Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané. (Bontonfilm)

Sadaam

Docela pár zábavnějších momentů. Imogen je ňu ňu. Ale stejně tomu něco chybí. Anebo možná naopak přebývá. Osciluje mezi průměrnou a lehce nadprůměrnou romantickou komedií. ()

Facerr

Tak tohle mě opravdu nějak minulo. Rádoby komedie plná zápletek pro uhihňávající se publikum. Mělo to svý světlý stránky, ale bylo jich málo. ()

blondboss

Taká priemerná oddychová komédia, ktorá nevyčnieva z toho húfu filmov podobného žánru. Pár scénok vtipných, ale celkovo mi to prišlo dosť bez originálneho nápadu a nejakého konsistentného deja. Imogen Poots sympatická voľba a Owen Wilson s Jennifer Aniston osvedčená voľba. U mňa priemerný snímok. 55 % ()

r007

Bláznivá komedie s celkem nudným začátkem mě teda moc nenadchla.Má sice své vtipné momentky, jako např. odcházející řidič taxíku, ale těch nudných je víc. A pokud se u filmu od začátku do konce nepopadáte za břicho, musíte nutně přemýšlet nad scénářem, a to už není potom ta správná bláznivá komedie. I když si najde jak vidím své příznivce, mně by se víc líbila z pohledu psycholožky, kterou výtečně zahrála Jennifer a víc by jí slušela hlavní role. Imogen mě ani nepřesvědčila ani neoslnila. Z herců byl sympatický tak jediný Rhys. Možná to chce dát si před projekcí panáka, ale já bych to spíš viděla zajít na něco jiného... ()

gipper

Bylo to dost crazy! Žádnou hlubokou myšlenku ve mě tenhle film nezanechal, ale pobavila jsem se, párkrát jsem se i zasmála a nic víc jsem od toho ani nečekala. Jennifer tady nějak rychle zestárla, snad to byl účel a příště to zase bude kočka, ze který bude padat brada :) Owen Wilson je mi krajně nesypmatickej. ()

ludovit14 odpad!

Tak toto dielo netreba komentovať, keďže je to strašne nudné a zároveň príšerne dielo a to po každej stránke! Strašne veľká a nudná kravina, skratka obyčajná tuctová trapošina ktorú vôbec netreba vidieť. HOD:11%.PS: Veľká škoda času ! ()

LencaN

Já prostě nechápu, jak se dá zkazit film s takovým hvězdným obsazením. Kdyby tam nebyli tak výrazní herci, dala bych jednoznačně jen 1*. Zbytečně užvaněné. Herečka reportérce vypráví, jak se vypracovala z call girl a jak měla těžké začátky, kdy jí ještě všude potkávala ona ožehavá nedávná minulost. Střídání milostných partnerů, slušně řečeno tady hrálo velmi důležitou roli, ale spíš než vtipné to všechno bylo otravné. Zasmála jsem se snad jednou. Jinak jsem uvažovala, jak moc spatlané to ještě bude. Místy jsem nepobírala střih, jako by občas chyběly záběry. Většina postaviček byla zajímavá, ale dohromady to neklapalo. Bylo to o úroveň níž než jsem čekala. ()

Lili94

Nevím o co tvůrcům šlo, ale bylo to vážně hodně bez nápadu, naprosto předvídatelné a mělo to jen pár světlých momentů. Možná kdybych viděla originální znění s titulky, tak film vnímám pozitivněji, ale český dabing byl naprostá tragedie. Nejen že herce nedabovali ti, na jejichž hlasy jsme u daných herců zvyklí, ale hlasy se k postavám ani vůbec nehodily. Je mi to líto, protože účinkující herce mám ráda, ale tohle nezachrání ani Jennifer Aniston nebo Owen Wilson. ()

FIorian

Na Imogen poots díky jejímu zvláštnímu kouzlu oko spočine poměrně snadno, ale film mi nesedl aneb u komedie bych čekal, že se doma zasmějeme víc než jednou. Divák stále čeká a čeká, nic nepřichází a u závěrečných titulků zůstává pocit promarněného času. ()

DJMaroko

Herecky je to zahráno skvěle to ale nevyváží zmatený začátek ve kterém se jen těžce orientuji. Korunu tomu hlavně nasadil český dabing ...děs a hrůza je vidět, že to bylo namluveno hodně narychlo žádný kasovní trhák to není a to tomu hodně ubralo. Film jsem jako některé dokoukal až na po několikáté a pokaždé vždy raději opět od začátku. Druhá polovina už konečně nabrala na ten správný spád skvěle to pak do sebe zapadalo nicméně ten začátek mě už napoprvé nedonutil to dokukat hned celé. ()

bonovox

Veľmi príjemná komédia, za ktorú by sa nehambil ani samotný Woody Allen. Aj keď mnoho scénok je príliš náhodných ako celok film funguje dokonale a na tom majú zásluhu hlavne vhodne vybraní herci na čele s Owenom Wilsonom. ()

janinka123

Ukecaná komedie, kde se všechny postavy prolínají. Připomínalo mi to některé francouzské komedie. Líbila se mi Jennifer Aniston v roli terapeutky. ()

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich