Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané. (Bontonfilm)

pepa3rd

Je to hodně zamotané, né až tak nečekané, jak by člověk čekal a bohužel ani né moc vtipné. V podstatě taková průměrná "komedie". 50 % ()

Veronica27

Tohle byla docela příjemná komedie, kde se dalo zasmát.Ovšem dabing se mi moc nelíbil, díky Jennifer a Owenovi třetí hvězda. ()

bearmeedek

Netypická americká komedie, ve které se hodně konverzuje a příjemně se na ni dívá. Jemně ztřeštěný příběh, který vypráví ambiciózní mladá (a sympatická) šlapka. Právě její vstupy s vyprávěním toho, co již proběhlo, by v jiném filmu mohlo působit rušivě, ale zde bylo nezávadné. Chvílemi jsem měl pocit, jako bych se díval na nějaký neznámy film od Woody Allena. Atmosféře ještě místy dopomáhala hudba jak z francouzského retro filmu. Imogen Poots se hlavní role zhostila lépe, než nějaká známá top herečka. Spousta okolních postav byly "správné postavičky" a úderná psycholožka Jennifer Aniston byla mňam. ()

E lan

Docela vtina záležitost působící takovým americkým divadelním nádechem. Propletený scénář postav docela funguje, stejně tak jako hlavní představitelé. Docela vtipné, proto lehký nadprůměr po dlouhém váhání sedí. ()

Psycho.R

Jestli mělo jít o variaci na slavný film o prostitutce, který u nás pravidelně vysílá televize o Vánocích, pak je to střela mimo. Situace ujeté, charaktery taky, což bylo fajn, ale chtělo by to lepší scénář či režiséra. Takhle se herci snaží a vtip z toho nevyjde. ()

ZnalecH

Nazval bych to průměrnou americkou komedií. Nejvíce mě zaujaly herecké výkony,. Naopak scénář a režie už je znatelně horší a občas jsem se za ně i styděl. ()

Oonika

Dost průměr, asi to hodně kazil nepovedený dabing, ale i když si to odmyslím, tak příběh nebyl nic světoborného. Ale Jennifer Aniston hrála dobře, hodně dobře, skvělá role. ()

neo250

Príjemná večerná oddychovka zo zaujímavou zápletkou, ktorá sa mi naozaj zapáčila. Kde si ženatý režisér hľadá prostitútky aby si s nimi užil,neskoršie im pomohol a otvoril im oči. No tie neskôr náhodne stretne a hľadá možnosti aby to nezistila manželka. Následne náhodné stretnutie všetkých vyčaruje slušnú zápletku s predvídateľným koncom. Škoda pomalého úvodu kde som sa patrične miestami nudil. No viac ma sklamalo príliš málo scén od J. Aniston. ()

TommyDiamond

Rukopis starce, který už dávno ztratil krok s realitou je zde znám na sto honů. Archaická a místy až k usoužení nudná romantická sračka na kterou se nelze dívat bez hodně velkých růžových brýlí nenabízí nic převratného, zábavného ani úsměvného. Je to přesně ten styl, kterým se prezentuje woody allan. Jenže ten by to určitě natočil líp.... Myslím, že kamenem úrazu nebyla režie, scénář ani herecké výkony, ale výstřednost a charakter všech postav ve filmu.... Za mě je to za jednu hvězdu ()

Brooks

Film rovnaký ako jeho tvorca, starý, zaseknutý v ére dávno minulej, držiaci sa trademakeov, ktoré vtedy frčali. Prostredná časť má spád a je vtipná, ale inak ide o bezkrvné remeslo snažiace sa o vzkriesenie dávno mŕtveho žánru. ()

DaveSmith

Já nevím, ale celý to bylo takový nijaký. Ze začátku jsem byl celkem nadšenej hlavně z toho stylu vyprávění, pro kterej se tvůrci rozhodli. Příběh celkem odsejpal a já se těšil, čím dalším mě film překvapí. Bohužel jsem si postupem času uvědovil, že se nějak nemám čemu smát, což je u komedie celkem zásadní problém. Tenhle druh humoru tak úplně nezatracuju, ale víc se podle mě hodí na divadelní prkna než na filmový plátno. Ke konci mě ten nekonečnej propletenec tak štval, že jsem se vážně těšil až bude po všem. Ani přítomnost Tarantina nějak nedokázala vytáhnout výslednou známku vejš než na 2,5* ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Tolik komplikovaných vztahů narvat do 90ti minut? to je spíš na miniseriál, na který bych se nedíval a nebo na 3-hodinovou nudu :D Ale jako film k nedělnímu obědu dobrý. ()

dogma97

Klady: Imogen Poots v hlavní roli. Zatraceně dobrá, na rozdíl od takového Owena Wilsona nehraje rutinérsky. Nebo jen neokoukaná? A jako bonus navíc - milá. Moje oblíbenkyně Jennifer Aniston. Zápory: na můj vkus příliš dryáčnické a ukřičené. Postava starého pána (Austin Pendleton). 50% ()

alldo.raine

Snaha velká, ale zřejmě se nepodařilo to, co zde záměrem bylo. Dialogy totiž vůbec nebavily. herci, kteří mě většinou vždy velmi pobaví zde nehráli ani svých 50%. Děj se nikam neposouval a jen se tak vlekl. Podle mě to byl jeden velký nedodělaný gůláš. Může mi někdo říct, proč tam třeba v tomto filmu byly postavy Jennifer Anistonové a Willa Forteho? ()

Mire

Podarená komédia. EDIT 8.6.2019: po nedávnej repríze hodnotenie znížené o jednu hviezdu. Podarené to celkom bolo, ale nie za 4*. ()

ostravak30

Tentokrát si budu protiřečit. Ale nemůžu jinak. Naprosto chápu, že tahle komedie má tak nízké hodnocení. Ona zase není tak vtipná, jak by se mohlo zdát. Navíc já bych kupříkladu vyškrtl rozhovor s novinářkou, který vlastně určuje celý děj, neboť hlavní hrdinka popisuje to, jak to bylo. Mě to trochu vadilo a nehodilo se mi to tam. Dále se mi líbila hudba. I herci byli zvoleni perfektně. Na své role se hodili a mě nezklamala ani Jennifer Aniston. Já dávám docela vysoké hodnocení, a tady se právě dostáváme k tomu, kdy si budu protiřečit, protože se jedná o velmi bláznivou komedii, která mě nezklamala. Ne, nesmál jsem se natolik, abych se za břicho popadal, ale byla plná tolika úsměvných momentů, že jsem se bavil a rozhodně jsem se nenudil. Ale jak jsem řekl v úvodu, budu si protiřečit, protože musím dodat, že stejně chápu, proč má tak nízké hodnocení. ()

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich