poster

Da Vinciho démoni (TV seriál)

 • USA

  Da Vinci's Demons

 • Slovensko

  Da Vinciho démoni

Dobrodružný / Drama

USA, 2013 - 2015, 25 h 13 min (Minutáž: 28x60 min)

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Tom Riley, Elliot Cowan, Laura Haddock, Eros Vlahos, Gregg Chillin, Blake Ritson, Lara Pulver, Rosemary Rance, Rowena Diamond, Julian Seager, Allan Corduner, Nick Dunning, Alexander Siddig, James Faulkner, Nicholas Rowe, Shaun Parkes, Michael Culkin, Michael Elwyn, Hera Hilmarsdóttir, Patrick Godfrey, Elliot Levey, David Schofield, John Weldon, Philip Arditti, Lydia Leonard, Paul Rhys, Vincent Riotta, Raoul Max Trujillo, Lee Boardman, Matthew Marsh, Ray Fearon, Dilan Gwyn, Richard Sammel, Ben Loyd-Holmes, Nicholas Asbury, Joe Coen, Celyn Jones, Nicholas McGaughey, John Cording, Kieran Bew, Velibor Topic, Sabrina Bartlett, Carolina Guerra, Raymond Coulthard, Rhys Horler, Erik Madsen, Sharon Morgan, Isabella Blake-Thomas, Tom Bateman, Eleanor Matsuura, Peter Guinness, Scott Arthur, Simon Armstrong, Jem Wall, Grahame Fox, Joe Claflin, Simon Paisley Day, Sasha Behar, Ted Allpress, David Sturzaker, Fiona Dolman, Ken Bones, Jack Farthing, Jack Parry Jones, Akin Gazi, Hywel Morgen, Hugh Bonneville, Sean Baker, John Hollingworth, Jason May, James Ashton, Jeany Spark, Ned Dennehy, Kai Owen, Andy Lucas, Simone Lahbib, Paul Freeman, Jude Wright, Jon Foster, Matthew Tennyson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ***

  Renesanční Ferda Mekgajvr nosí nálepku mojí modly a je to boj, který v tomhle případě nezvládám a dávám si opětovné ultimátum, že "když příště nezačne malovat, tak končím!". A jak myslíte, že je to dál? Ne, nechci už trnout, že v dalším díle se Leonardo potká s Járou Cimrmanem a půjdou spolu patentovat hodinky s vodotryskem. Dobojováno někde uprostřed 2. série.(20.7.2014)

 • dan.pacino

  Pilot vyráží dech.(23.6.2013)

 • italka63
  *****

  Zasloužené silné čtyři hvězdy za historický, mírně mysteriozní počin ze života génia Leonarda da Vinci, se kterým se setkáváme v pohnuté době silné vlády Medicejských ve Florencii, jež je trnem v oku církvi a snaží se její moc zlomit, což vrcholí vraždou Mediceje, bratra vládnoucího Lorenza v chrámu o Velikonocích. Potud historická fakta. Celý Leonardův život byl protkán záhadami, střeženým tajemstvím a ve výsledku přinesl snad nejgeniálnější díla ve všech možných oborech. A tak se dívejte, nebudete zklamáni.Svět je jedno velké tajemství, včetně odkazů Nefilim, na něž ani dnes není lidstvo připraveno.Tak, a po odmlce načínám druhou sérii.....vypadá to zase dobře:-) druhá řada nabrala neuvěřitelný obrat, zvedám na plný počet hvězd, spokojenost:-)(31.10.2013)

 • johanka.g
  ****

  1. série 80%(9.11.2013)

 • Wormboy
  ****

  Fenomenalny Da Vinci, ktory je McGyverom, Jackom Bauerom, Robertom Langdonom a ktoviekym dalsim renesancie, je tak zabavnou postavickou, ze po prvej serii menej ako 4* nemozem dat...a ano, je to fakt velmi pekne natocene a stale je sa na co pozerat.(12.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace