokojená sama se sebou a minulost, přítomnost i budoucnost vidí v růžových barvách. Vypráví o jedné přičinlivé dívce, která věřila na zázraky ... a taky o krmení veverek. ()

dr.fish

Tohle se nedalo dokoukat. Film by nebyl tak hrozný, kdyby z těch lidí nepadaly takové hory nesmyslů. Některé scénáře jsou prostě založené na tom, že lidi neustále mluví a mluví a mluví. V případě, že to postrádá hlavu a patu, divák začne nudou, pak klimbá a nakonec se naštve a končí. To jsem přesně udělal. Chytrou konverzačku zbožňuju, ale tohle byla nefalšovaná hloupost. 20% ()

Mirokukii

Fanky bláznivá romanťárna mísící hotelové prostředí s divadelním. Zběsilá vztahová konverzačka, jenž nesundá nohu z plynu, které nechybí nadhled (jest pouze chybou divákovou, že sám jej postrádá). Mezírky ve scénáři jsou, i tak je to ale skvěle upleteno, obsazeno a zahráno, plus s perfektní tečkou na závěr jako bonbónkem. Imogen je po celou dobu úchvatná a spolu s Holly a Vivian představuje další báječnou prostitutku, přičemž lepší citát asi zvolit nemohla. "Věřím v růžovou. Věřím, že smích je nejlepší spalovač kalorií. Věřím v líbání, v hodně líbání. Věřím, že je možné zůstat silnou, i když se vše ostatní kazí. Věřím, že šťastné dívky, jsou ty nejkrásnjší dívky. Věřím, že zítřek je novým začátkem a věřím v zázraky." ()

Johnny.ARN

Uletené, zmätené ale skvelo zahraté. Spočiatku som dúfal, že scéna na večeri bude viac vtipnejšia ale to skutočné finále prišlo až v divadle. 3 z 5 ()

BoncheR

Azda jeden z filmov, na ktoré treba duševne dozrieť a nájsť v nich tú hravosť a skrytú srandu. Ja ju zatiaľ nevidím. ()

Toto

Owen Wilson počas celého filmu šeptá a to bolo tak neskutočne otravné, že som skoro z kože vyskočil. ()

Pavlínka9

Ten film má pro mě ohromnou výhodu - odehrává se v prostředí divadla či prostě "natáčecího" prostředí a to samo o sobě má pro mě obrovské kouzlo :) Forma vyprávění, kdy holčina sedí a redaktorce či kdo to byl, vypráví svůj životní příběh - to se mi moc líbilo - bylo to takové oživení :) Celý ten film je takové oživení :) Skvěle obsazené, výborně zahrané, plné překvapení a zvratů :) Přecpané zajímavostmi a touhou si splnit sny a jít si za tím :) Bylo to vtipné, urážející, plné nevěry a touhy, ale zároveň se ty postavy projevovaly tak, jak se skutečně chtěly projevit :) Je tam plno vtipných momentů a neurotická postava "zaskakující" psycholožky v podobě Jennifer Aniston - to byla bomba, kterou jsem si pak pustila po skončení filmu ještě jednou :) ()

elanius

(125/2015) / Hrozne podcenený film (56%?) s úžasnou Imogen Poots. Nebojím sa povedať, že film je takmer allenovkou. Trošku s menšími ambíciami samozrejme. (7/10) ()

mickyreed

Celkově je potřeba to brát s velkou rezervou ... jedná se o film z divadelního prostředí, kterej sám působí jako divadelní hra ... proto je tam plno vyhrocených scén, nerealistických náhod a přehrávání ... nicméně já se hodně pobavil :) ()

venison

Tak tahle komedie lehce zavání Woody Allenem.. Podobní herci v lehce bizardní komedii, která je spíš směšná než k pobavení.. Jenže Woddy má ve svých příbězích jiskru, která z jeho děl dělá klasiku.. Tady je jen pusto prázdno.. Naprosto zbytečný filmový počin.. ()

Ellimere

Opravdu není báječná. Možná někde v alternativním vesmíru, kde je Rhys Ifans tak sexy, že sbalí každou, na kterou se podívá. Kde není Jennifer Aniston naprosto na zabití a kde nejsou všechny postavy špatně obsazené. Někde není divné, že Owen Wilson potká deset prostitutek, kterým "zachránil život" a že vztahový propletenec může fungovat v tak úzké skupině ve velkém městě. Až příliš okatá pocta starým filmům a groteskám, která se zkrátka nevyvedla. Už samotná postava Imogen Poots je zvláštní - erudovaná callgirl, která je z normální rodiny, ale přesto dělá to, co dělá, i když by rozhodně měla na víc. Nudné a nevtipné. A romantické ani trochu. ()

V.Silver

Tleskám! Tleskám, protože na takovéto milé komedie člověk často nenarazí. Vynikající příběh a styl vyprávění, zábavná zápletka a opravdu skvěle obsazené postavy. A všechny ty odkazy na staré kasovní trháky... byla to taková nečekaná oslava konfabulace a umění vyprávět. Musím ale taky ocenit, že to nesklouzlo snad ani jednou do nevkusu a dnes tolik oblíbeného fekálního humoru. S naprostým klidem dávám 80 %. ()

m.a.t.o.

„Takže ste boli... šľapka?!" – „Och nie, bola som niečo ako... ich múza." Ten scenár zrejme na papieri vyzeral o dosť lepšie, než to, čo sa Bogdanovichovi nakoniec podarilo pretaviť do výslednej podoby. Je to dosť škoda, pretože človek musí byť fakt "umelec", aby premrhal taký potenciál s tak výborne vybratou hereckou zostavou. 60 % ()

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich