The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

klerik

Najlepší Punisher. Neviem, čo viac chcieť od krátkometrážneho akčného filmu. Navyše ako reklama na Jacka Danielsa je to slušne zábavné a nekompromisné... ()

korbitch22

Nejlepší krátkometrážní film za posledních deset let! Absloutní profesionalita úplně ve všem,hlavně kamera je skvělá.Jane je nejkrutopřísnější lamač kostí.Takhle měl vypadat celovečerní Punisher a co je nejdůležitější,okamžitě sem si chtěl koupit láhev Jacka Danielse. 1000% ()

bassator

Kdyby měl každý stát ukázat něco co je pro tamní kinematografii typické tak takovouto přesnou reklamu by udělali amerikánci. Tohle je prostě typicky (komerčně + předvídatelně) americké... - 21. 7. 2012 - 40% ()

Yardak

Filmeček dává jasnou radu, jak máte správně umlátit člověka flaškou od "JD". Vtípek na Punishera je velmi efektní. Thomas Jane dal o sobě zase jednou pořádně vědět! 5 krátkometrážních hvězd! :o) ()

Stanislaus

Vskutku brutální a s(y/u)rově natočená desetiminutovka s charismatickým hlavním hrdinou, který ale vůbec nemá rád, když silní a početnější ohrožují slabší jednotlivce. Vedle toho se divák dozví, že taková láhev Jacka Danielse má rozličné využití. ()

TheEvilTwin

Výborná akční řežba a krvavá nakládačka v podání "starého" Punishera. Krví se zde rozhodně nešetří a dávka násilí provedená v pěti minutách se někdy nevidí ani v celovečerním filmu. Lahůdka. ()

Earl_23

Reklama na Jacka Danielse ještě nikdy nebyla tak působivá. Docela mi tedy vadily efekty a digitální krev, jinak to mělo to pořádnou šťávu. Snesl bych i víc! ()

JASON_X

Krátká, ale vysoce zábavná a pohledná epizoda z jednoho všedního dne pana Punishera. Účinkují: Thomas Jane, Ron Perlman, lahev Jacka Danielse a parta zfetovaných a zdivočelých negroameričanů. Názorná a roztomile přímočará ukázka řešení rasového... tedy řešení problému s nepřizpůsobivými menšinami... tedy spoluobčany. ()

Lacike

Pekne drsne, ale kvôli par brutalnym scenam sa z toho neposeriem. Zase taka pecka to rozhodne nie je. Je to prilis natahovane a vykradnuta hudba posobi neskutocne otravne. ()

ScarPoul

Krásne vyhratie si s mytológiou Punishera. Všetok ten drsný humor, štylizovanosť, digitálna krv a Thomas Jane ako osamelý a tichý hrdina - záber ako si vyhodí fľašu Jacka pred útokom je doslova až orgazmický. Pre mňa asi jeden z najlepších malých veľkých príbehov. A po tomto jednoducho chcem nového Punishera. ()

Caszidy

Až do morku kostí tvrdej kraťas! A to doslova. Až mě to navnadilo jít si konečně pustit zatím poslední filmové zpracování Punishera právě s Janem v hlavní roli. ()

BrooksW.Here

"You know the difference between justice and the punishment?" _____________ Tak tu sa naozaj nedá asi nič vytknúť... Atmosféra a napätie perfektne gradujú až do samotného finále, scenár je jednoduchý, ale zároveň premyslený, vďaka čomu tu nemáme ani jednu zbytočnú alebo nudnú scénu a Punisher je v podaní Thomasa Janea naozaj výborný (ale aj tak sa Jonnymu Bernthalovi už nikdy nikto nevyrovná). Najlepšie na tom všetkom je to, že jednej fľaške Jacka Danielsa vďačíme za perfektne nadupanú, akčnú sekvenciu, ktorá sa ľahko vyrovná aj svojmu mladšiemu bratovi. Na pomery nízkorozpočtového filmu sa jedná o naozaj slušné prekvapenie... PS: Peknú úlohu si tu strihol aj Ron Perlman, potešilo ma, že som aspoň jedného herca v tomto kraťase poznal 😅. ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka