Tichý experiment

The Quiet Ones

Horor

USA / Velká Británie, 2014, 98 min

• S.Quentin QUALE

Nudná, bezatmosfrérická ptákovina, u které se spolehlivě přetočíte na druhej bok a usnete, jak se to povedlo mně. 25%(23.5.2014)

• Morholt

30% za Olivii Cook a ten 70kový look, ale to je tak všechno. Jinak jsem se zoufale nudil při marných pokusech o navození odpovídající atmosféry, které prokládaly, pro mě nesmyslně, používané FF záběry. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale podobných ptákovin s rozklepanou kamerou, neviditelnými létajícími předměty a jekotem máme nepřeberné množství, takže dost dobře nechápu, proč se o to pokouší někdo, kdo má k ruce nějaký rozpočet a opravdické herce. Tohle Hammeru opět nevyšlo.(17.7.2014)

Trošku podhodnocený horor námětem lehce připomínající hru Beyond: Two Souls, který táhne výborný Jared Harris. Atmosféra je trochu kolísavá, ale příběh i přes stokrát provařený námět docela zajímavý a nejednoznačný.(24.10.2015)

• Botič

Zajímavý vizuál a...a tím to prostě končí. The Quite Ones hraje podle šablonek, po hodinu dlouhé expozici přijde půlhodinová rádoby děsivá erupce plná rádoby šokujících zjištění ohánějících se formulí "Natočeno podle skutečné události." Naprostá ztráta času.(14.9.2014)

• korbitch22

John Pogue si může gratulovat, natočil nejlepší nejnudnější horor na světě.The Quiet Ones není totiž vůbec hloupý, má příjemné herecké obsazení (Erin Richards je neskutečně sexy), dokonalou retro stylizaci kdy máte pocit, že se opravdu díváte na film natočený v 70.letech, slušnej příběh i efekty, takže co je špatně? Tempo vyprávění ty vole!Gradace děje je rychlá jak osmdesátník po třech mozkovejch mrtvičkách a po hodině sledování jsem měl pocit, že film trvá snad už tři hodiny.Prostě jen tlachání s nulovou atmosférou a jednou za uherskej rok malinká lekačka nebo zajímavá scéna, horor s obrovským potenciálem, který zabil nulový režisérský talent.40%.(2.2.2015)