Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané. (Bontonfilm)

hn253

Moc nechápu tak nízké hodnocení, casting je skvělý a všichni hrají s chutí, zápletka baví a Imogen Poots je opravdu milá. Rhys Ifans, Jennifer Anniston i Kathryn Hahn jsou prostě báječní. Klidně se podívám znovu. No a Quentin už je jen třešnička na dortu. ()

Blondprisera

Šla jsem na to v rámci Dámské jízdy, na které dostávám pravidelně lístky zadarmo od kamarádky, takže prostě chodím a nechávám se překvapit. Nečekala jsem nic a dostala mnoho. Jasně, občas to bylo přitažené za vlasy, ale vždycky vtipné. Jediné, s čím jsem měla po celou dobu problém, byla příšerná řeč Imogen. ()

Kamil111

Bogdanovich, Wes Anderson, Tarantino a navrch skutečně báječná Imogen Poots. Velké překvapení a nadmíru inteligentní komedie. ()

Mark1983

Z počátku to vypadalo jako nudný příběh o ničem,ale když jsem se zadíval,uznal jsem,že se jedná o úsměvný snímek s přirozeným humorem bez jakýchkoli nechutnostní,zvráceností a přehnaností. Je to klidná pohodová průměrně koukatelná komedie pro víkendové odpočinkové odpoledne. ()

gael83

Komedie aha a co třeba narovinu říct, že to byla šmíra bez invence protože tohle neni vtipný ani pro domov seniorů. Setkání v restauraci nereálné, Jennifer Aniston nám krásně ukazuje jak zoufale neumí hrát, její neurotičnost či obscese je tahaná až z ponožek a stejně nefunguje, zbytek "star" osazenstva ok hvězdy na place, ale to nezaručuje v důsledku vůbec nic, když neni kvalitní scénář a story. Narovinu nikdy v historii se nepovedlo kvalitně a vtipně převést Brodway na plátno proč? Protože určité věci mají svůj prostor a svou potřebu k sebeprezentaci, podium neni ateliér. Jsou věci které fungují opravdu jen v divadle a tak to bude vždycky. ()

zeromen

Docela slušná, od dechová a zajímavá komedie s báječným obsazením. Ale Tarantino mě ke konci totálně dostal.:-) ()

flouny8 odpad!

Komedie, kde je mraky trapných a zbytečných dialogů, nemůže být nikdy vtipná. Počet zasmání během filmu: 0. ()

P@\/EL

On by to byl docela dobrý film, nicméně slibně vyvíjející scény zde nebyly ve své preciznosti dotaženy až do konce. Takové nedorozumění v restauraci mělo obrovský potenciál, ale tvůrci tu scénu absolutně zazdili. Jednotlivé postavy byly taky celkem zajímavě napsané, dialogy místy i bavily, každopádně k dokonalosti tomu dost chybělo. ()

Gyl

Nedovedu přesně říct, co tomu chybělo, ale chybělo toho hodně. Možná něco, co by prostě bylo zajímavé. V tomhle mišmaši prostě nebylo zajímavého nic. A přitom v tom hraje spousta herců, kteří mají ohromný komický potenciál. Bohužel Owen Wilson celou dobu vypadá, že by mu člověk dal pětikorunu. Jeho stará je tuctová bréca. Jennifer Aniston hraje hroznou píču. Ale fakt hroznou...Ústřední "hrdinka" Imogen Poots vypadá jako holka z vidlákova, které spadlo do klína 30 tisíc dolarů a jinak vůbec neví, která bije. A největším zklamáním pro mě byl Rhys Ifans, který byl naprosto nepřekonatelný v Nothing Hillu, ale tady je jenom trapný. Na jeho postavě není vtipného vůbec nic. No prostě, promrhaná šance :( ()

BetyFr79

Jako já vydržím hodně... ale tohle byla totál katastrofa. Přiznávám se, že jsem to nedokoukala. Ten český dabing na tom měl taky svůj podíl. To byla katastrofa na druhou. Tu jednu hvězdu věnuju hysterce Aniston ;) ()

Pythonator

Úžasná Imogen v zapeklitě zapletené zápletce, kde zná každý někoho, kdo zná někoho dalšího, a ten zná toho každého. Jen mi tam trochu chyběla nějaká romantická linka, aby to nebylo pořád jen o té nevěře a hádkách. ()

Googooplexer

Postava Imogen je neznesiteľná, Aniston je tam len ako doplnok, jediný koho som akotak zvládol sledovať je Owen Wilson, no lenže keď sú všetky postavy napísané nezaujímavo, nemôže byť z toho zaujímavý príbeh. Teraz premýšľam, či som sa vôbec za celý film zasmial a myslím, že ani raz. A to je owen a jeho prejav u mňa celkom obľúbený. Celé to aspoň trochu zachraňuje posledná scéna s Tarantinom, ale to je málo, také nič ani za ňěcht. ()

KcarlosK

Poměrně zklamání. Obsazení skvostné a zápletka dokonalá, ale to zpracování se hodí prostě maximálně tak na jeviště. Na plátně to nějak nefunguje. ()

Konev odpad!

Herecké obsazení slibovalo hezký film, ale vyklubal se z toho odpad. Sled různých situací u různých lidí, povrchní, bez nějakého vtipu nebo důvodu se zasmát nebo zamyslet se, prostě škoda času ... ()

EagleSK

Ked citam tie ostatne pozitivne hodnotenia, aj sa bojim dat len dve hviezdy. Mna to teda neoslovilo a tych par vtipnych momentov to nezachrani. ()

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich