The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

BMAJTZ

Zatím jsem viděl 2 filmové Punishery (hrané filmy jsou zatím 3) a tento krátkometrážní film je s přehledem strčí do kapsy. Dokázal bych si v podobném duchu představit celovečerní film, no jo Punisher je ten pravý drsňák který se s tím nesere. ()

Arkanoid

Ďalší dôvod obľúbiť si Jacka Danielsa. Námet koncipovaný ako narušenie všedného dňa (aj keď pri Punisherovi je tým narušením asi pranie, ktoré ho vyvádza z miery) poteší nadmerným (ale výborne štylizovaným) násilím obsahujúcim litre (hektolitre si nechajte na celovečerák) krvi a veľa popraskaných kostí, ktoré len tak niekde nenájdete. ()

korndaddy

Úplně vidím supermana, jak si jde do prádelny vyprat svojí modrou teplákovku s červenejma slipama. Kromě toho, že Jack zřejmě nejde rozbít a hoří líp než benzín, to byl příjemný a drastický krátkometrážní snímek. Celovečerák, v tomhle podání by rozhodně nemusel stát za hovno. ()

Benedygtus

Vyjmecnost vykoupena par zvucnymi jmeny, ale jinak? Pche, podprumerna podivana pro pubertaky, ktery chteji videt poradnou poulicni bitku. Ach ano, malem bych zapomnel, jeste jedna vec je nutna zminit o tomto 10 minutovem snimku. Jedina veta, kterou si z toho clovek odnese je: "Do you know the difference between justice and punishment?". Ne, to mi opravdu nestaci. 60% ()

Spike23

Je jedno, kdo bude hrát dalšího Punishera, pokud vůbec, Thomas Jane pro mě vždycky zůstane na prvním místě. Punisher v jeho podání je moje srdcovka, na kterou nedám dopustit a i tahle krátkometrážka mi kvalitu jeho role potvrdila. Každopádně když někdo v 10 minutách udělá z flašky Jacka Danielse ULTIMATE ULTRA FLAMMABLE INFINITE DURABILITY BFG WEAPON OF MASS DESTRUCTION , hůř to hodnotit v žádném případě nelze. ()

KoRner

Krvavá epizóda zo života temného hrdinu. Nič proti Rayovi Stevensonovi, ale som rád za návrat Thomasa Janea, na tú rolu sa proste hodí. ()

Rudinsky

Thomas Jane mi ako Punisher nikdy nevadil, ale konečne to má gule ktoré tak srdcervúco chýbali jeho niekďajšiemu počinu. Ak sa niekto naštartuje v podobnom duchu, môžeme mať na scéne delikátnu sériu. ()

BlackTom

Krásne béčkové a hlavne nie tak vymäklé ako celkom slušný celovečerák. Neserte Castla, keď si chce len oprať. Potešili Ron Perlman a Jack Daniels. ()

iXtr3m3

Aspoň takto mal vyzerať prvý diel. Jane si to pokašlal, Netflix to už zariadil podľa seba a on zostáva skutočným Punisherom len v tomto kraťase. ()

Castorr

Boží,prosím natočit celovečerňák :-) líbil se mi dokonce i Punisher první s Janem a Travoltou,nebyl to sice kdovíjak super filmek,ale jako akční béčko jsem si ho užil. Tento kratas je splnění mého snu,ale škoda,že jen na 10 minut. Dat režisérovi penize a ať vykouzlí 90ti minutovou rezbu!!! ()

SpaceOdyseus

Stylove jednohubka, ktera dela sve komiksove predloze jen cest. Thomas Jane tu je skvely, mnohem lepsi nez v celoveceraku a Ron Perlman, ten potesi vsude. ()

Bingos

Tohle by bylo perfektní intro k filmu... Ale vyšší hodnocení dát prostě nemůžu, protože takové plýtvání dobrou whiskou je hřích (a to já se ještě jak blbec celou doubu bál, že se mu ta flaška rozbije) ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka